Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(Egle_C @ 2008 07 15, 08:12)
. O kai parasiau rastu, kad patikrintu, ar tikrai visi priimami vaikai pagal gyvenamaja vieta, tai paskambino ir pasake, kad direktore perziurejo sarasus ir mano vaikas telpa i darzeli.


lotuliukas.gif Joooooo. Tvarkelė gera.
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2008 05 09, 11:07)
Sveikutės, noriu patarimo, dukra gimusi 2006 metais, praeitais metais užsirašėme į du darželius... Į vieną net nepriėmė pokalbiui, motyvuodami, jog nėra vietų, ir sąraše - 200 vaikų... (darželis, beveik ant mūsų kiemo).. Taigi, nuėjau į kitą, gretimą darželį - ten buvom užrašyti 57... sad.gif pasakė, jog nera jokių šansų...tęsiau paieškas, nuėjau šiek tiek į tolimesnį darželį, ten užrašė 37, ir pasiteiravau, ar galim būti ramūs ir nebeieškoti, pati direktorė patikslino, jog tikrai nėra ko nerimauti... (dabar ji tą neigia, nors mano draugė irgi puikiai prisimena jos žodžius..) Šiandien nuėjau sutvarkyti dokumentų, o ji man pareiškė, jog pilnos grupės... Motyvavau jog mano vyras kariškis, tai viena iš pirmenybinų sąlygu g.gif Net bandžiau kalbėti apie atlygį (bet apsimetė, jog nieko nereikia... Jog galbūt atsiras laisvų vietų iki birželio 15 dienos... Iš tų 15 sąraše, tik vieninteliu vaiku motyvavo, jog jis pirmiau buvo užsirašęs... Abejoju, kad visi iš 15 pirmųjų..buvo tame grupės sąraše... sad.gif nebežinau nei ką daryti, gal kuri susidūrėte su tokia situacija??? gal galima kaip nors gauti vietą darželyje?? Dėkoju už pagalbą...

cia tai geras... susirupinti reikes, mes maziu irgi uzrase i darza praktiskai kieme, uzrasem kai buvo 3 menesiu, o iki reikes eiti (beveik 3 metu), pasirodo, gali jau ir nebepriimti doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kazkas sioje temoje jau rase, bet dar karta noriu visoms priminti, kad jei planuojate vesti vaika nuo pvz. 3 metu, tai ir rasykite ta data, o ne nuo 2 metuku (tipo apsidraudimui visoms gyvenimo aplinkybems). Nes daugumoje darzeliu jei jau praleidi savo noru pasirinkta data, tai i eile stoji is naujo. Nezinau, ar cia teisetai taip elgiasi, ar ne, bet tokia jau realybe. Pvz., mums tik kaip didziule paslauga padare perkelima i velesnius metus be nukelimo i eiles gala.
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2008 07 29, 12:30)
Kazkas sioje temoje jau rase, bet dar karta noriu visoms priminti, kad jei planuojate vesti vaika nuo pvz. 3 metu, tai ir rasykite ta data, o ne nuo 2 metuku (tipo apsidraudimui visoms gyvenimo aplinkybems). Nes daugumoje darzeliu jei jau praleidi savo noru pasirinkta data, tai i eile stoji is naujo. Nezinau, ar cia teisetai taip elgiasi, ar ne, bet tokia jau realybe. Pvz., mums tik kaip didziule paslauga padare perkelima i velesnius metus be nukelimo i eiles gala.

kvaila ta sistema, aš pvz rašiau, kad noriu nuo 3 metų, o dabar noriu leisti 2, nes taip jau suiklostė aplinkybės, bet niekur nepriima sad.gif
Atsakyti
nezinau kaip kitur, bet Vilniuje Jeruzales, Baltupiu, Santariskiu, Balsiu situacija baisi du darzeliai per visus rajonus ir tai vienas pusiau rusiskas, uzrasiau i mums nepriklausanti pasakiau ne savo adresa, tai uzrase, dabar prieina musu eile reikalauja is musu gyv vietos deklaracija, as direktorei ir sakau, kad deklaruota vieta kitur, bet pas mus su darzais tragedija, o ji man ir sako niekuom negaliu padet ir viskas, o tas darzas kuriam mes priklausom, tai ir siaip prastas, o galu gale esam eileje 347, tai realiai gal papulsim , kai reikes eit i 1kl, paskambinau i ministerija i savivaldybe ir ka jie man atsake nieko negalim padaryt teveliai nesiskundzia, todel ir darzeliu nestatom, abejoju, kad visi taip tyli ir daziaugiasi tokia situacija, geriausiu atveju jums galim pasiulyti Lazdynu darzelius, tai kur Jeruzale ir kur Lazdynai doh.gif
Atsakyti
aš savo mažąją užrašiau į eilę jau 4mėn.,užrašiau nuo kitų metų pradžiai,dabar ji 88-ta,kažin ar išeis nuo Naujų įtilpti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2004 09 21, 18:41)
Nesupratau, jus 2 menesiu vaikiuka jau darzelin registruojat??
As maniau kad mazdaug 11-os menesiu registruosiu, iskart pries motinystes atostogu pabaiga... g.gif
Paaiskinkit man naivuolei, tai ka tik gimusi kudykeli jau registruot??


