Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu tai jei neprisidėjo visiškai, ko ten ir pretenduot. Nors...kur pinigai, ten staigiai giminių atsiranda biggrin.gif
aš tai biškį depresone, užkniso kainos. Iki algos dar 10 dienų, o sąskaitoj beliko dviženklis skaičius eurų. Nu pzdc su tokiom kainom blink.gif Kažin, kaip reiks suktis, kai už šildymą dar drėbtelės...bandysiu gaut kompensaciją, bet kažin, kaip ten seksis... unsure.gif
Atsakyti
Tai dar butas lt yra smile.gif Uosviene 2 vaikus turejo, uosvis tik 1-mb smile.gif Uosviene mire .. po uosvio mirties kaip ir mb butas liktu smile.gif Nu sita sake bet kuriuo atveju dalinsis su broliu.. Is vis ikalbineja dabar parduot ta buta, nes irgi tik stovi be reikalo.. Net jei mes i lt griztam, tam bute nenakvojam..

Mums valdzia kiekvienam namu ukiui dave po 400£ kompensacija uz dujas elektras.. Kasmen po 66£ perveda . Burbanti, o jus gavot?
Vieni sake cekiais gavo, kitiems iskart nuo bilo nuskaiciavo, man i saskaita parejo, nes as moku uz dujas elektra:)

Tuoj I gyma eisim smile.gif
Atsakyti
aš į gymą ryt bandysiu nušliaužt, šiandien tiek visko sakiua padarysiu - ir kuičiuuos kai visšta, tik apsipirkau, skalbinius sukroviau jau antrą skalbimą, valgyt pasidariau. O prie tvarkos darymo vis neprieinu blink.gif
Atsakyti
Mano ta trenere, lietuve ji, ryt i varzybas vaziuos, ji fitneso modelis ;)

Skalbenke irgi jau sukas smile.gif tuoj antra uzdesiu. Namai kaip ir tvarkoj smile.gif Varysim kur pasiganyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 29, 10:42)
Dokumentai visi mb vardu, bet didzioji dalis pinigu(80%) tai uosviu smile.gif Tai cia kaip noriu taip ir isvartau smile.gif Sakau- tavo buta apipyle, tvarkyk smile.gif

Bet gi tai jus nuominikus ileidziat ir, kad ir simbolinius, bet pinigus sau pasiimat?
Nezinau, man tai skamba labai nesažiningai.
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 10 29, 11:19)
Tai dar butas lt yra smile.gif Uosviene 2 vaikus turejo, uosvis tik 1-mb smile.gif Uosviene mire .. po uosvio mirties kaip ir mb butas liktu smile.gif Nu sita sake bet kuriuo atveju dalinsis su broliu.. Is vis ikalbineja dabar parduot ta buta, nes irgi tik stovi be reikalo.. Net jei mes i lt griztam, tam bute nenakvojam..

Mums valdzia kiekvienam namu ukiui dave po 400£ kompensacija uz dujas elektras.. Kasmen po 66£ perveda . Burbanti, o jus gavot?
Vieni sake cekiais gavo, kitiems iskart nuo bilo nuskaiciavo, man i saskaita parejo, nes as moku uz dujas elektra:)

Tuoj I gyma eisim smile.gif

Ne, negavom, gal kad vyro atlyginimas didelis. Nezinau
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 10 29, 13:24)
aš į gymą ryt bandysiu nušliaužt, šiandien tiek visko sakiua padarysiu - ir kuičiuuos kai visšta, tik apsipirkau, skalbinius sukroviau jau antrą skalbimą, valgyt pasidariau. O prie tvarkos darymo vis neprieinu  blink.gif

