Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2022 10 21, 17:34)
Iki 6? Tai kiek tu val dirbi per dieną?

8 valandas, valanda skaitos pietūs. Ne visada aš ją pietums išnaudoju tik rolleyes.gif

QUOTE(giega @ 2022 10 21, 18:09)
Uztenka poros dienu, tikrai nereik savaite vazinet.. visja ismoks kai pati vazines.
Siandien tik depe parodziau kaip ka skanuoju, nes vis ateidavo, kai jau vaziuot reiktdavo.. bet sita irgi ismoks pati..

nu ne raketų mokslas, aišku, kad išmoks rolleyes.gif

Nu nebedaug liko, pusvalandis. Bet kažkoks diedas turi ateit pasiimt detalių, nu tikrai nelauksiu ilgiau, nei iki 18 val, apsišika tegu .
Dar žadu padaryt uošvienei zagatovkių - lietinių su varške užšaldyt, nes mėgsta, o dėl prasto regėjimo pati nebeišsikepa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 21 spalio 2022 - 16:30
Labukas

Pabudau, nes i tulika labai uzsimaniau, o mb kaip tik ruoses i darba, tai ir nuveziau iki stoties 🙂
Mums iki metro eit kokia 15 min. Du autikai vaziuoja, bet abu stoja skirtingose gatvese, o savaitgali kazko programele nerodo kada jie atvaziuos.. sake praeita savaitgali labai ilgai lauke.. as tai niekad nelaukiu 🙂 ateinu i sustojima, jei iskart atvaziuoja , vaziuoju su autiku, jei ne, einu peskom:) 3 sustojimus praeit reik.

Einu greit apsitvarkyt.. paskui I gyma, paskui..daugiau planu dar nera smile.gif
Atsakyti
Mes tai vakar is restorano parsibaragiojom pries dvylika biggrin.gif , tai is karto kritau miegoti. Sunkus miegas buvo, peisirijus kurapkų biggrin.gif Buvom tokio vieno mazo miestelio restoranelyje - senovinis namas, taip savotiskai isdekoruotas ir virtuve labai gera, todel visi stalai uzsedti buvo. Siandien sūnus nuves I kazkokią 'užsleptą' kavinukę musu miestelyje. Nu atrodo visos kavinės jau senai isvaiksciotos, bet sitos nezinojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 spalio 2022 - 12:05
Mes gal ryt nueisim kur pavalgyt:) o gal i outletus sugalvosim smile.gif nors vakar prisisakiau intiku smile.gif bliuska, kelnes, pora sukniu smile.gif neaisku ar pasiliksiu, gal viska grazinsiu smile.gif uz tai labiau ir megstu gyvas pardes…

Dabar pabaigiau namus tvarkyt, antra skalbenke sukas.. dar iskepiau ala Sveikuoliska obuoliu pyraga smile.gif
https://m.delfi.lt/m...s...3693&page=3

Dar pas uosvi reiks nuvaryt, vakarop dukterecia atvarys, pirmad jie isvaro i Ispanija, tai atvaziuos raktu pasiimt smile.gif
Atsakyti
Giega...na... biggrin.gif as turbut irgi jau pribrendau robotui, nes kaput numirojo mano bevielis siurbliukas. Toks patogus buvo, net gaila. Tik neturiu supratimo koki pirkti. Reiks gerai pastudijuoti, nes noriu nusipirkti uz adekvačią kainą, nes nemegstu permokėti uz daiktus.
Atsakyti
Ziurek, kad reguliuotusi telefonu. Tada gali nustatyt ribas, kur galima ir kur negalima jam vaziuot..
mano plaunamas, bet dabar nebeimciau tokio.. nes reik iskart isimt ta vandeni.. o as megstu palikt ijungta robota ir iseit i darba.. o tada jis parvaziuoja i kroviko vieta ir vanduo pamazu bega..
dar ziurek, kad kuo plonesnis butu, kad po baldais palystu.. daugiau kaip ir nieko.. As biski virs 200 mokejau..
Atsakyti
Apsistojau ties vienu, kuris pats nusiskanuoja laiptus ir atseit nenukrenta biggrin.gif Man reikia ir plaunamo, nes pas mane didele terirorija plytelemis isklota - konservatorija, valgomasis, virtuvė, o ir ąžuolines grindis karts nuo karto reikia drėgnai pertraukti
Atsakyti
Labukas

