Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(Owlet @ 2011 07 02, 16:51)
o gal tas jūsu draugas gali paaiškinti kame čia reikalas(arba jam kaip ten dirbančiam lengviau tiesiogiai paklaust to skyriaus darbuotojų kame čia reikalas  g.gif ), nu nes tikrai keistai skamba tos aprašytos situacijos  doh.gif
būtu įdomu žinoti tiesą ax.gif

nelabai turbut jis gali padet, nes jis dirba visai ne toj srity, tik prieina prie duombaziu. Va jei koki skunda rasytumet ant kokio darbuotojo, tada gal ir per ji eitu... Jo paties sunui kita meta bus laikas i darzeli, idomu kur jis pats ves unsure.gif
Mano vyras jau kreipesi i savivaldybes atsakinga darbuotoja, idomu, ka suzinosim. O as parasysiu uzklausima i SMM, galbut i ta pacia savivaldybe, ka daryt.
Gerai, kad as dabar esu su kudikiu namie, o jei reiktu i darba. Kita vertus, sunui reikia normalaus valstybinio auklejimo, galbut ir logopedo paslaugu, kas teikiama darzelyje. Mokescius tai moku, ne tokius ir mazus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 07 02, 16:57)
nelabai turbut jis gali padet, nes jis dirba visai ne toj srity, tik prieina prie duombaziu. Va jei koki skunda rasytumet ant kokio darbuotojo, tada gal ir per ji eitu... Jo paties sunui kita meta bus laikas i darzeli, idomu kur jis pats ves unsure.gif
Mano vyras jau kreipesi i savivaldybes atsakinga darbuotoja, idomu, ka suzinosim. O as parasysiu uzklausima i SMM, galbut i ta pacia savivaldybe, ka daryt.
Gerai, kad as dabar esu su kudikiu namie, o jei reiktu i darba. Kita vertus, sunui reikia normalaus valstybinio auklejimo, galbut ir logopedo paslaugu, kas teikiama darzelyje. Mokescius tai moku, ne tokius ir mazus doh.gif


na tai parašys skunda ir paklius į darželį biggrin.gif matyt žino kaip veikia tokie mechanizami lotuliukas.gif
na laukiam darbo savaites, klausimes domesimes toliau per institucijas doh.gif
Atsakyti
Mes ir tame Vandeny laukiam ir nesulaukiam, nervas ima nerealiai sad.gif, Buvom Nr. 89, dabar Nr. 51, darzelis ranka pasiekiamas, pora minuciu kelio, o kur salia namo kitas darzelis - "Karusele", tai ir vietos nera, o uztad Rusu grupese yra vietu, tai kodel nesujungus 3 rusu grupiu i viena grupe ir nepadarius 2 lietuviu grupiu!!! doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Dar paskaicius si straipsni, tai isvis juokinga darosi:
http://www.vilnius.l...1/?itemID=94050

Jei kas sugalvos rasyti kolektyvini skunda, prisijungsiu!!!!
Atsakyti
Mano Pupa lopšelį pradėjo lankyti 2.1 m. Nebuvo taip,kad 3 dienas palankius darželį susirgtų, pirmąkart susirgo po 1.5 mėn ėmiau nedarbingumo lapelį, jei suerga gydomės namie, nes močiutės dirba.
Atsakyti
pas mus ta pati situacija- nei i vandeni, nei i karusele.....kosmaras...
Atsakyti
parašiau vieną laiškutį, bus matyti, ar kas kreips dėmesį į mūsų problemą.

Tiesa, savivaldybės puslapy rašo, kad į Jūsų minimą Karuselę yra laisva vieta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 13 liepos 2011 - 17:23
QUOTE(natina @ 2011 07 13, 18:22)
parašiau vieną laiškutį, bus matyti, ar kas kreips dėmesį į mūsų problemą.

Tiesa, savivaldybės puslapy rašo, kad į Jūsų minimą Karuselę yra laisva vieta biggrin.gif

Liudna, bet kol kas tyla verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 07 13, 18:22)
parašiau vieną laiškutį, bus matyti, ar kas kreips dėmesį į mūsų problemą.

Tiesa, savivaldybės puslapy rašo, kad į Jūsų minimą Karuselę yra laisva vieta biggrin.gif


Lietuvių grupėje laisva vieta? Nes kiek dabar žinau lopšelinių grupių yra tik viena grupė sudaryta, tad šansų pakliūti tikrai labai nedidelė, o pageidaujančių ją lankyti tikrai daug.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 19 liepos 2011 - 07:34
QUOTE(0rchideja @ 2011 07 19, 08:32)
Lietuvių grupėje laisva vieta? Nes kiek dabar žinau lopšelinių grupių yra tik viena grupė sudaryta, tad šansų pakliūti tikrai labai nedidelė, o pageidaujančių ją lankyti tikrai daug..  unsure.gif

nezinau, kokioj, nueikit i savivald.psl., gal pgl.pavadinima atseksit unsure.gif jei teber g.gif
Atsakyti
na, deja, gavom atsakyma, kad visiems vaikams lygios teises patekti i darzeli.
Atsakyti
Vilniuje Antakalnyje, Volungės darželyje formuojamos naujos grupės, užrašymas vyksta, bet dar nėra suremontuotos patalpos, o ir tėveliams įtariu reiks gerokai prisidėti prie greitesnio "atidarymo".
Atsakyti
QUOTE(pukupuku @ 2010 08 06, 18:50)

smagu, kad yra mamų,kurioms rūpi visi šitie dalykai. Negaliu prisiversti užrašyt dukrytės niekur, nors jai jau 2m, jaučiu, kad jai nebus gerai ir viskas.Auginsiu tuoj dar vieną, tai tegul būna kartu. Visiems atrodo keista, kai mama niekam nesugeba palikti saugoti savo vaiko, kalba apie psichologines problemas, kurias padarysiu vaikui ar jau padariau.Bet man pirma karta gyvenime taip dzin kitų nuomonė. O jūsų postas mane kažkaip dar labiau nuramino - ačiū blush2.gif
Atsakyti