Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2022 10 19, 14:32)
bl, bl...nesibaigianti pilnatis  blink.gif kaip prasidėjo nuo pirmadienio, taip niekaip baigtis negali...  blink.gif

Nesinervuok taip. Paskutiniu metu tu visa ant nervų. Dar susirgsi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 19 spalio 2022 - 13:58
Labukas

Lutut, tikrai maziau nervuokis🎈

Man dave ala mokine, tai viska rodyt reikejo.. as gana greit dirbu, ta maciau biski pavargo, bet tempo neletinau smile.gif lai pratinas smile.gif

Bet jau namie . Kad jau taip anjsti grizau, reik namus susitvarkyt:)
Atsakyti
nu kad užknisa...kaip su darželinukais, nieko patys nesugeba, kur reikia naudot galvą blink.gif
žo, ariau, kaip juodas arklys, džiaugiuosi, kad diena baigiasi. Į paskaitą pasikviečiau dekaną, jis labai įdomus žmogus, tikiuosi, visiems patiks rolleyes.gif
Atsakyti
Yra tokiu zmoniu.. Kol pirstu neparodysi, nieko nepadarys..

Na ka, namai sutvarkyti, zole nupjauta, ala kinietiska vistiena patroskinta smile.gif
Tuoj turetu mb grizt, eisim i gyma:)
Atsakyti
oi, gerai sakai, reik ir man pasigamint saldžiarūgštės vištienos - greit ir skanu. Kaip tu gamini? Aš tai krūtinėlę trumpai apkepu, užverčiu daržovių, patroškinu, gale česnako, medaus, pomidorų padažo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 10 19, 20:36)
oi, gerai sakai, reik ir man pasigamint saldžiarūgštės vištienos - greit ir skanu. Kaip tu gamini? Aš tai krūtinėlę trumpai apkepu, užverčiu daržovių, patroškinu, gale česnako, medaus, pomidorų padažo  essen.gif

Mano kitoks smile.gif vista gabaliukaus apsikepinu, tada uzpilu sojos padazu, medum ir sezamo seklom smile.gif ne saldziarukste, bet labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 19, 23:49)
Mano kitoks smile.gif vista gabaliukaus  apsikepinu, tada uzpilu sojos padazu, medum ir sezamo seklom smile.gif ne saldziarukste, bet labai skanu smile.gif

o, irgi įdomu. Ne per saldu? rolleyes.gif

Labas iš ryto biggrin.gif
Šiandien anksčiau darbe, nes eisiu piešti. Vakar paskaita visiems labai patiko, sėdėjo apšalę.
Nu ką. Ketvirtadienis...kažkaip skrenda tos dienos, nespėju sugaudyt.

Laukiu stambių klientų, reik pasiruošt... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Siandien visai mazai darbo.. dar lygtai vienas neteisingas adresas.. ta prasme pasto kodas kaip ur mano raj, bet nera tokios gatves, kokia parasyta.. reiks issiaiskint..

O cia jau tas didysis klientas? Ir viska tu viena turesi daryt? Projektuot? Juk daugiau jusu yra..

Soja gi suri. Medaus daug nededu, tik kad sutirstintu.. man skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 10 20, 10:42)

O cia jau tas didysis klientas? Ir viska tu viena turesi daryt? Projektuot? Juk daugiau jusu yra..

Soja gi suri. Medaus daug nededu, tik kad sutirstintu.. man skanu smile.gif

ne, čia mano klientas. Tų didžiųjų (ir ačiū Dievui) man neduos, dar net sutarties nepasirašė. Bet 11000 mokėt už virtuvę tikrai gali ne visi.
Projektas yra, sutartis yra, reikia tik paruošti gamybai. ax.gif
Atsakyti
O , tai ir paciai neblogai procentuko nubyres!! Kad daugiau tokiu virtuviu!!

As siandien vel turiu mokine, tsi tik vairuoju ir per langa priziuriu :)Tik va viena as greiciau sukuos smile.gif nu nieko, stopu nedaug, rodo, kad 12:30 baigsim, tai galiu labai ir nelekt, vis tiek nera ka namie veikt smile.gif vakar ir susitvarkiau ir valgyt padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 10 20, 11:26)
ne, čia mano klientas. Tų didžiųjų (ir ačiū Dievui) man neduos, dar net sutarties nepasirašė. Bet 11000 mokėt už virtuvę tikrai gali ne visi.
Projektas yra, sutartis yra, reikia tik paruošti gamybai. ax.gif

Kad vel kokiu nesamoniu nepridirbtu gamybininkai rolleyes.gif
Papildyta:
Siandien musu kaimelyje, salia mūsų šį kartą, su helikopteriu turetu nusileisti Thomas Krūzas. Jis jau trecia diena vis atskrenda kazkur, viskas labai uzslaptinta. Filmuojama naujas Mission Impossible serija wub.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Jo, dideli projektai atsiperka, nes darbas panašios apimties kaip ir su vidutiniais (su tais kai kada net daugiau, jei būna visokių išpjaustymų), o pinigai žymiai geresni. rolleyes.gif
Dėl nesąmonių tai pakalbėjau prie dyreko sūnelio kad ajajai, kas tą virtuvę rinks ir statys, tai būtinai perduos tėtukui tongue.gif biggrin.gif
Tai kad ir Tomas, ir Krūzas jau senas biggrin.gif Kokia dar misija...realiai jo misija jau tikriausiai ir taip sunkiai įmanoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti