Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(leirion @ 2012 01 05, 15:11)
db galvoju, jei parasytu, arba bent teoriskai, zinociau kam ir kiek duot reikia, rimtai apsvarstyciau sita galimybe. siandien as aklavieteje, nors siaip gyvenime nesu niekam nieko davus...


Man darzelio vedeja aiskiai dave suprast, kai pasake,kad reikejo ateiti pasisneketi rugsejo menesi, kai paklausiau apie ka pasisneketi,tai pradejo mykti nu ta prasme apie lankyma ir pan. Turbut visiems aisku ka turejo galvoje.
Atsakyti
O nieks nebande padaryti taip, kaip cia rasoma?
http://www.supermama...howtopic=268744
Man asmeniskai darzelio direktore rugseji pasake, kad jei siemet neprieme vaiko, tai ir nepriimsime, nera vietu, nuo 2012 m. rugsejo gal priimsime, bandziau graziai susistarti, paaiskinti, kad vaikas gime sausio men, man i darba nuo sausio, notretusi, kad vaikas priprastu prie darzelio ir persirgtu kol as dar nedirbu, kad po to nesedeti biliuteniuose, ir neturejau su kuo palikti. Direktores atsakymas buvo grieztas-vietu nera, laukite, kai paskambinsime. as neistveriau, parasiau laiska i svietimo ministerija su klausimu, kaip elgtis tokioje situacijoje ir gal gali pateikti darzeliu, kur yra laisvu vietu sarasa, vakare issiunciau, o kita diena is ryto apie 10 val., man paskambino pikta darzelio direktore ir paprase ateiti, man atejus labai maloniai aiskino, kad iki galo dar neaisku kiek vaiku lankys darzeli, kad greiciausiai keli tevai atsisakys ir liks laisvu vietu ir sausi mus priims. Po savaites paskambino vel, atejau i pokalbi, ir jau laaabai maloni (net slykstu ziuret buvo) darzelio direktore pasake, kad labai malonu jai, kad tokia grazi ir gera mano dukryte gali nors nuo rytojaus pradeti lankyti darzeli.
jei norite, kad vaikas pateiktu i darzeli jums reikes ne tik su darzelio direktorems sneketis ir gyncytis, bet reikes skambinti, eiti, rasyti i visokiausias ministerijas, savivaldybes, ten ant jusu reks, sauks, vadins beprote, isterike, bet galiausiai gausite vieta darzelyje. Jei jums nusispjauti ka apie jus snekes direktore (bent jau pirma laika) ir kiti, tai svarbiausia kantrybe ir uzsispirimas. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Bet as isivaizduoju kaip po tokio "smagaus" pokalbio yra "smagu" vesti savo vaikuti i darzeli, o geriausia yra tai, kad i Jus ir Jusu vaika iki pat kol iseisite is darzelio ziures kreivai...
Atsakyti
[quote=aukletoja,2012 01 12, 18:15]
Bet as isivaizduoju kaip po tokio "smagaus" pokalbio yra "smagu" vesti savo vaikuti i darzeli, o geriausia yra tai, kad i Jus ir Jusu vaika iki pat kol iseisite is darzelio ziures kreivai...
[/quote
Aukletojos i mane kreivai neziuri, mano vaikas nera joks iskirtinis, toks pat kaip ir visi, jeigu darzelyje tikrai nebutu vietu, tai ir svietimo ministerijoje atsakytu, kad, deja, vietu nera, tada viskas aisku. mes savo eiles nepersokom, mano vaikas nebuvo priimtas be eiles ar dar kazkaip, tiesiog direktore lygiai taip pat atsisake mano draugei, jinai nusprende, kad nieko cia nepadarysi, pasamde aukle, nors mokant auklei jei inuo atlyginimo lieka 200 Lt, o po menesio i grupe buvo priimtas pusmeciu mazesnis vaikas nei jos, kodel? Pas mus visi zino, kad vieta darzelyje kainuoja 700 Lt-lietuviu grupe, rusu, lenku-pigiau. As pareikalavau tai, kas man priklauso pagal istatyma. Tiesiog tokia politika, pirma karta pasakysiu, kad vietu nera, arba tevai apsisuks ir iseis, o gal pinigu pasiulys, o neduok dieve,tevai pasidomesir suzinos, kad vietu yra. Nesakau, kad taip yra visur, bet is patirties zinau, kad daug kur.
Man nesuprantama, kodel tas zmogus, kuris nori gauti tai, kas jam priklauso tampa priesu. Svietimo ministerijoje as paaiskinau, kad darzelyje pagal gyvenamaja vieta vietu nera, gal jie gali pateikti darzeliu sarasa (as nurodziau, kokie rajonai man tiktu), kur yra laisvu vietu ir galetu priimti mano vaika. Viskas. Del ko i mane kreivai ziureti? Reiskia buvo vietu darzelyje, bejhe, ir po musu stovincius eileje taip pat prieme, ir tevai labai nustebe buvo, nes rugpjuti visiems buvo atsakyta, kad vietu nera ir iki kitu metu nepriimsime. Tai ko kreivai i mane ziureti? Todel kad irodziau kad istatymus pazeidineja, o gal kad nesumokejau 700 lt, uz tai kas man nemokamai priklauso? Bizniui sudrukdziau?
Kol bijosime, kad i mus kreivai ziures, tol ir mokesime uz nieka, ir tusciai verksime. Pagalau, je darzelio direktore ar aukletojos "zvairios", tegu ziuri "kreivai".
Atsakyti
nataaliux, nesikarščiuokit mirksiukas.gif esat visiškai teisi 4u.gif situacija būtent tokia kokia aprašėt, tik aš girdėjau , kad stafkės didesnės biggrin.gif
ir šiaip gal direktorė ir prisimins, kad šita mamytė arši biggrin.gif o va auklėtojos jau visai kita respublika. direktorė vaikų neprižiūri juk ax.gif

