Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

lopšelyje leidžiama grupė - max 15, darželyje - max 20, išskyrus priešmokyklines.
Atsakyti
QUOTE(lytutis @ 2008 01 24, 16:33)
lopšelyje  leidžiama grupė - max 15, darželyje - max 20, išskyrus priešmokyklines.


atrodo, mes abi šiek tiek suklydom, pataisymas, iš higienos normų:

"Grupės formuojamos iš to paties arba įvairaus amžiaus vaikų: lopšelio grupėse nuo 0 iki 1,5 metų – ne daugiau kaip 10 vaikų, o nuo 1,5 iki 3 metų – ne daugiau kaip 15 vaikų; darželio grupėse – ne daugiau kaip 20 vaikų. "
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 01 24, 15:56)
..."Grupės formuojamos iš to paties arba įvairaus amžiaus vaikų: lopšelio grupėse nuo 0 iki 1,5 metų – ne daugiau kaip 10 vaikų, o nuo 1,5 iki 3 metų – ne daugiau kaip 15 vaikų; darželio grupėse – ne daugiau kaip 20 vaikų. "

0-1,5 m. grupių realiai nelabai turbūt ir būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lytutis @ 2008 01 30, 15:45)
0-1,5 m. grupių realiai nelabai turbūt ir būna  doh.gif



