Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2022 10 25, 20:36)
Is kitos puses ner ten kazkokiu nuostoliu.. nu sienos suslapusios, o kadangi uzsaryti langai, tai biski priduso ir patrauke pelesis.. sake viskas issivale..
nu tik tiek, kad savi.. o va pvz illeidziu Lutute ar jam isnuomuoju, o ten vel toks bardakas..

man dzin. Gali būt su pelėsiu, bile lova yr kur pamiegot ir viryklė kavai biggrin.gif Bet rimtesniem svečiam tai nefaina... rolleyes.gif Man kaimynai tiek prieš keletą metų apipylė (ir nematėm, kol spintutė pradėjo pelyt, nes sienų dažai plaunami, kažkokiu būdu palindo po dažais blink.gif ) bet kai spintutė pradėjo pelyt, nusiraitojo ir dažai nuo sienos, dabar kaip apsmukus kojinė atrodo blink.gif
bliam, kaip pavargau...makaulė keturkampa. Ryt keisiu padangas, nors dar anksti. Ir blyn, dovanėlė - nebuvo kur mašinos pasistatyt, nuvariau toli prie kito namo blink.gif dabar tysiuos kaip išakas... Penktadienį tepalus/filtrus varysiu keist, nu maždaug dabar aišku, ko tas geltonas ženklas degė...gi žąsis tepalų nepasikeičiau laiku, tai dar prisukau 5000 km po to, kai reikėjo keisti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 25, 19:36)
Is kitos puses ner ten kazkokiu nuostoliu.. nu sienos suslapusios, o kadangi uzsaryti langai, tai biski priduso ir patrauke pelesis.. sake viskas issivale..
nu tik tiek, kad savi.. o va pvz illeidziu Lutute ar jam isnuomuoju, o ten vel toks bardakas..

Ai...I nebrangaus arklio dantis niekas nežiūri biggrin.gif
Atsakyti
Labs ryts 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Na ka, vel i darba:)
Burbanti, kaip jauties? Kada tau ilgalaikes atostogos prasideda?
Dabar vaiku atostogos, tai gatves potustes smile.gif lengviau dirbt;)
O man iki atostogu nepilnos 3 sav liko smile.gif delioju planus, kokiom dienom nagus akis susidet smile.gif nagus jau uzsisakiau smile.gif liko su blakstienom susitart, bet meistre dar atostogauja smile.gif
Atsakyti
tiksliai, gi giegai pirmadienis - nedarbadienis rolleyes.gif
tiksliai gi, kaip burbanti laikais ?
man biškį batareikos baiginėjasi, visgi įtempta savaitė daro savo. O ar tik trečiadienis rolleyes.gif

giega, jūs Meksikon? rolleyes.gif
Atsakyti
Aga, dabar Meksikon ;) Namu darbus pasidariau, lankytinas vietas susirasiau smile.gif Galvojam kiek pinigu keistis.. Raso, kad visokiuose valstybinese vietose ju pinigais atsiskaitinet reikia.. O kitur ir doleriais galima.. Burbanti, kiek jus mazdaug isleidot? Galvojam koki 1000 dolcu oasiimt, o jei ka yra korteles..
Atsakyti
Nieko, tik galva skauda ir kosulys skaudus kazkos.

Siemet visdelto bandysime kaledoms isskristi kur I Ispanija gal, kur apie 24*C butu. Skrisim visi trys, kad, jei man tektu gryzti namo, tai vyras vienas neliktu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 10 26, 10:52)
Aga, dabar Meksikon ;) Namu darbus pasidariau, lankytinas vietas susirasiau smile.gif Galvojam kiek pinigu keistis.. Raso, kad visokiuose valstybinese vietose ju pinigais atsiskaitinet reikia.. O kitur ir doleriais galima.. Burbanti, kiek jus mazdaug isleidot? Galvojam koki 1000 dolcu oasiimt, o jei ka yra korteles..

Tuoj paklausiy pas vyra biggrin.gif
Vyras sake, kad atminusuojant skrydzius, all inclusive viesbuti, jis vežėsi 4000 dešimciai dienu ir dar kortele ant galo atsiskaitinejo, bet kiek kortele, tai neatsimena. Bet mes tryse buvom. O atostogose mes niekada netaupim, kazkaip jei jau atostogauti, tai negalvoti kiek ir kur isleidi.
Cia tai baikės. Mums Dubajus 30000 kainavo. Nu bet viena karta gyvenime. Dabar vyra ikalbineju neimti all inclusive, nes abu negeriam, o tas inclusive apsimoka, tik kai kasdieną dusini atostogų metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 spalio 2022 - 10:49
oho, biškį pasitaškot biggrin.gif Tokios sumos tai tik mano sapnuose, nes net svajot tokiais skaičiais neišeina biggrin.gif nu bet ai, gerai man ir taip. Pamatysiu, kai numirsiu tongue.gif
Bliam, varau vėl be jokio atokvėpio. Išderina mane tas lakstymas iš vienų pas kitus rolleyes.gif
Atsakyti
Nu nespaudziu ir as per atostogas, bet 30000 jau pereboras smile.gif Suprantu kad Dubajys, brangu.. nu bet blyn.. 30000… ne ne, man tada geriau 8 pigesnes atostogos, nie vienos tokios brangios smile.gif

Issikeisim 1000 i dolerius, ten dar nusiimsim meksikietisku pinigu smile.gif Labai daug nevazinesim, nes noris ir pluaze pasivoliot smile.gif Planuose Coco bongo klubas, Tulum su tom smegduobem, povandeninis muziejys, moteru sala-Isla mujeres, yal-ku- ten irgi smegduobes, nardymas..
Cicen itsa uzrasyta, bet mb purtos.. Padek nardyma ir griuvesiu, rinksis nardyma smile.gif tai nebent brolis ir broliene labai nores ir ikalbes mb smile.gif

Atsakyti
oj, kaip įdomu wub.gif Nu lauksim nuotraukų, ojej, kaip įdomu.
pagaliau darbas baigias, jej, kaip nuvargstu šiom dienom blink.gif Dar praeitas projektas baisinis, tai dizainerių-viršininkų bele kiek, pastatė baldus, prasidėjo visoki kabinėjimaisi. Kur yra dėl ko - sutinku, bet kur pačios prisidirbusios ir ieško durnų - nu tai pikta.
pasikeičiau padangas, ir čia pabrango paslauga. Ne baisiai, bet. Senąsias išvežiau į šiukšlyną, pavasarį reiks naujų.
Varysiu gyman, nes galva sutinus, bus pats tas prasivėdint rolleyes.gif
Atsakyti
I gyma ir as eisiu smile.gif
Reik eit kieme uzuolaidas surist, toks vejas, drasko smile.gif

Pakeliui po darbo uzvariau i tkmaxxa, dar pasinesiojau dvejus sortus, bet nepirkau:) vieni tokie sportiniai, pagalvojau, kad labai panasius turiu, kiti tikros odos.. nu faini tokie minksti 🙂 nu bet, kazi kada as juos uzsidesiu 🙂 vasara per karsta, ziema per salta 🙂
Reik man kokiu maikuciu, bet jau taip nieko gero.. paziurejau spintoj, gal ir prasisuksiu su turimom smile.gif
Atsakyti
Na, odiniai šortai...įdomus reikalas. Gal ant kokių storesnių pėdkelnių ankstyvą rudenį rolleyes.gif Bet ir aš turbūt nesimaučiau. Dar odinis sijonas, jei gražaus kirpimo - kodėl ne biggrin.gif
Atsakyti