Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(anzu @ 2008 05 21, 16:09)
5. Tėvai (globėjai) prašymus dėl vaikų priėmimo į švietimo įstaigų grupes teikia direktoriui.

6. Prašyme pateikiami šie duomenys:
6.1. vaiko vardas, pavardė, gimimo data, adresas, telefonas (namų, tėvų darbo);
6.2. nuo kada ir kokią grupę vaikas lankys;
6.3. tėvų kontaktiniai duomenys;
6.4. dokumentai, kuriais remiantis teikiama pirmenybė priimant vaiką į švietimo įstaigą.

7. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

o si prasyma direktoriui reikia pateikti, kai uzsirasai i eile, ar kai jau priima i darzeli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pirania: 21 gegužės 2008 - 16:12
veikutės, noriu patarimo, dukra gimusi 2006 metais, praeitais metais užsirašėme į du darželius... Į vieną net nepriėmė pokalbiui, motyvuodami, jog nėra vietų, ir sąraše - 200 vaikų... (darželis, beveik ant mūsų kiemo).. Taigi, nuėjau į kitą, gretimą darželį - ten buvom užrašyti 57... sad.gif pasakė, jog nera jokių šansų...tęsiau paieškas, nuėjau šiek tiek į tolimesnį darželį, ten užrašė 37, ir pasiteiravau, ar galim būti ramūs ir nebeieškoti, pati direktorė patikslino, jog tikrai nėra ko nerimauti... (dabar ji tą neigia, nors mano draugė irgi puikiai prisimena jos žodžius..) Šiandien nuėjau sutvarkyti dokumentų, o ji man pareiškė, jog pilnos grupės... Motyvavau jog mano vyras kariškis, tai viena iš pirmenybinų sąlygu g.gif Net bandžiau kalbėti apie atlygį (bet apsimetė, jog nieko nereikia... Jog galbūt atsiras laisvų vietų iki birželio 15 dienos... Iš tų 15 sąraše, tik vieninteliu vaiku motyvavo, jog jis pirmiau buvo užsirašęs... Abejoju, kad visi iš 15 pirmųjų..buvo tame grupės sąraše... sad.gif nebežinau nei ką daryti, gal kuri susidūrėte su tokia situacija??? gal galima kaip nors gauti vietą darželyje?? Dėkoju už pagalbą...

pas mane tokia pat lygiai situacija:) vyras kariskis-mergytei greitai 2 metukai-du darzeliai-irviskas tas pats...
aiskina kad nera vietu..ir neaisku kada bus:)
nezinau nei ka daryti, nei ko prasyti pagalbos...
Atsakyti
Į Telšius persikraustėme iš Klaipėdos, tad į darželį užrašiau kai buvo 10 mėn. Dabar nuėjau pažiūrėt eilės nepatekome. Ir direktorė pasakė, kad iš vis nepateksime, net ir nuo 2009 m., nes mūsų prašymas nuo 2008 m. ir skaitomės savo laiku nepatekę į eilę. Ir kai ateis 2009 metais, ji priims vaikus, kurie būtent nuo tų metų ir prašė. Gera nesąmonė ar ne?
Kas belieka? Tikriausiai „paremt“ darželį pinigais...
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 05 27, 22:54)
Kiek reikia nešti „parama“ darželiui?
Saviškę buvau užrašius kai buvo 10 mėn, anksčiau ir negalėjau užrašyti, nes gyvenome KLP. Ir va, rugsėjį bus dveji, o į eilę nepatekome  doh.gif

Nu ta parama skirtinga. Vienam darželiui gali užtekti ,kad pervesit savo 2 proc, deja tą padaryti šįmet jau per vėlu. Viename darželyje paprašė 1000 doh.gif , na o kitame 400 ax.gif
Atsakyti
Čia, turbūt reikėtų kaltinti atsakingas valstybines institucijas, nes, kiek paskaičiau, beveik visur yra darželio vadovų savivaliavimas ir savų tvarkų išvedinėjimas (tipo dirbu, kaip noriu, priimu, ką noriu ir už kiek noriu) - nėra vieningos priėmimo į darželius tvarkos, o tos, kurias patvirtina savivaldybės, yra tik deklaratyvios, nes darželių vadovams joms reikalingos tik vienai vietai pasišluostyti ax.gif
Atsakyti
Tai va mamytes....tikrai veikia sitas dalykas del darzeliu jei paskambini i svietimo ministerija...
paskambinau-atsiliepe labai maloni moteris ir isasikinau visa situacija-kad savo kieme turiu darzeli bet i ji manes nenori priimti nes nera vietu...
tai kai paskambinau po keliu minuciu..mano mergyte nuo rugsejo patenka i si darzeli...
sakau stebuklai:))
Papildyta:
o i ji vaiksciojau jau metus laiko-ir laukneseli nesiau-o man direktore vietos nesurado...
tik keista pas mus kad is kitu rajonu atveza vaikucius su BMW dzipukais, o jei ne taip pasirodai tai vaikui vietos neatranda...
Atsakyti
Klausykit, o įmanoma, kad vaikas darželį lankyti pradėtų, pvz ne nuo rugsėjo, o pavasarį? Vedėja aiškino, kad ne...
Atsakyti
Nesamone.
Kadnagi salia namu pa smus tokia pat situacija, kad riek uzrasinet nuo gimimo, o mes to nepadarem, nes mano nuomone nesamone rasyt pries n metu, kai nezinai kur gyvensi ir pan.
Tai kai atejo laikas eit i darza, vyras nuejo prie darbo i darzeli, ir sutare, kad priims nuo naujuju metu (t.y. uz 2 men, nes me staip norejom nuo nauju). Vietu buvo, kysio nereikejo. Nuo namu toli, bet uztat prie pat darbo.
Darzelis Markuciuose. AUkletojos bent musu grupes normalios. Rinkliavu nebuvo wa pusmeti jokiu. Tik nuvezem tualetinio ir muilo.
Atsakyti
Visoms nezinancioms, ka daryti, jei nepriima, apibendrinu: skambinat i svietimo ministerija arba i vaiku teises.
Nepanikuokit! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 05 28, 15:20)
Klausykit, o įmanoma, kad vaikas darželį lankyti pradėtų, pvz ne nuo rugsėjo, o pavasarį? Vedėja aiškino, kad ne...


Įmanoma (maniškis nuo gegužės pradėjo eiti). Bet dažnai auklėtojos ir vedėjos nenori. O ir vaikui gal kiek sudėtingiau, nes tik pripranta prie vienų žmonių, tuoj auklėtojos kelis kartus pasikeičia (sujungiamos grupės, auklėtojos atostogauja ir pan.).
Atsakyti
irnesakyk.gif
pasako, kad komplektuojam ne mes, o daželiai ir tiek doh.gif
nu nemoku aš kyšių mešti schmoll.gif
Atsakyti
O kam Švietimo ministerijoj skambinti reikia? Jei galit čia arba į AŽ.

Nes savivaldybės švietimo skyriuj tai visai atsiputę - sakė, greičiausiai liks vietų Savanorių prospekte, Lazdyne ir Markučiuose, ten ir veskit, jei į tą, kur jums priklauso netilpsit.
Atsakyti