Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Tai va jau ir namie smile.gif uzsukau i turkiska parduotuve, jie turi toki sluoksniuota varskes ar mesos pyraga, labai sksnus smile.gif Turkijoj niekaip neatsivalgau smile.gif labai gerai pusryciams sueina smile.gif dar mangu pirkau, persimonai jau atsirado, tai ir tu pagtiebiau smile.gif atsiguliau ant sofis, jauciu tuoj uzmigsiu smile.gif labai lietingas oras..
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 10 20, 16:18)
Jo, dideli projektai atsiperka, nes darbas panašios apimties kaip ir su vidutiniais (su tais kai kada net daugiau, jei būna visokių išpjaustymų), o pinigai žymiai geresni.  rolleyes.gif
Dėl nesąmonių tai pakalbėjau prie dyreko sūnelio kad ajajai, kas tą virtuvę rinks ir statys, tai būtinai perduos tėtukui  tongue.gif  biggrin.gif
Tai kad ir Tomas, ir Krūzas jau senas  biggrin.gif  Kokia dar misija...realiai jo misija jau tikriausiai ir taip sunkiai įmanoma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Plastinės operacijos daro savo. Kad jis senas, tai cia niekam ne naujiena, bet, kad jaunesniu nepakeicia, tai as irgi nesuprantu. Va Kreigą agenta 007, Henris Cavill pakeis. Idomu kaip jis isipaišys I 007 agentus
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2022 10 20, 16:20)
Tai va jau ir namie smile.gif uzsukau i turkiska parduotuve, jie turi toki sluoksniuota varskes ar mesos pyraga, labai sksnus smile.gif Turkijoj niekaip neatsivalgau smile.gif labai gerai pusryciams sueina smile.gif dar mangu pirkau, persimonai jau atsirado, tai ir tu pagtiebiau smile.gif atsiguliau ant sofis, jauciu tuoj uzmigsiu smile.gif labai lietingas oras..

Mes per kasmetini 'tarp musu mergaiciu' susitikima Londone, einam i restorana ir ten keiciames kaledinemis dovanomis. Siemet uzbukinom turkiska restorana prie Victoria stoties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 spalio 2022 - 15:51
QUOTE(-burbanti- @ 2022 10 20, 17:50)
Plastinės operacijos daro savo. Kad jis senas, tai cia niekam ne naujiena, bet, kad jaunesniu nepakeicia, tai as irgi nesuprantu. Va  Kreigą  agenta 007, Henris Cavill pakeis. Idomu kaip jis isipaišys I 007 agentus


Kaip ir visur - kine sava dedovščina.Per senius labai sunku kam prasimušti...UOj, kaip pavargau. Parsivilkau, norisi tik išsidrėbt, bet dar reik susisiekt su viena teta per mesengerį.

Giega, kas per pyragas? Gal sluoksniuotos tešlos ? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal ir sluoksniuota, beg toks jausmas jaip ant garu kepta virta, nes toks dregnas.. vnz paieskok- su boregi.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 20, 22:20)
Gal ir sluoksniuota, beg toks jausmas jaip ant garu kepta virta, nes toks dregnas.. vnz paieskok- su boregi.

kad man vistiek nepavyks iškepti biggrin.gif ten filo tešlos reik rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, karkušos biggrin.gif
Penktadienis biggrin.gif
tingiu dirbt, tingiu dirbt, ką daryyyyt biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Pas mane vel neperdaugiausia darbo-103.. galetu nebeduot tos mokines, as viena greiciau susisuku..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 21, 10:55)
Labukas

Pas mane vel neperdaugiausia darbo-103.. galetu nebeduot tos mokines, as viena greiciau susisuku..

nu aišku, bet ir ta turi kažkaip išmokt. Juk ir tu tikrai pas kažką mokeisi rolleyes.gif
aš tai tiek tingiu, tiek nenoriu, kad laukiu darbo galo ir tiek. Pasibaigė batareikos per savaitę tongue.gif
Atsakyti
Nu jau nedaug. Kiek tau iki darbo pabaigos liko- nepilnos 3 valandos?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 10 21, 15:12)
Nu jau nedaug. Kiek tau iki darbo pabaigos liko- nepilnos 3 valandos?

aš iki 18 val marinuojuosi. Tai dar 1,5 val. Kažkaip išturėsiu gal tongue.gif Nusipirkau alaus šiandien 0,3, nes 0,5 man jau perdaug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 10 21, 16:28)
aš iki 18 val marinuojuosi. Tai dar 1,5 val. Kažkaip išturėsiu gal  tongue.gif Nusipirkau alaus šiandien 0,3, nes 0,5 man jau perdaug  rolleyes.gif

Iki 6? Tai kiek tu val dirbi per dieną?
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 10 21, 09:01)
nu aišku, bet ir ta turi kažkaip išmokt. Juk ir tu tikrai pas kažką mokeisi  rolleyes.gif
aš tai tiek tingiu, tiek nenoriu, kad laukiu darbo galo ir tiek. Pasibaigė batareikos per savaitę  tongue.gif

Uztenka poros dienu, tikrai nereik savaite vazinet.. visja ismoks kai pati vazines.
Siandien tik depe parodziau kaip ka skanuoju, nes vis ateidavo, kai jau vaziuot reiktdavo.. bet sita irgi ismoks pati..
vnz nevaziavo su manim smile.gif tai pries 2 jau palei namus buvau smile.gif uzlekiau pas kiniecius nagu susitvarkyt;)
Salia prisedo moteris ir aiskina jiems rusiskai ko nori smile.gif tai pavertejavau biski smile.gif ukrainiete, nesenai atvaziavus.
Atsakyti