As tai guliu koją iškėlusi biggrin.gif , robotukas tik zuja, tik zuja. Bet gerai - neapgavo. Laiptus nuskanuoja ir is karto apsisuka. Galvojau, kad gali nudardeti zemyn laiptais, bet ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 spalio 2022 - 14:17
nu, robotukas šiandien buvau aš. Langus nuvaliau, grindis pratryniau, prisiviriau barščių, bet kopūstų šečkavimą atidėjau rytdienai, pavargau, kaip šuva ax.gif
Atsakyti
Nu kam seniui tie pinigai.. ir taip daug turi smile.gif ir neturi kur leist smile.gif tai lai gera darba daro smile.gif
Beje is tokiu nuomininku tik 1 ir tebuvo smile.gif kuri simboliskai susimokejo, o ka susimokejo isejo ant elektros:) Dabar dukterecia atostogauja, uz dyka, net uz elektra neimem .. nu bet sveite sienas ir isileido neistra smile.gif
As savanaude smile.gif nagai i mane riesti smile.gif

Koki robota pirkai? Siaip man rodos jie visi nuo laiptu nebekrenta smile.gif net sako jei juodas kilimas, robotas ant jo nevaziuoja, nes galvoja kad skyle ir ikris smile.gif
Be to pagrinde as tik 1a siurbiu su robotu.. antrsm a per daug atviru laidu smile.gif o as tingiu jad kart juos uzkaisiot smile.gif
Atsakyti
labas rytas,
sušalau bažnyčioj, o ir šiaip kažko gerklę skauda... nesinori susirgti, nes ryt reiks varyt kaiman, pas kaimynką eisim su gimse pasveikint, paskui poryt ryte lėksim kapus aplankyti, pusjė dar vakar paskambino visa iš laimės apsiverkus, kad puokštę gavo - irgi užlėkti reiks. O dar kaime reik jurginus nusikast, avietes pasodint - parsivežiau daigų iš uošvienės... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Dabar lt daug laisvu dienu bus, ane?

Visa nakti pralijo , o as pamirsau pasiimt du siuntinius permestus per tvora smile.gif gerai kad maisuise, tai labai nesuslapo..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 30, 13:09)
Labukas

Dabar lt daug laisvu dienu bus, ane?

Visa nakti pralijo , o as pamirsau pasiimt du siuntinius permestus per tvora smile.gif gerai kad maisuise, tai labai nesuslapo..

nu tai jo, bet kai dyrekas dreba dėl kiekvienos dienos, tai ryt darban, patrumpinta diena, paskui poryt ir užporyt laisva.
Susišečkavau kopūstus, sar pasidariau ir žalių salotų su paprika/aliejum, eisiu kavos gert. Poilsis biggrin.gif Dar gyme buvau ax.gif
Atsakyti
Vakar sveciu buvo, kepsniu kepem, biski liko, tai sakiau sumalsiu ir I zemaiciu blynus sudesiu smile.gif
Dabar pas uosvi, mb vel telefa tvarko, valo smile.gif kasdien prisisiuncia visokiu nesamoniu:) tik ismeta kokia reklama, spaudzia priimt smile.gif tai va kas savaite ir trina viska smile.gif as aptvarkiau virtuve . Jau mazeja mazeja ismetimu, bet vis tiek smile.gif va praeita sav buvo tik atidarytas lasisos pakelis, nu ir visa sav pragulejo.. jau viskas, pelesiu uztrauktas.. dar gerai, kad pats mato ir nevalgo.. bet va ismest irgi neismeta smile.gif
Dar vynuogiu amziais nusiperka daaaaug smile.gif nu oas mus buna prie kokiu turgeliu, kai jau i oabaiga eina, tai didesniais kiekiais uz koki 1£ parduoda.. nu ir pasiima tiek, o suvalgo kelias uogas, kitos puna.. vel musyciu pilna.. vel aiskinu, kad po biski pirktu.. iki sekancio savaitgalio smile.gif
Dabar voveres seria smile.gif eina specialiai pirkt joms riesutu smile.gif
Atsakyti
nu tai akys mato ir nori tų vynuogių biggrin.gif
Man irgi pasitaiko nusipirkti perdaug, ką jau kalbėti apie seną žmogų rolleyes.gif
O voveres šerti visai smagus užsiėmimas rolleyes.gif
Atsakyti