Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2022 11 08, 18:22)
Nuvežk, net jei ir nesivaidens. Jam, manau, reikia to pokalbio  ax.gif Gal sugaiši kažkiek laiko, bet bus geriau.
Blyn, man ausyse spengia, ir ausys užkritinėja. Nesuprantu, maž perpūtė kažkur...bais nemalonus jausmas, nežinau, nei ką daryt  unsure.gif

Sveikatos!!

Si sestad vezciau tik jei vel vaidensis.. nes sestad brolis jau atvaziuoja, kaip tik vakare..
Atsakyti
ai, kaip nors...gal praeis tongue.gif
Brolis yr brolis. Vyrai kitaip viską mato, jiem neatrodo svarbu, kol nepasidaro visai pzdc. Bet tau geriau vietoj matyt, nei čia man patarinėt tongue.gif

Blyn, kaip tik kamparo aliejaus ir neturiu. Ryt gal stabtelsiu prie vaistinės (jei iš viso tokio produkto beturi) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 08, 18:53)
ai, kaip nors...gal praeis  tongue.gif
Brolis yr brolis. Vyrai kitaip viską mato, jiem neatrodo svarbu, kol nepasidaro visai pzdc. Bet tau geriau vietoj matyt, nei čia man patarinėt  tongue.gif

Blyn, kaip tik kamparo aliejaus ir neturiu. Ryt gal stabtelsiu prie vaistinės (jei iš viso tokio produkto beturi) rolleyes.gif

Brolis atvaro, nes sekmad anksti visi i Mexika isskrendam smile.gif Broliui cia patevis. Kaip ir neblogai sugyveno, bet tikrai jis nei ziures , nei gailes.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labs iš ryto,
šiandien atrodo saulutė išlįs, tai net linksmiau rolleyes.gif Nusiploviau mašinuką, prisipyliau kuro - mąstau prasiblaškyt sekmadienį ir nulėkt į kaimą - vakar prisipirkau nukainotų augalų - rožę už 60 ct, leliją už 30 (koks skirtumas, kad nužydėjus, gumbus sukiši žemėn ir vualia- pavasarį gražus krūmas), dar visžalį krūmelį, dar nemažą juką -žo, apsiprekinau už 5 eurus ir labai likau patenkinta biggrin.gif
Tai dabar reik susodint. Dar sode reik nugenėt šakas, dar kaimyno paprašyt krūmus išpjaut ir vieną nugriuvusį žilvitį rolleyes.gif

O, tai tau jau čemodanus reik krautis thumbup.gif Smagumėlis. Lauksim reportažo fb mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Va jukos ir as noriu smile.gif Nukainuotu ju is vis niekad nemaciau:) Bet gal iki kitu metu ir noras praeis smile.gif

Vel lyja.. Siandien blakstienos, gal dar ir kirpykla, jei vietos bus..

Vakar lygtai nebesivaideno uosviui.. ziuresim kaip siandien.. Ji uzgliucina kazkaip tik namie.. va vaziavom vajar, pats sako- vaidenas.. o namie kai buna, neirodom, kad vaidenas..

Dukros drauge dirba slauge prie tokiu seneliu.. sako, kai pradeda matyt mirusius, labai daznai greit ir patys mirsta.. Tikiuos paded jam ir tas cerkves aplankymas ir svestas vanduo ir zvakute namie sudeginta.. lai dar pagyvena. Sunku bus mb atlaikyt dvejes laidotuves per metus..be to teva jis labiau mylejo( dabar nervinas del tokio hm proto netekimo?)
Atsakyti
aš jukos šakneles pavasarį pirkau, bet labai mažytės kol kas, dar tas pyyyp*** kurmis iškniso, tai tokios vargšės paliko, kažin, ar išlaikys per žiemą.
Kas žino, kaip kurmius išnaikint? unsure.gif
Šiaip su senukais dažnai taip būna - miršta vienas, neužilgo ir kitas. Bet žinoma, jei galėsi - nuvežk diedelį pas kunigą. Čia tas pats, kas pas psichologą, tik dar geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien kazkam skambino, sako- man vaidenas, bet taup tikroviskai, kad net negaliu patiket..
nu va, nedurnas smile.gif ar cia ta cerkve padejo smile.gif


Kurmiams i zeme ikisa pagaliuka ir uzmauns koki buteli, skarbonke.. vnz vejas pucia, ja makaluoja, vibracija eina i zeme, jos kurmiai nepernesa.. Tik va vaizdas su tais buteliais nera geazus smile.gif

Vsio- blakstienos grazios, dad ir antakius sutvarke ir plaukus pakirpo smile.gif liko nagai smile.gif ryt poryt, neatsimenu kada uzsirasius smile.gif
Atsakyti
Mano kaimynka prisimausčius tų butelių dafiga. Kurmiam vienodai rolleyes.gif
Atsakyti
Nuuuuu, giega.....geros tau keliones 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 09, 14:17)
Mano kaimynka prisimausčius tų butelių dafiga. Kurmiam vienodai  rolleyes.gif

Matai kaip smile.gif sode moviute taip dare ir jokio kurmio nebuvo smile.gif matyt ju is vis ten nebuvo smile.gif


QUOTE(-burbanti- @ 2022 11 09, 14:26)
Nuuuuu, giega.....geros tau keliones  4u.gif  4u.gif

Dar kelios dienos smile.gif
Atsakyti
greičiausiai kad kurmių ten nebuvo. Prikišau specialių rutuliukų į urvus smirdinčių - nu pati čiut čiut nepabėgau nuo kvapo - ką tu galvoji : iškniso visus ant viršaus tongue.gif
Atsakyti
Bet gal po lietaus tie rutuliukau sutirpsta, subega..
tavo laukai, miskai smile.gif sode kas ten 6arai smile.gif ir daug daug kaimynu smile.gif visi ka nors trucina smile.gif gal ir nebuvo tu kurmiu smile.gif

Siandien be grozio proceduru daugiau nieko nenuveikisu smile.gif ai guliasa isviriau, bet cia nindze, ten tik sumeti viska, ijungi ir viskas:) Net grindu nesiurbiau, net robotas, nes vakar atjungiau jo rozete ir pamirsau atgal pajungt, tas ir issikrove smile.gif

Nusilupau pleisttus jau.. du bruksniukai ir ne po bamba, o virs didesne zaizdele..
Atsakyti