Na kaip sakiau, man plovimo funkcija nepasitvirtino, nors is pradziu visai dziaugiausi..
zinok tie robotai nei issiurbia idealiai, nei isplauna smile.gif kampu beprivaziuoja, jei kur patrint reikia, prabraukia ir tiek smile.gif Tik tiek, kad palengvina namu ruosa.. pav palieku ijungta pries kur nors iseinant, dulkes susiurbia ;)

Na ka, pabudau kaip i darba.. pagulinesiu dar truputi, paskaitysiu.. paskui i Lidla, I gyma, valgyt padaryt smile.gif
Vakar nuvarem i Westfielda( shopinga)..nebuvus kokie 5m smile.gif nu labai gaila sumoket uz aikstele 10£… bet norejau uzeit i kelias pardes, kuriu nera kituose shopinguose.. nu ir nusivyliau:) Guesss nieko gero neradau, diesel tik vyriski, mano apatiniu honey birdette labai skurdus pasirinkimas.. oi, mes viska uzsakyt galim.. nu tai ir as pati galiu, o ur uzsisakineju intiku smile.gif kam dar laikyt parduotuve su keliais apatiniais.. nu nebent kaip reklama, gal kiti nezinojo tokio vardo..
Tai nusipirkau tik All Saint suknele, mb marskinius, bet sita firma visuose shopinguose yra smile.gif
Vnz galesiu i ta Westfielda vel kelis m nebevaziuot smile.gif
Atsakyti
labs iš ryto,
siaučiat matau, kas su apsipirkimais, kas su siurbliais biggrin.gif
man pirmadienis nedarbadienis, nors kažkaip reiks pradėt. savaitgalį labai neblogai praleidau pas uošvienę, nuvežiau į kapus aptipinėt, lapus pagrėbstėm-oras puikus, paskiua vyno įkalėm. Nu visai smagiai. Pasižiūrėjau darbo kalendorių - toks veiklus gana, bent jau darbe dienos užpildytos veikla. rolleyes.gif Dar nesugalvojome, kada varysim kaiman, nes irgi reik kapines apeit, pas kaimynę nuvaryt vyno įkalt-gimtadienis spalio 29d. rolleyes.gif
Atsakyti
Man pirmad- laisvadienis smile.gif tik va naminiu darbu pilna smile.gif tik biski tingiu smile.gif dar tik lidle buvsu, gyme, issimaudziau smile.gif ir guliu smile.gif salia kalnas skuduru- reik atrusiuot sudet smile.gif dar balandelius isvirt.. ir apsitvarkyt gerai butu smile.gif buvo dukterecia sestad atvarius, o jos sunus gana sunkios formos autistukas, viska nuciupinejo .. dar masina nusiplaut ;) bet tingiu smile.gif
Atsakyti
aš tai ryte ant šluotos tik prajojau pro namus ir fsio...darbe marinuojuosi, visi nervina. Tai paskaičiuok, tai atskaičiuok, tai paskambint tai perskambink - taip ir trypčioju vietoj visą dieną blink.gif Ryt du matavimai, vėl blaškymąsis. Viskas būtų gerai, jei ne tie suknisti mokslai blink.gif
Atsakyti
Man pirmad- laisvadienis smile.gif tik va naminiu darbu pilna smile.gif tik biski tingiu smile.gif dar tik lidle buvsu, gyme, issimaudziau smile.gif ir guliu smile.gif salia kalnas skuduru- reik atrusiuot sudet smile.gif dar balandelius isvirt.. ir apsitvarkyt gerai butu smile.gif buvo dukterecia sestad atvarius, o jos sunus gana sunkios formos autistukas, viska nuciupinejo .. dar masina nusiplaut ;) bet tingiu smile.gif
Atsakyti