Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

As irgi jau prisipirkau riešutų savo vovieruškom biggrin.gif . Dabar kaštonų kieme pas mus prikritę milionai. Visi mano gėlynai iškapstyti ir prikavota tu kaštonu visur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 spalio 2022 - 20:19
Medziu ziurkes tos voveres smile.gif Aisku, lai seria, snekina tas voveres smile.gif 3 jos ateina , Taniom vadina smile.gif vis jam uzsiemimas smile.gif bet as rsi vaikau jas is kiemo smile.gif dabar katinas padeda jas isvyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 30, 21:47)
Medziu ziurkes tos voveres smile.gif Aisku, lai seria, snekina tas voveres smile.gif 3 jos ateina , Taniom vadina smile.gif vis jam uzsiemimas smile.gif bet as rsi vaikau jas is kiemo smile.gif dabar katinas padeda jas isvyt smile.gif

O as katinus vaikau is savo kiemo, kad mano voveriu negasdintu biggrin.gif
Atsakyti
Va kaip skoniai zverims nesutinka smile.gif Siaip voveres parkuose man patinka smile.gif tik nekapstykit man kiemo smile.gif

Uzsirasiau i gyma 10 ir 11h.. 10 tokia su svoriais treniruote, bet nesunku, sita trenere nespaudzia smile.gif Ji pilateso, jogos trenere, tai kitose klasese pati lengvus svorius ima smile.gif
11h bus pilates. Paskui i pasta grazint siuntiniu.. dar katinam maisto smile.gif tai va, iki treniruociu dar nemazai laiko, tai einu pasitvarkyt dabar:)
Atsakyti
aš tai dirbu nuo ryto, mat sukiojasi prekybos vadovas-taiso mūsų intiką, tai negaliu labai naglavot tongue.gif
Man irgi nepatiktų, jei mano gėlynus kapstytų-ir visai nesvarbu, ar voverės, ar katinai, visus vyčiau lauk biggrin.gif Yra vietos kapstytis ir be mano gėlyno. Dar ir stirnom velnių labai norėčiau įkrėst, vis prasisuka bjaurybės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 31, 11:02)
Va kaip skoniai zverims nesutinka smile.gif Siaip voveres parkuose man patinka smile.gif tik nekapstykit man kiemo smile.gif

Uzsirasiau i gyma 10 ir 11h.. 10 tokia su svoriais treniruote, bet nesunku, sita trenere nespaudzia smile.gif Ji pilateso, jogos trenere, tai kitose klasese pati lengvus svorius ima smile.gif
11h bus pilates. Paskui i pasta grazint siuntiniu.. dar katinam maisto smile.gif tai va, iki treniruociu dar nemazai laiko, tai einu pasitvarkyt dabar:)

Jei skoniai sutiktų - butu neidomu biggrin.gif

O man dar dviem savqitem pratese biuletenį
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 10 31, 12:10)
aš tai dirbu nuo ryto, mat sukiojasi prekybos vadovas-taiso mūsų intiką, tai negaliu labai naglavot  tongue.gif
Man irgi nepatiktų, jei mano gėlynus kapstytų-ir visai nesvarbu, ar voverės, ar katinai, visus vyčiau lauk  biggrin.gif  Yra vietos kapstytis ir be mano gėlyno. Dar ir stirnom velnių labai norėčiau įkrėst, vis prasisuka bjaurybės  blink.gif

Is dvieju blogybiu as renkuosi mazesnę . Vovierės tik kapsto, svetimi katinai - šika biggrin.gif
Atsakyti
Dukra menesi jau ant biuletenik prasedejo, dabar dar menesiui pratese smile.gif paskui pasiima atostogu, kad neprapultu, nes persikelt kitiems metams negali smile.gif vnz i darba tik kitais metais gris smile.gif


Atsakyti
Labas rytas suraitytas biggrin.gif

Mano visas raganų kepures vejas išnešiojo po rajoną šią naktį biggrin.gif biggrin.gif
Bet vaikstanciuju siemet maziau buvo net nei per covida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 01 lapkričio 2022 - 14:18
QUOTE(-burbanti- @ 2022 11 01, 12:01)
Labas rytas suraitytas  biggrin.gif

Mano visas raganų kepures vejas išnešiojo po rajoną šią naktį  biggrin.gif  biggrin.gif
Bet vaikstanciuju siemet maziau buvo net nei per covida

O pas mus kaip tik nemazai vaiksciotoju buvo, bet va namai tai tik keli pasipuose.. daug kur tik moliugas padetaz ir viskas.. As pati tik siksnosparni pakabinau ir viskas..
Isejom vakar su draugem pasaldainiaut.. grizau, sakau kazko vidurius ltg suka, lyg bloga.. Visa nakti prasivarciau, net i kita kambari isejau, kad mb issimiegotu.. Ryte parasiau sms, kad neisiu i darba.. nu bet is lovos nepasikeliu.. skauda grynai desini sona, kirksni.. itaria apendicita.. nuo 7 ryto ligoninej, dar neaisku..
Bl bl, atostogos…
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 11 01, 15:50)
O pas mus kaip tik nemazai vaiksciotoju buvo, bet va namai tai tik keli pasipuose.. daug kur tik moliugas padetaz ir viskas.. As pati tik siksnosparni pakabinau ir viskas..
Isejom vakar su draugem pasaldainiaut.. grizau, sakau kazko vidurius ltg suka, lyg bloga.. Visa nakti prasivarciau, net i kita kambari isejau, kad mb issimiegotu.. Ryte parasiau sms, kad neisiu i darba.. nu bet is lovos nepasikeliu.. skauda grynai desini sona, kirksni.. itaria apendicita.. nuo 7 ryto ligoninej, dar neaisku..
Bl bl, atostogos…

Eik tu sau..... blink.gif blink.gif blink.gif
Giega, laikykis. Butinai parasyk kaip ir kas.
Atsakyti
nu jo...kaip tu, giegut ? unsure.gif Ir kas tavo dukrai, kad tiek ilgai ant bilieto?
Tau, burbekliuk , irgi sveikatos 4u.gif
Kas čia daros, grynas lazaretas blink.gif

Aš grįžau iš kaimuko, aplankėm kapelius, dar ryte rožes nusipurškiau, vakar pas kaimynką vyno įkalėm, nes jos gimtadienis, puskė prigrasė atvažiuot-tai šiandien dar po kapinių užsukom pas puskę papietaut. Praėjusio gimtadienio proga. Pasigyrė, kad vaikai jubiliejui skrydį į Stokholmą padovanojo, užsakė viešbuty apartamentus, restoraną aukštos klasės, paskiau kitą dieną po miestą visi davėsi-žodžiu labai labai patiko rolleyes.gif
Šiandien nieko nebedarysiu - kelias nebuvo labai lengvas-masinės važiuotuvės, tai pavargau rolleyes.gif
Atsakyti
Dukra gi veida perdipjovus.. kiaurai.. siuvo is abieju pusiu ..
Atsakyti