kas man nutiko prieš kelias dienas:
na apskritai ieškom to darželio, ka sutinku tam ir pasakoju apie tokia savo beda, galvoju gal kokiu pažįstamu kas turės(apie kyšius negalvoju! jeigu jau priimt7 kur tai atsidekočiau padėjusiam žmogui kokiu lauknešeliu, bet po priemimo fakto). nes aš irgi rimtai galvojau apie ejima per aukštesnes institucijas. .
mūsu pusbrolis eina į darželį, toli nuo mūsų ir nuo mano ir tečio darbo, bet visgi paprašom pusbrolio mamos paklausti kaip pas juos situacija. mama užsuka į lopšelio grupes,aukletojas dar prisimena iš ten, aukletojos pasakokad yra vietu, kad mes nedelstumem ir kuo greičiau pateiktumem dokumentus. po keliu dienu vyras priduoda dokumentus, liepia ateiti po nauju metu ir pasako tada žiūresim kaip bus. ponauju metu (čiaprieškelias dienas)apsireiškiam mes darželyje. kabinete 2 tetos (kaip paaiškino veliau vyras, kad ta vyresne vedeja), pasakom ko atejom, pradeda labai mykti, myyykiaaa, mykiaaa, nieko nežino, nieko jos negali, ...bla blabla ....
tada aš griežtai ir naglai pasakau, kad kreipėmės į jus nes žinom kad čia vietų YRA. tada tarpusavyje pradejo mygti, kad pažiūrės kas čia kaip, bet taip vangiai, tingiai,nemaloniai. pareiškia, kad priims į bitučių grupę. paprašo sveikatos pažymos. pasakau, kad neturim sveikatos pažymos. tada nemandagiai paklausia tai ko čia atejom biggrin.gif susitariam kad per kelias dienas pristatysim pažymą. ačiū, viso gero.
šeimos gyditoja neturi laisvų talonelių, tad mus užrašo tik kitai savaitei ir pasako, kad tokia pažyma rašoma, kai jau eini į darželį, vos ne tai dienai, o ne prieš kelias savaites.
aš susipergyvenu, kita diena skambinu į darželį. pokalbis buvo tiesiog fantastiškas doh.gif aš prisistačiau,apibūdinau vakarykščią situaciją, paskaiu ,kad nežinau kaip dėl tos pažymos dabar pasielgti,ar skubeti ar jie gali palaukti. vedeja pradejo aiškinti , kad tookios pavardes negirdejo, pašnarino kažkoki lapa,pradejo aiškinti, kad nera net mūsų prašymo, mes neįrašyti sąsiuvinyje,ir iš vis aš ko gero sapnuoju (apie sapna pati sugalvojau, taip nesakė, bet pokalbio atmosfera buvo būtent tokia). bandžiau priminti , kaip atrodem, i kokia grupę patekom, kad mus priimat vietoi išėjusio vaiko tokia ir tokia pavarde ir t.t. vis bandau priiminti kad buvom tryse aš, vyras ir vaikas. aiškina, kad pas ja apie 20 žmonių ateina per diena ir visų jinai tikrai neprisimena doh.gif aš tiesiogiai dirbu su žmonėm vidutiniškai po 50 pereina man per "rankas", visus pamenu, bent apibūdinus situacija žinau kokiu klausimu atejo, ka aš jiem sakiau, kur nukreipiau ir pan. nu 20 žmonių neatsiminti per diena doh.gif juolab, kad priime vaika į darželį. liepiu aiškintis kas ir kaip,griežtai, bet mandagiai. susitariam, kad paskambinsiu po 15 min. paskambinu. vedejos tonas labai nemalonus, bet paaiškina, kad rado musu prašymą ir įrašą kitame sąsiuvinyje (tik įsivaizduokit dirba matosi, kad net ne pirmus 10 metų darželyje, o nežino, kad turi 2 sąsiuvinius o ne vieną lotuliukas.gif ). na susitariam ,kad pažymą reikia atnešti tą dieną kai ateisim lankyti bitučių grupės. ateiti ryte, atnešti jai tą pažymą. dar kelis sykius perklausiu ar dabar galim būt ramūs, kad patenkam. užtikrina , kad taip . o man vistiek neramu, o vdruk persigalvos doh.gif

