Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2022 11 11, 15:59)

aš turbūt kelioninio lygintuvo nelabai ir mačius...įmesk paveiksliuką  rolleyes.gif

Pas mane toks. Su vandeniu ir garais, kaip priklauso biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
lotuliukas.gif žo, kaip žaislas.
Miaaargos, nu kaip išsidūriau, jopapa blink.gif nuvariau pas dantistę, nes sakė PENKTADIENĮ. Pažiūriu prie kabineto -18d blink.gif blink.gif blink.gif ir akurat - vakare tirba neporinėm savaitėm. Registruojant neužakcentavo, ir ragas. Dar savaitę vaikščiosiu su ta suknista iškelta plomba blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 11, 19:59)
lotuliukas.gif žo, kaip žaislas.
Miaaargos, nu kaip išsidūriau, jopapa  blink.gif nuvariau pas dantistę, nes sakė PENKTADIENĮ. Pažiūriu prie kabineto -18d  blink.gif  blink.gif  blink.gif  ir akurat - vakare tirba neporinėm savaitėm. Registruojant neužakcentavo, ir ragas. Dar savaitę vaikščiosiu su ta suknista iškelta plomba  blink.gif

Man taip su kirpeja buvo biggrin.gif . Ateinu, o ji - nu labas...uz savaites tau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

As tai amziais neprisimenu kada nagus uzsirasau smile.gif va ir si karta ejau persiklaust smile.gif uz tai kinieciai man patinka, kad atrjai ir iskart priima tave smile.gif
Atsakyti
tai vava. Mažiau galvos skausmo. Reik ir man kirpyklon gruodžiui užsirašyt. Tik nežinau, kada - vis reikalų atsiranda.
Buvau piešt, paskiau papietaut pas fliansiuką. Žentas savo virimo alaus davė paragaut biggrin.gif
Paskui dar sugalvojau palėkt iki Megos ir aišku, pasigailėjau. Masė žmonių, visi grūdasi, mašinos nėr kur pastatyt, gryn jovalas. Kainos kosmosas, pažiūrėjau ir nusprendžiau, jog palauksiu išpardavimo (megztuko norėjau), o jei negausiu, ko noriu - nu ir nereiks. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
Kaži, kaip giegutė laikos, šonus kepinasi turbūt saulutėje biggrin.gif
O LT rūkas, nors plaukiok. Žada orų pasikeitimą, tai kelius skauda blink.gif
Atsakyti
Giega atostogquja ir vqrgo nemato. O man ryt jau I darbą biggrin.gif

Pas mus irgi baisinis rukas jqu nuo vakar. Vaziavom su vyru dieną prasivaikscioti, paskui papietauti, tai autostradoje kelio nesimatė per ruka.
Atsakyti
aš jau šiandien darbe, jūs čia poničkos biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
popietinė kava biggrin.gif
Atsakyti
Grazi kava wub.gif

Pas mus oras tai tragedija - šlyksčiai purškia.
Nieko naujo nevyksta, nuobodu, tai mamkose moteras erzinu biggrin.gif
Atsakyti
vėl ??? Nu kokio bb ? biggrin.gif
ai, aš iš proto išeisiu, kol ten tą programą išmoksiu. Dar reik turėt laiko savo darbus pasidaryt. Visi ant galvos lipa, kas netingi unsure.gif
Atsakyti
giegos nėr, nėr su kuom pliurpt rolleyes.gif
Atsakyti