Mes tai meginom savaji 5 menesiu kliacka uzregistruot, kad galetu pradet eit bent nuo kokiu 2 metu, tai jau nebeprieme. direktore sake, kad jau beveik pilna eile turi 2008 metais gimusiu, o 2007 m.eile jau seniai uzpildyta. tai gal kas gali patart- kada as savaji kliacka turejau uzrasyt i lopshi, jeigu jis gimes gruodzio menesi, t.y. metu pabaigoje?!!! gal- tik pastojus??
Atsakyti
o mes dar neuzsirasiusios,nes nezinom tikslios vietos darbo,tai bus visai prastai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 08 02, 16:50)
Mažiau pergyvent anksčiau laiko  4u.gif Kaip ten sakoma... 90 proc problemų išsisprendžia pačios  mirksiukas.gif

Tai visų pirma sužinojau, kad nėra tokio dalyko, kaip kokia nors pirmenybė patenkant į savo rajono darželį, tipo, tai galioja mokykloms, bet ne darželiams.

Kažkaip įdomiai jums pasakė. Mūsų darželis kruis yra Akademijoje, kauno raj. priima tik akademijos, Ringaudų ir Noreikiškių gyventojus. reikalauja deklaracijos, o vietų nėra. maniškė jau eina, bet nesenai auklėtoja sakė, kad šiemet išleido į mokyklą tik dvi grupes apie 40 vaikų, o ateinančiam rugsėjau jau priduota 140 pareiškimų. Nešk nenešęs, nieko neišeis.
Atsakyti
Perskaiciau tema ir negaliu patiketi kad tokios problemos,as nusprendziua kad neblogai butu vaika nuo 1.6 leisti i darzeli tai vaiksciuodama su vaiku uzejau i viena uzrasiau,kitam paklausiau sake apsispresit atneskit gimima liudijima ir prasyma. Viskas, apsisprendziau ir nuejome jokiu problemu, gyvenam vilniuje naujamiescio rajone.
Atsakyti
mes ka tik is darzelio
i akis nusijuoke... pasiule dar metus pabuti su dviem vaikais.
paskambius i svietimo skyriu, pasake - mes nieko jums padeti negalime....
T
Atsakyti
QUOTE(Tatli @ 2008 08 06, 12:43)
Perskaiciau tema ir negaliu patiketi kad tokios problemos,as nusprendziua kad neblogai butu vaika nuo 1.6 leisti i darzeli tai vaiksciuodama su vaiku uzejau i viena uzrasiau,kitam paklausiau sake apsispresit atneskit gimima liudijima ir prasyma. Viskas, apsisprendziau ir nuejome jokiu problemu,  gyvenam vilniuje naujamiescio rajone.


Naujamiestyje gal šeimų su mažais vaikais mažiau. O kokiam čia darželyje, nes mes planuojam rudens pabaigoj į naujamietį keltis gyventi, tai gal reiktų vietelę iš karto rezervuot.
QUOTE(vitalijas @ 2008 08 06, 14:11)
mes ka tik is darzelio
i akis nusijuoke... pasiule dar metus pabuti su dviem vaikais.
paskambius i svietimo skyriu, pasake - mes nieko jums padeti negalime....
T

Man irgi daugelyje darželių sakė, ko veržiatės į daržus jei vaikui nei dviejų nėra doh.gif . Kiek girdėjau iš viso ruošiasi daryti grupes nuo 2 metukų, bet čia jau man atrodo pačios darželių vedėjos taip masto. O švietimo skyrius, tai mums žadėjo padėti, bet niekuo nepadėjo, o irgi pasakė būkit namie su vaiku kol 2 metai sueis.
Atsakyti