klausimas retorinis:kaip manot ar tikejosi ir ar vis dar tikisi pakišos ta ponia ? g.gif
galvoju gal padėkoti nupirkus kokį bankucheną ir pasakyti ačiū už suteiktą malonę ax.gif

Atsakyti
Man apie pazyma vaukui i darzeli pasake gydytoja, nes ejom skiepitis us mazia, kai as atejau i darzeli ir paklausiu, kokiu dokumentu reikes, man atsake, kad nieko nereikia, o gydytoja i mane paziurejo kaip i durne i pasake, kad sveikatos pazymos reikes. Pas mane i darzeli tuo metu pirmas vaikas ejo, is kur galejau zinoti visas smilkmenas? kadangi musu seimos gydytoja yra musu kaimyne tai liepos men. israse pazyma, kad vaikas sveikas, o kai buvo darzelio susirinkimas rugpjucio 30 d. direktrore pasake, kad be sveikatos pazymu vaikai i grupes nebus priimami. Tai isivaizduokit, koks aziotazas kylo tarp tevu, kuriems reikejo atsiprasyti is darbo ir vesti vaikus pas gydytoja, ir kokios eiles poliklinikoje, nors dauguma tevu ra e prasymus priimti i darzeli vaika birzelio men. Sunku buvo pasakyti, kad reikia sveikatos pazymos?
Pyktina tokiu svietimo darbuotoju elgesys, o per susirinkima rugjucio 30 d, darzelio direktore apkaltino tevus, kad jie nepristate sveikatos pazymu ir del to aukletojos negaus atlyginimo, butent taip ir buvo pasakyta. Kaip sveikatos pazymos ir aukletoju atlyginimai susije as dar nesupratau, bet...
Atsakyti
jooo
pasiskaicius plaukai siausiasi:(...kas manes laukia
...gal kuri mama sutiktu bruksteleti kokia reali padetis yra karuseles ir vandenio darzeliuose(jie jums priklauso pagal gyvenama vieta) uzsirasem tik grize is ligonines- dvieju savaiciu.....
buciau ziauriai dekinga....

Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 01 16, 14:13)
...gal kuri mama sutiktu bruksteleti kokia reali padetis yra karuseles ir vandenio darzeliuose(jie jums priklauso pagal gyvenama vieta) uzsirasem tik grize is ligonines- dvieju savaiciu.....



Paskambinkite direktorems mirksiukas.gif Ar manote,kad cia geriau zino blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 01 16, 15:13)
jooo
pasiskaicius plaukai siausiasi:(...kas manes laukia
...gal kuri mama sutiktu bruksteleti kokia reali padetis yra karuseles ir vandenio darzeliuose(jie jums priklauso pagal gyvenama vieta) uzsirasem tik grize is ligonines- dvieju savaiciu.....
buciau ziauriai dekinga....


