Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu nelabai, taigi urvai yra giliau. Žodžiu, šiandien paskaičiau, kad nelabai ko tie kurmiai bijo, nes prie visko priprantama. Efektyviausia įkasti į žemę metalinį tinklą, kad akelė būtų apie centimetrą tik. O gylis-metras... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai tiek to, gal nesižudysiu rolleyes.gif
Valgyt nedariau, nes užvakar prisiviriau katilą raugintų kopūstų sriubos su kauliukais, tai nešiaus vakar, šiandien dar turėjau apkepo, ryt vėl sriuba su kauliukais -labai liuks biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, saulytės 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Kas karta vis blogiau…
Mes vakar vel varem pas uosvi.. uzkaite stikline vazele su riesutais.. Sako, kad cia motina taip padare.. Kazkaip labai greit jam progresuot demensija pradejo.. mb neis i darba, vel vaziuosim per gydytojus.. gal greiciau issimusim kokia slauge..Pradeda gyvent savam pasaulely.. po uosvienes mirties aisku buvo sugniuzdytas, bet atsigavo.. ir dar taip, kad atrode geriau nei su ja gyvendamas.. jie amziais pykos.. o dabar kai jis ja vel mato, vel toks pat hm… piktas, pasimetes.. nebesidaro valgyt, laukia kol ji padarys..
Atsakyti
ojej...iki nelaimės vienas žingsnis, tikrai unsure.gif stresas savo padaro, nieko nuostabaus dėl greito ligos progresavimo. Nu nėra meilės darbui man šiandien, bet net erzina viskas blink.gif padarysiu, žinoma, ką reikia, bet be džiaugsmo. Kartais ne kurie klientai taip išbalansuoja, kad užtenka kelioms dienoms... rolleyes.gif
Atsakyti
Tu irgi labai imi i sirdi visokius nesklandumus.. turi ismokt atsiribot.

Na ka, biski pajudejo gp.. vesim kraujo slapimo tyrimus daryt..
as per ta laika namus aptvarkysiu.. valgyt gal ka padarysiu..
Atsakyti
nelabai išeina atsiribot, kažkiek gali, bet juk vistiek bendrauji su savo klientu, stengies dėl jo. Yra svarbu. O išbalansuoja ne vien piktybiniai, vakar pavyzdžiui, sėdėjo pas mane bemaž 3 valandas. Aiškinomės kas ir kaip - nu bet pastoviai turi sugrąžint į temą, nes nuolat nukrypsta į lankas. Tai ką buvo galima sutvarkyti per valandėlę, išsitempė į tris blink.gif Tai tiesiog pavargsti nuo tokio tampymosi.
Čia kieno tyrimus veši? Tėvuko ? rolleyes.gif
Atsakyti
Vargšas, vargšas senukas 😥

Atsakyti
Apie ėmimą visko į širdı atsiribojimą...na...sunku bet ka ismokau, tai visiskai atsiriboti nuo visu emocijų darbe. Nors vienas geras dalykas rolleyes.gif
Gavosi, kaip kokiame anekdote biggrin.gif . Jau daug metų atgal mano firminiai pasakymai buvo 'I don't care', 'I am not paid enough to care about that', 'it is not in my contract (kas liecia jaudinimasi, nervavimasi, pergyvenima del visko, kas atsitinka darbe)'.
Ir, o stebukle, vis daugiau ir daugiau bendradarbiu jau taip sako darbe biggrin.gif . Blogas pavyzdys užkrečiamas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 10 lapkričio 2022 - 15:59
Jo, tevo.. vis dar pas gydytojus… as namus sutvarkiau, kelis skalbimus padariau.. ten dziovykla yra, bet sunkiai kazko dziovina man..

Atsakyti
mano darbe jei pasakyčiau taip klientui, po poros trejeto kartelių galėčiau pzdnt iš darbo su vėjeliu rolleyes.gif
Visi turi likti ir laimingi, ir patenkinti. Juk čia klientų aptarnavimas, kaip gali pasakyt "man nerūpi" ar "nesvarbu" ar "man nepriklauso" rolleyes.gif
Atsakyti
Na sakyt gal ir nereikia smile.gif bet paklausyt, palinkset ir neimt i galva:)

Apejau East hamo centra.. mes kazkada gyvenom netoliese smile.gif vaje, kaii cia baisu smile.gif bavajynas ir rumunislki cigonai.. nupirkau Primarke maikui, bliuzonu, istrskiau puse jo rubu.. nuskalbti, nusmurge... vaziuoju atgal pas uosvi, isvirsiu sriubos.. jie dar negrize is gydytoju.. tai nezinau ar lauksiu ar varysiu metro namo..
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 10, 17:25)
mano darbe jei pasakyčiau taip klientui, po poros trejeto kartelių galėčiau pzdnt iš darbo su vėjeliu  rolleyes.gif
Visi turi likti ir laimingi, ir patenkinti. Juk čia klientų aptarnavimas, kaip gali pasakyt "man nerūpi" ar "nesvarbu" ar "man nepriklauso"  rolleyes.gif


Ne, as ne apie klienta kalbu, o menedžmentą. Mes savo virsininkams taup sakom. Cia buvo, kad norejo mums duoti padaryri research darbobklausimais po darbo. As is karto net neataistojus per susirinkima pasakiau 'kokie rysierčiai, as turiu gyvenimą po darbo'. Tada kita bendradarbe pritare, taip nieko ir nedavė po to.
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 11 10, 18:48)
Na sakyt gal ir nereikia smile.gif bet paklausyt, palinkset ir neimt i galva:)


Kazkokiam muziejuje buvqu ir issikalbejom su to muziejaus gidais apie etiką biggrin.gif tiek prisijuokėm biggrin.gif Visi be isimties nx siyntineja lankytojus mintyse, kai tie lenda su savo nuomone ir klausimais biggrin.gif tik aisku mintyse tsi daro biggrin.gif
Atsakyti