Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2022 11 01, 18:16)
nu jo...kaip tu, giegut ?  unsure.gif Ir kas tavo dukrai, kad tiek ilgai ant bilieto?
Tau, burbekliuk , irgi sveikatos  4u.gif
Kas čia daros, grynas lazaretas  blink.gif

Aš grįžau iš kaimuko, aplankėm kapelius, dar ryte rožes nusipurškiau, vakar pas kaimynką vyno įkalėm, nes jos gimtadienis, puskė prigrasė atvažiuot-tai šiandien dar po kapinių užsukom pas puskę papietaut. Praėjusio gimtadienio proga. Pasigyrė, kad vaikai jubiliejui skrydį į Stokholmą padovanojo, užsakė viešbuty apartamentus, restoraną aukštos klasės, paskiau kitą dieną po miestą visi davėsi-žodžiu labai labai patiko  rolleyes.gif
Šiandien nieko nebedarysiu - kelias nebuvo labai lengvas-masinės važiuotuvės, tai pavargau  rolleyes.gif

Nusispjauk per kairį petį biggrin.gif

As zvakutes dvi uzdegsiu ant palanges, kai sutems. Bent taip pagerbsiu mirusius.


Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 11 01, 18:42)
Dukra gi veida perdipjovus.. kiaurai.. siuvo is abieju pusiu ..

Oi, tiksliai gi. Vargšiukė.
Atsakyti
niū, jei nori mano nuomonės, žvakutės pačios nieko nereiškia. Pridėk nors trumpą maldelę mintyse, nors ir savais žodžiais mirksiukas.gif
Bliam, prisiklausiau kaime kraupokų istorijų, ryt gal papasakosiu... unsure.gif
Atsakyti
Nu ne šešiolika gi jau man biggrin.gif suprantu, kad reikia ir pasimelsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 11 01, 17:52)
niū, jei nori mano nuomonės, žvakutės pačios nieko nereiškia. Pridėk nors trumpą maldelę mintyse, nors ir savais žodžiais  mirksiukas.gif
Bliam, prisiklausiau kaime kraupokų istorijų, ryt gal papasakosiu...  unsure.gif

Papasak tu istoriju ;)

Labukas

Prasidejo vizitacijos, tai pazadino.. paskui dar pasnausiu..
Siaip jauciuos neblogai.. kai ramiai guliu, net nejauciu. Vaiksciot biski tempia pilva. Nu bet dar vaistu pripumpuota.. siandien jau lygtai nieko nebelasins, antibu tabletem duos.

Salia merga lietuve guli.. nusittyne pusle ant kojos, jau kaip ir uzsitrauke ta pusle, viena diena atsikelia su kvadratine koja.. Atvare i ligonine- sepsis, kraujo uzkretimas.. savaite ji jau cia guli ant labai stipriu antibu.. jau galvojo kad irgi siandien paleis, bet gyd sako kad turbut dar sav laikys.. baisu.. nuo kazkokios puslytes.. o man realiai visi batai nutrina..

Kita boba gal is avarijos, koja visa pilnai sugipsuota ir petys.. kojai jau padaryta operacija, dabar jau 3d guli, laukia kol peties padaryt ir jau 2x atidejo.. esme tame, kad jai neleidzia valgyt, o paskui atideda op, nes yra svarbesniu.. knarkia ji labai smile.gif

