Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

O ką daryti, jeigu nenori vesti į darželį, kuris priklauso pagal gyvenamąją vietą, o kiti nenori priimti, nes nėra vietų? Mums priklauso labai prastas darželis unsure.gif Aišku, dar yra laiko, bet jau dabar neramu, kad galime likti ant ledo verysad.gif Nes į tą kuris priklauso tikrai nevesčiau, net jeigu tai būtų vienintelis darželis pasaulyje schmoll.gif
Atsakyti
idomu, o kaip Kaune g.gif Ryt bandusiu į švietimo skyrių skambint, nes mūsų nepriima pagal gyvenamąją vietą, nors užrasiau beveik pries du metus mad.gif
Atsakyti
QUOTE(justejan @ 2008 06 24, 19:58)
idomu, o kaip Kaune g.gif  Ryt bandusiu į švietimo skyrių skambint, nes mūsų nepriima pagal gyvenamąją vietą, nors užrasiau beveik pries du metus mad.gif


pasitariau su mama, sako po nevaliai nelyst. Tai ir neskambinsiu niekur. Arba gražiuoju arba neisim ten verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justejan @ 2008 06 24, 20:13)
pasitariau su mama, sako po nevaliai nelyst. Tai ir neskambinsiu niekur. Arba gražiuoju arba neisim ten verysad.gif

ech tas lietuviškas kuklumas doh.gif
Atsakyti
o man tai pikta, kad į mūsų darželius (visus, kurie pagal gyvenamą vietą priklauso) didžiausios eilės, nes tėvai veža iš kitų miesto galų - tipo prie darbo arčiau. O vaiko kišti į perplidytą grupę irgi nesinori. Tai ką daryt? Vežti dabar į kitą miesto galą, kai vien prie namų bent 8 darželiai??? O tėvai, kurie gyvena tame kitame miesto gale tai jau tipo į centrą veš? Padarytų griežtai pagal gyvenamą vietą - būtų tvarka. O dabar - betvarkė ir galimybės kyšiams...
Atsakyti
O jei pagal gyvenamą vietą nepriklauso joks darželis? Ką tada daryti? Todėl ir mes vežame į tokį, kuris patogiau ir arčiau darbo....
Atsakyti
o galit kas nors pasakyt, kokiu pagrindu privalo priimti į darželį? koks teisės aktas tai reglamentuoja?
pagal gyv.vietą čia niekas niekam nepriklauso doh.gif , vietinis švietimo skyrius porina tą patį, ką ir daržų direktorės, o mano vaikui vis tiek reikia daržo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yuki: 26 birželio 2008 - 16:32
Todėl ir siūlau priskirti kiekvieną rajoną, gatvę ir pan. konkrečiam darželiui. Kaip pašto kodai yra kiekvienai gatvei ar netgi namui skirtingi, kaip poliklinikoje pagal apylinkes vaikai suskirstyti, tai ir čia padarytų. Nebūtų jokios painiavos. Nori persiregistruoti į kitą darželį - sumoki kokį bazinį mokestį, pažiūri, ar yra tame darželyje laisvų vietų, ir tada registruoja. dabar ir atsiranda tokios problemos, kad reikia kyšius nešti, nes visi į tuos pačius darželius stengiasi patekti. Netikiu, kad kokiuose lazdynuose, kur darželiuose yra vietų, nėra vaikų. Tiesiog vaikų tėvai vaikus veda į darželius ne pagal gyvenamą vietą. O tada atsiranda pasipiktinusių, kad eilės iš 200 vaikų jau kovo mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2008 06 25, 11:04)
ech tas lietuviškas kuklumas  doh.gif


kuklumas nėra man būdingas bruožas tongue.gif Bet mane itikino, kad tada vaiko ten geriau nevest, tai kaip ir tikslo nebelieka ką nors daryt. Beje aš vistiek skambinau šiaip pasidomėt ar priklauso pagal gyvenamąją vietą, bet deja. Gavau atsakymą, kad nereikia prisirist prie gyvenamosios vietos, jei nėra vietų turi ieskot kitur doh.gif Sako nuo kitu metų priims istatymą, kad bus centralizuotas priėmimas. Bet čia gal tik Kaune taip. g.gif
Atsakyti
sveikos,
ketinu ateiti leisti Dukryte i darzeli. neikur neuzrasinejau, nes gyvenamoji vieta pasikeite antrojo gimtadienio proga..

nusprendziau kai jau reiks, eiti tiesiogiai per svietimo skyriu.

P.S.
gal kas galit paviesinti internetinius adresus ir tel. kur kreiptis Vilniaus miesto savivaldybej, isnarsiau visa ju puslapi, deja jokios info nepateikta, apart istatyminiu aktu doh.gif

matyt kad darbo maziau butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2008 07 02, 22:28)
sveikos,
ketinu ateiti leisti Dukryte i darzeli. neikur neuzrasinejau, nes gyvenamoji vieta pasikeite antrojo gimtadienio proga..

nusprendziau kai jau reiks, eiti tiesiogiai per svietimo skyriu.

P.S.
gal kas galit paviesinti internetinius adresus ir tel. kur kreiptis Vilniaus miesto savivaldybej, isnarsiau visa ju puslapi, deja jokios info nepateikta, apart istatyminiu aktu  doh.gif

matyt kad darbo maziau butu  lotuliukas.gif

http://www.vilnius.l.../?mid={lt;3;26}

konsultuoja labai normaliai, bet mums dar darželis toli, žiūrėsim kaip bus kai reiks tongue.gif , dabar tai daržely sako, nepriims, o švietimas sako bus matyt, ką nors rasim, svarbiausia užsirašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
As kai paskambinau i svietimo skyriu, tai sake, vietu yra kiek yra. O kai parasiau rastu, kad patikrintu, ar tikrai visi priimami vaikai pagal gyvenamaja vieta, tai paskambino ir pasake, kad direktore perziurejo sarasus ir mano vaikas telpa i darzeli.
Atsakyti