na mums priklauso tik vandenis, karusele jau nebepriklauso pagal gyv. vieta, bet užsirašėm į abu. labai tikiuosi, kad pakliūsim kai ateis nustatytas laikais (kol kas bandysim į Viltenę apie kuria čia pripasakojau, jeigu priims ir ras visus prašymus).
tarkim vandenyje mes kai užsirašėm buvom 17, prieš kelis mėnesius buvom jau 40 ar tai 43 g.gif na viltis miršta paskutinė.. bet iš ano pokalbio telefonu suprantu kad šansai menki. mes užsirašę lankyti nuo 2012 rugsejo. karuselėje žinau kad saraše esam paskutiniai 173 kokie nors ...
taigi per metus su puse nukritom per 23 pozicijas. tai žiūrėkit kelinta buvot kai užsirašėt ir jeigu neturit jokio pirmumo (apart gyv. vietos) tai primeskit kad galit pasislinkti žemyn.
pasiskambinus tikrai pasakys kelinti esat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2012 01 16, 16:26)
na mums priklauso tik vandenis, karusele jau nebepriklauso pagal gyv. vieta, bet užsirašėm į abu. labai tikiuosi, kad pakliūsim kai ateis nustatytas laikais (kol kas bandysim į Viltenę apie kuria čia pripasakojau, jeigu priims ir ras visus prašymus).
tarkim vandenyje mes kai užsirašėm buvom 17, prieš kelis mėnesius buvom jau 40  ar tai 43  g.gif  na viltis miršta paskutinė.. bet iš ano pokalbio telefonu suprantu kad šansai menki. mes užsirašę lankyti nuo 2012 rugsejo. karuselėje žinau kad saraše esam paskutiniai 173 kokie nors ...
taigi per metus su puse nukritom per 23 pozicijas. tai žiūrėkit kelinta buvot kai užsirašėt ir jeigu neturit jokio pirmumo (apart gyv. vietos) tai primeskit kad galit pasislinkti žemyn.
pasiskambinus tikrai pasakys kelinti esat  4u.gif



Dekokite "lengvatininkams" lotuliukas.gif Be to nuo s.m. sausio 1d. pasikeite priemimas,savivaldybes,o ne direktores uz tai atsakingos.O del keliu darzeliu uzsirasymo,is vieno isbrauks. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margo&: 16 sausio 2012 - 16:34
QUOTE(Margo& @ 2012 01 16, 17:33)
Dekokite "lengvatininkams" lotuliukas.gif Be to nuo s.m. sausio 1d. pasikeite priemimas,savivaldybes,o ne direktores uz tai atsakingos.O del keliu darzeliu uzsirasymo,is vieno isbrauks. mirksiukas.gif


aš žinau kam dėkoti biggrin.gif lotuliukas.gif
žinau, kad pasikeite tvarka,aukščiau kaip tik ikleiau nuoroda , bet aš tokia nerimstanti, baisiai į tą darželį noriu kad vaikas eitu, o aš į darbą smile.gif tai aš pasiskambinau į savivaldybę ir klausiau apie tą tvarką tai sakė, kad kada konkrečiai jie perims negali pasakyti ir nenori man nieko žadėti.

tiesa apie duomenų bazes tas ax.gif aš taip galvojau galvojau ... aš darbe dirbu prie tam tikros db,mama mano irgi. šiaip daugelis matyt darbe turi kokia tam darbui pritaikyta duomenų bazę, kad ir visai mažą ir primityvią. tai va ką išmąsčiau, man kartais reikia tam tikrų pakeitimų toi db, admino teises turi kompiuteristas, ale jį kartais sunku priskviesti, kadangi šiaip sutariam darbe, tai aš jo paprašiau kad suteiktu man slaptažodžius, aš pasitvarkau ko man reikia ir jam netrukdau smile.gif aš ten daiktus administruoju, žmonių likimo nesprendžiu, juk jeigu norėčiau galiu įrašyti kitą datą, ištrinti vėl įrašyti, sukeisti vietom ir niekas nieko neįtartų ir nepastebėtų ax.gif na kompiuterastas jeigu reiketu lengvai pamatytu turbūt kad išmano kompo daryti pakeitimai, bet tetos savivaldybeje kažin ar mato g.gif na jos tą išorę mato o administruot nelenda. įdomu pasidarė ar jie žino,kad buvom 17 kažkada ar mato kad va dabar 40 ti ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owlet: 16 sausio 2012 - 16:52
QUOTE(Owlet @ 2012 01 16, 16:51)
aš žinau kam dėkoti  biggrin.gif  lotuliukas.gif
žinau, kad pasikeite tvarka,aukščiau kaip tik ikleiau nuoroda , bet aš tokia nerimstanti, baisiai į tą darželį noriu kad vaikas eitu, o aš į darbą  smile.gif  tai aš pasiskambinau į savivaldybę ir klausiau apie tą tvarką tai sakė, kad kada konkrečiai jie perims negali pasakyti ir nenori man nieko žadėti.

tiesa apie duomenų bazes tas  ax.gif  įdomu pasidarė ar jie žino,kad buvom 17 kažkada ar mato kad va dabar 40 ti


Manau iki vasaros sutvarkys mirksiukas.gif
Manau eiles pasislenka automatiskai,kai i prieki patenka "lengvatininkai". O paciam kazka pakeisti,nemanau,kad galima. Juk kas gi butu,jei visos mamos galetu save "prastumineti" lotuliukas.gif
Atsakyti