Dar viena babaika guli, bet nezinau kas jai yra smile.gif nesneka su mumis smile.gif
Atsakyti
Laba,
tai gal jau leis namo ? rolleyes.gif Žo, gerai, kad ne per atostogas.
Ta kraupoka istorija susijus su kaimo durneliu, anas geras vaikas buvo (nu koks vaikas, jau apie 40m), su dviratuku važinėdavo aplinkui, kam pagalbos reikėdavo - padėt pirmas. Protelis tikrai buvo kaip vaiko, tik va mėgo meistraut, kažką krapštytis. Ir vasarą kažkas atsitiko - bandė pabėgt nuo tėvo, šaukdamas, kad nusižudys (motina mirusi, kalbama, kad dėl jos girtuokliavimo nėštumo metu tas vaikelis toks liko). Žinoma, iškviesta greitukė, žinoma, išvežė į durnyną.
Tai va praeitą savaitę palaidojo. Visi stebėjosi, kad išdžiūvęs kai škietas, net pilvas įdubęs- daug ten nešvarių istorijų (tėvo lankyt neįleido, kalbėt telefonu neleido, tai karantinas tai bibinas, tai siuntinio neperdavė, tai tramdomaisiais apvilkę laikė - žo neįtikėtini dalykai). Tipo mirė nuo sepsio, širdis sustojo. Tetos šokosi ieškot teisybės, bet tikrai neras, net neabejoju.
Įdomu tai, kad savaitė prieš mirtį jis vienai tetulei sapnavosi, prašydamas gelbėti, o kitai sapnavosi jo motina (sesuo), ir verkdama prašė gelbėt jos vaiką. Tada visi sujudo iki vieno, bet nebespėjo unsure.gif
Atsakyti
Nu jo… numarino vargseli.. teisybes abejoju ar eas…

Labai tikiuos kad isleis namo.. nu gerai jauciuos, net nuo skausmo vaistu negeriau dar siandien, uzimu tik lova smile.gif
Bet pietus ir vakariene jau uzsisakiau smile.gif labai skaniai vakar dave valgyt. Lasisa su darzovemis. Bet kai dvi paras nevalgius buvau, tai tik pora kasnii iveikiau.. labai gsila buvo, kai isnese ir ismete.. paskui vista su darzovemis irgi labai skani. Palygint ka lt duoda, tai cia vos ne restoraninis maistas smile.gif
Beje, lietuve virtuvej dirba, biski papasakojo:) turi koki 10 meniu smile.gif pagal tautybes, veganisku .. is kokio nori, is to renkues smile.gif
Atsakyti
žodžiu, giega, drybsai ir restoraninį maistą valgai biggrin.gif
Aš irgi jau valgyt noriu, o ir namo noriu, apsivertus darbu iki kaklo rolleyes.gif bet vakare varysiu piešt rolleyes.gif
Atsakyti
Noreciau namie drypsot..

Vargse ta lietuve kur su sepsiu.. jau visos venos suvarytos, vis uzsikisa tie kateteriai.. dabar vel atejo kraujo imt, net vietos neranda kur durt.. irgi verkia, namo nori smile.gif
Jai duria, as verkiu..


O pas mane dar jokio gyd nebuvo..Blyn, dukra tik kki 12 gali mane paimt, po to turi varyt uosvio nuvezt pas gydytojus.. tada jau tik i vakara atvaziuotu.. nu dar draugu faliu paprasyt, kad parveztu, bet raktu nuo namu neturiu..
Atsakyti
Neisleidzia dar siandien.. dabar buvo gyd, papasakojo kas buvo.. bnz jis jau biski ittukes buvo ir isbeges, va ten ir plove pilve.. pati apendika iseme 🙂 del to jad isbego ur bijo infekcijos, dar antra diena leis laselines..
Atsakyti
nu žėk, laikyk frontą, giegut mirksiukas.gif geriau dienelę pailsėk, nei paskui kažkas negerai.
Šalta kažkaip... tongue.gif varau piešt. Išsibalamūtijus visa, gal kažkiek atsileis... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, karkušos 4u.gif
Kaip giegut gyva?
Šiandien išvarau į rekolekcijas, įtariu bus labai faina. Kitam Lietuvos gale, istoriniam pastate, aplink miškai, ežerai wub.gif
Atsakyti
Labukas

O tai dar laisvadieniai pas jus ar cia del darbo?

As jauciuos gerai.. taip anksti pradeda visokius patikrinimus.. 5 ryto jau spaudimus matavo. Kitos uzmigo, as jau nebe.. paskui atejo man vienai laseline pastatyt.. jau lygtai subego, galetu ateit nusiimt.. eiciau nusipraust, susitvarkyt.. nes paskui visos kelsis, nores i tulika..
Labai tikiuos kad isleis namo siandien.. jau net sita sesele sake, kad nebera man daugiau vaistu israsytu.. nors zinai.. padarys koki kraujo tyrima, nepatiks ir nepaleis.. Aisku nei vaikai kokie mazi laukia, bet jau taip nugulesi sonai smile.gif noris prasijudint daugiau smile.gif
Atsakyti