na, kievienam lopsely, kur kreiliausi buvo grupes nuo 1 metu iki 2. tai joms tai irgi galioja wink.gif
Atsakyti
Ačioū už pamokymus, labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
nu geras .tikriai geras patarimas. bet nesuprantu vienuose darzeliuose be problemu buna priima o kituose kai tik gimsta vaikas tai riekia is karto uzsirasyti g.gif o ateina laikas vesti vaika, sako o jus pildete dokumenta. stovejote eileje ? g.gif o galiausiai pasako jog, tu nesi pildzius dokumento (bet is tikruju gal buvo 3 menesiai vaikui buvo kai tas prasymas buvo pas ja ) isvada nori kysio dirike. nu man tik viena nuomuone persasi.kas svarbiausiai o gyveni tai salia darzelio. g.gif tai taip suprantu, kad tau yra pirmenybe, nes tau tas darzelis priklauso pagal gyvenamaja vieta.
Atsakyti
tikrai pabandykit į koki kitą darželį, kad ir kam nors iš šeimos narių pakeliui į darbą esantį - juk mieste darželių daug. Va, draugės užrašė į naujamiesčio du darželius, nors viena gyvena Elektrėnuose, kita Lazdynuose ir jokių problemų. O kai kurie darželiai ištikrų perpildyti. Pvz pas dukryte grupėje vietų nėra iki 2010m. Mes lankom Lazdynų "Žemuogėlę"nors gyvenam Grigiškėse. Kai buvo vietų tikrai priėmė ir kyšių neėmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruzdzevičienė: 24 balandžio 2008 - 09:14
biggrin.gif aš tokios nuomonės, kad priimti į darželį kyšio niekam neduoti, kas čia per nesamonės, va jau kai priims tai galima ir paremti pinigais ir darbu, o tam kad priimtų sory.Tie pinigai keliauja ne mūsų vaikų labui, o dažniausiai direktoriams į kišenę.Vaiką vedžiau į darželį pagal rajoną, užrašiau nuo gimimo, pasirodė, vietų nėra, na gerai galvoju vedžiau į kitą rajoną, priėmė be jokių rinkliavų.O 2007 vasarą pradėjau ieškoti vėl pagal rajoną, galvoju ko aš turiu vežioti savo vaiką kitur, kai pas mus rajone 4darželiai, beldžiausi į visas duris, visur atsakė, vietų nėra suformuotos grupės, paskambinau į ikimokyklinio švietimo skyriui ir paklausiau, kur man vesti vaiką kai mano rajone nėra vietų, ir kodėl aš turiu vesti visiai į kitą rajoną?Man iš kart pasakė į kurį darželį galiu vesti vaiką nes ten vietų tikrai yra, o man pasakė tame darželyje kad nėra.Ir ką paskambinau dar kartą ir priėmė.Aišku nepatenkint, bet man tas pats, ne ji bus auklėtoja mūsų grupėje todėl nepergyvenau, nuo tada vedėja praeidama su manim visada sveikinasi ir šypsosi.Ir auklėtoja pas mus superinė, vaikai visą laiką kažką daro, ruošia, mokosi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano drauge ir buvo nuejus i darzeli ,tai sake ir nera vietu pakiso kysi ir iskart atsirado vietele tai cia ir nesuprasi.o kita draauge sake ir taip pat nuejus i darzeli pasake kad nera vietu ,davinejo kysi (pinigeliu) tai neeime ,o kai nupirko gera bonka ir saldainiu tada atsirado vietu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man tai tiesiai šviesiai pasakė darželio vedėja, ką jūs patirties neturite. Užsipildote 2 proc forma is karto, prie tos formos vokelį ir pirmyn.
Atsakyti
Man tai su tuo "vietu nebuvimu"viskas aisku.Pavyzdziui:laukia eileje vietos i lopseli 30 vaiku,gimusiu 2005 metais.Priimti galima tik 15.Kaip manote,kuriuos priims?Pagal eile?Nejuokinkite.Pagal nauda(gal darzeli "parems",gal kokioje"geroje" vietoje tevelis ar mamyte dirba...)Tai va.O kai jau ir grupe sukomplektuota,juk taip sunku atsispirti itin geram pasiulymui,pvz.nupirkti grupei kilima ar ideti langus.Ir tada visai nesvarbu,kad net eileje nebuvo irasyti.Ir kad aukletojai teks ne su 15 vaiku(leidziamas maximumas lopselyje),o su 19 dirbti.Apie individualia prieziura net ir svajoti kvaila:akletoja tik duoda bendras komandas ir priziuri,kad jos butu vykdomos.Daugiau ji nepajegi fiziskai.Tuo labiau,kad vis kazka raso.Paciai teko stebeti,kaip direktores pavaduotoja ugdymui sauke ant aukletojos,kad greiciau kazka parasytu,o aukletoja teisinosi,kad vaiku 18,jie trukdo susikaupti ir rasyti,kad ta nurodyma rasyti gavo pries pat 12 val.,kai jau reikejo ruostis pietums:praustis,valgyti,guldyti miegui.O pavaduotoja vis savo:greiciau rasyk.Aukletoja net verke,guosdamasi man,kad nors vaikai butu tevu paruosti lopseliui,t.y.moketu savarankiskai praustis,rengtis.O dabar kai kurie sito nemoka ir todel ji sugaista daug laiko,per kuri galetu rasyti.Aukletoja aiskiai tyciojosi is dabartines svietimo sistemos,kai aukletoju darbas vertinamas pagal parasytu popieriu kieki.Sako,kai stojau mokytis,isivaizdavau,kad su vaikuciais zaisiu,soksiu su jais,ugdysiu juos.O dabar tik rasau,rasau,rasau...ir to rasymo vis daugiau.Oi,isijauciau ir nukrypau nuo temos...
Atsakyti
Sveikutės, noriu patarimo, dukra gimusi 2006 metais, praeitais metais užsirašėme į du darželius... Į vieną net nepriėmė pokalbiui, motyvuodami, jog nėra vietų, ir sąraše - 200 vaikų... (darželis, beveik ant mūsų kiemo).. Taigi, nuėjau į kitą, gretimą darželį - ten buvom užrašyti 57... sad.gif pasakė, jog nera jokių šansų...tęsiau paieškas, nuėjau šiek tiek į tolimesnį darželį, ten užrašė 37, ir pasiteiravau, ar galim būti ramūs ir nebeieškoti, pati direktorė patikslino, jog tikrai nėra ko nerimauti... (dabar ji tą neigia, nors mano draugė irgi puikiai prisimena jos žodžius..) Šiandien nuėjau sutvarkyti dokumentų, o ji man pareiškė, jog pilnos grupės... Motyvavau jog mano vyras kariškis, tai viena iš pirmenybinų sąlygu g.gif Net bandžiau kalbėti apie atlygį (bet apsimetė, jog nieko nereikia... Jog galbūt atsiras laisvų vietų iki birželio 15 dienos... Iš tų 15 sąraše, tik vieninteliu vaiku motyvavo, jog jis pirmiau buvo užsirašęs... Abejoju, kad visi iš 15 pirmųjų..buvo tame grupės sąraše... sad.gif nebežinau nei ką daryti, gal kuri susidūrėte su tokia situacija??? gal galima kaip nors gauti vietą darželyje?? Dėkoju už pagalbą...
Atsakyti