Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2022 11 05, 13:19)

Nevaziavau niekur.. as gi tas lazerines depiliacijas daraus, kaip tik pirmad reiktu.. zinau, kad negalima po antibiotiku.. viska galiu online atsaukt, bet reikejo pasitart, kada kitam kartui uzsirasyt, nes po atostogu irgi negalima kelias sav smile.gif vnz, nusiunciau sb, kad man perrasytu smile.gif
Dar pirmadieniui buvau blakstienas uzsisakius, tai irgi persirasiau treciadieniui..
dabar toliau guliu smile.gif
Atsakyti
Gulėk ir sveik 4u.gif
Atsakyti
jo, giega, nesidraskyk.
O dėl mano plombos nei viena nesupratot. Žo, man ji prieš mėnesį jau buvo aptrupėjus, specialiai ėjau pas dantistę, aiškinau, kad prilenda, skauda, o jinai apmestinai apžiūrėjus pareiškė, kad čia tarpdančių problema ir prisakė visokių fintikliuškių tarpdančiams prisipirkt, vietoj to, kad tą dantį normaliai apžiūrėtų ir sutaisytų. Jaučiau, kad nesąmonė ir žadėjau po savaitgalio registruotis pas kitą, bet nebespėjau, plomba iškrito anksčiau. Žo, dantistė pinda. O pirmadieniui talonų nėra, artimiausi 17 dienai. Tai ką, blakinėt dabar su skyle? Eisiu vistiek ryte... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 05, 22:33)
jo, giega, nesidraskyk.
O dėl mano plombos nei viena nesupratot. Žo, man ji prieš mėnesį jau buvo aptrupėjus, specialiai ėjau pas dantistę, aiškinau, kad prilenda, skauda, o jinai apmestinai apžiūrėjus pareiškė, kad čia tarpdančių problema ir prisakė visokių fintikliuškių tarpdančiams prisipirkt, vietoj to, kad tą dantį normaliai apžiūrėtų ir sutaisytų. Jaučiau, kad nesąmonė ir žadėjau po savaitgalio registruotis pas kitą, bet nebespėjau, plomba iškrito anksčiau. Žo, dantistė pinda. O pirmadieniui talonų nėra, artimiausi 17 dienai. Tai ką, blakinėt dabar su skyle? Eisiu vistiek ryte...  rolleyes.gif

Nuuuu.. svarbu ne priekinis dantis, nes kitaip butu baisiai striomna biggrin.gif iki kol uzdetu nauja bliomba.

Pas mus siandien fejerverkai, bet lyja, tai nejom. Sunus su draugais is are, o mes jau per seni per lietu stoveti lauke ir salti rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi nevarem ziuret fejerverku smile.gif

Uzsisakem kitaicu smile.gif vel gulineju ir tv ziuriu smile.gif
Atsakyti
Kokia proga fejerverkai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 06, 05:28)
Kokia proga fejerverkai?  rolleyes.gif

Bonfire night:) tukstantis sesi simtai kazkelintsis metais, kazkoks chiuvakas norejo susprogdint parlamenta smile.gif nepavyko:) va tai iki siol ir svencia smile.gif


Juokiuos 🙂 katinas maziukas tiek verzes i lauka, vis neleisdavom, tik metuku isejo 🙂 dabar kai buvom isvare i ligonine, katinas prabuvo lauke kokia 15h 🙂 ir vsio 🙂 kai mb isileido grizes, katinas i lauka nebeina 🙂 net isnesi, tas apsisuka ir atgal namo 🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 06 lapkričio 2022 - 10:42
QUOTE(giega @ 2022 11 06, 11:32)
Bonfire night:) tukstantis sesi simtai kazkelintsis metais, kazkoks chiuvakas norejo susprogdint parlamenta smile.gif nepavyko:) va tai iki siol ir svencia smile.gif


biggrin.gif biggrin.gif balsu juokiausi
Atsakyti
prajuokinai su kašaru... biggrin.gif pajuto, zaraza, kur geriau, dabar neišmėši biggrin.gif
nu pagaliau grįžau. Pailsėjau, bet kelionė tai neperdaug lengva. Kaip aš ten penktadienį tokiu keliu naktį per miškus pravariau - supratimo neturiu blink.gif Šiandien kai pamačiau, tai galvoju o-o...kalnelis-posūkis, posūkis, kalnelis, duobė, siaura, kalnelis , posūkis blink.gif ir toks kelelis kokių 20 km blink.gif
Atsakyti
Labukas

Isivaizduot kelia sunkiau nei ji is tikro pravaziuot smile.gif

Siandien jau visai gerai jauciuos:) jau net ir pilvo beveik netempia 😉 jei ne atostogos kita sav, visai ir i darba eiciau 🙂

Eisiu tvarkytis.. parnesiau jau skalbinius namo, tai iskarstyta dar viskas smile.gif o ir siaip siuntiniu prisisiuntus, reik atrusiuot, sudet, ka atgal grazint:) siandien jau nebeprakaitavau nakti, tai patalu nekeidiu smile.gif o tai cia dvi dienas kasdien keiciau smile.gif
Atsakyti
O aš šiandien pas dantistę iš pat ryto kiurksojau...įsiprašiau kaip su skaudančiu dančiu, nes galvojau, kad dar palaukus, jis tikrai pradės skaudėt. Tai peršvietė, šaknys OK, uždėjo vaistų ir penktadienį vėl varau tikriausiai galutinai sutvarkys.
Tai geros žinios iš tavęs, sveiksti thumbup.gif
aš eilinį pirmadienį tingiu dirbt, bet verkiant reikia, nes kraunasi darbai. Po savaitgalio ėdimo jau valgyt noriu, tai teks dar pakentėt. Nes iki 18 val tempt, jei dabar pavalgysiu, paskui labai norėsis... ax.gif
Atsakyti
O man gaila savęs..negaliu savęs brangiausios kankinti alkiu biggrin.gif biggrin.gif .....taip paskui I rubus ir neilendu...... biggrin.gif biggrin.gif

Ryt pas masazistę, o siandien bus leiziako diena...megsiu.

Lutuke, as I fb grupe imesi7 vieną raštą. Dabar kitu mezgu bet ateityje ta kita noreciau pabandyti, bet niekaip nesubaraskinu kas ten subraizyta, o tikslaus aprasymo neturiu. rolleyes.gif
Atsakyti