Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(braaskytea @ 2010 03 23, 12:50)
Mes jau buvomtoj seniunijoj kalbejom su seniunu jis tik peciais linkcioja...  rolleyes.gif Ir aiskina ta pati ,kad seimininkess prasykit ,kad priregistruotu..Ka cia bepriprasysi jei ji nesutinka? Mum ne vien del darzelio ir del vienkartines ismokos teks su naujagimiu vaziuot tvarkytis i Silute.  verysad.gif

na popierius vienkartinai nuvaziuoti susitvarkyti nera taip blogai, o su darzeliu visai nekas... g.gif mums buvo tokia pat problema, bet kadangi iki vaiko gimimo MB niekur nebuvo registruotas, tai kai gime ir ji, ir vaika priregistravom seniunijoj, ne prie gyvenamo busto.
Atsakyti
QUOTE(braaskytea @ 2010 03 23, 11:55)
Mes su vyru registruoti skirtinguose miestuose as Siluteje jis Druskininkuose ,o gyvenam Kaune tiksliau nuomojames buta .Seimininke nesutinka priregistruoti musu savo bute.Tai mes vaika savo turesim vezti i Silutes arba Druskininku darzeli ir taip vazinet kas ryta Kaunas Silute 170km?  blink.gif

Na ir kas? Aš irgi neregistruota Kaune, bet vaikas sėkmingai eina į darželį, nenešiau niekam nieko, nuėjau užrašiau, parašiau gyvenamąją vietą ir niekas jokios registracijos neklausė.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 03 23, 15:50)
Na ir kas? Aš irgi neregistruota Kaune, bet vaikas sėkmingai eina į darželį, nenešiau niekam nieko, nuėjau užrašiau, parašiau gyvenamąją vietą ir niekas jokios registracijos neklausė.

Tai tada gerai bigsmile.gif nes skaitinejau cia ,kad reikia but registruotiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braaskytea @ 2010 03 23, 15:13)
Tai tada gerai  bigsmile.gif  nes skaitinejau cia ,kad reikia but registruotiems  smile.gif

siaip kiek zinau tau praso deklaracijos, neuztenka vien adreso kur gyveni g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 03 23, 15:24)
siaip kiek zinau tau praso deklaracijos, neuztenka vien adreso kur gyveni  g.gif

Neprašė, gal kituose miestuose reikia. Reikėjo tik pažymos apie šeimos sudėtį.
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2008 05 26, 11:10)
pas mane tokia pat lygiai situacija:) vyras kariskis-mergytei greitai 2 metukai-du darzeliai-irviskas tas pats...
aiskina kad nera vietu..ir neaisku kada bus:)
nezinau nei ka daryti, nei ko prasyti pagalbos...

Pirmenybę turi tik šauktinių vaikai.

QUOTE(slyva @ 2010 03 23, 15:24)
siaip kiek zinau tau praso deklaracijos, neuztenka vien adreso kur gyveni  g.gif

Nieko neprašo. Jei nori lengvatų, reikia pažymą apie šeimos sudėtį pristatyt ir viskas. Čia daugiavaikėms šeimoms.
Atsakyti
QUOTE(Ninna_Ricci @ 2010 03 24, 11:07)
Pirmenybę turi tik šauktinių vaikai.
Nieko neprašo. Jei nori lengvatų, reikia pažymą apie šeimos sudėtį pristatyt ir viskas. Čia daugiavaikėms šeimoms.

Del lengvatu tai ziurejau ne tik daugiavaikems seimoms ,bet ir studentu smile.gif
Atsakyti
kiek zianau Siauliuose,tai butina deklaracija,mes esame is rajono,tai miestas mus neprieme,teko deklaruotis mieste pas draugus,ir be jokiu problemu papuolem i miesto darza.nes kitaip be sansu schmoll.gif
Atsakyti
esu visiskoje nevilty ir piktume....

trumpai situacija: savo vaika uzrasiau i darzeli (kuri lanke ir mano kitas vaikas, savo laiku) 3 savaiciu, tuo metu jis buvo mazdaug 8-10 eileje... s.m. vasara sukanka 2eji metukai, nuo rugsejo turejom pradeti lankyti mums priklausanti darzeli, siandien paaiskejo, kad tikriausiai nepateksim, nes priima tik 30, o mes 42..(esame ir registruoti ir deklaruoti ir visaip kaip kitaip).... umn.gif
gal zinot kur ir kam skambinti del tokios situacijos? Nes, nu nors uzmuskit, netikiu,kad sitiek soc remtinu ir panasiu priimta.... negi man dabar issikirti su vyru ar skubiai darbus mest, kad galeciau vaika i darzeli leisti? umn.gif ir maciau daug kas temoj skundziasi ir iesko lengvatu.... truputi pikta.... jei neturi soc. lengvatu, tai turi kautis ne tik su valstybe kvailom sistemom, bet ir su lengvatininkais... doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 08, 00:12)
esu visiskoje nevilty ir piktume....

trumpai situacija: savo vaika uzrasiau i darzeli (kuri lanke ir mano kitas vaikas, savo laiku) 3 savaiciu, tuo metu jis buvo mazdaug 8-10 eileje... s.m. vasara sukanka 2eji metukai, nuo rugsejo turejom pradeti lankyti mums priklausanti darzeli, siandien paaiskejo, kad tikriausiai nepateksim, nes priima tik 30, o mes 42..(esame ir registruoti ir deklaruoti ir visaip kaip kitaip)....  umn.gif
gal zinot kur ir kam skambinti del tokios situacijos? Nes, nu nors uzmuskit, netikiu,kad sitiek soc remtinu ir panasiu priimta.... negi man dabar issikirti su vyru ar skubiai darbus mest, kad galeciau vaika i darzeli leisti?  umn.gif ir maciau daug kas temoj skundziasi ir iesko lengvatu.... truputi pikta.... jei neturi soc.  lengvatu, tai turi kautis ne tik su valstybe kvailom sistemom, bet ir su lengvatininkais...  doh.gif

as esu vienisa dvieju vaiku mama, bet jokiu lengvatu neturiu. kaip ir kiti laukiu eleje ir ta pati girdziu kas met kad mes paskutiniai. Todel, ka i ta darzeli reikia nesti vokeli. O as nelabai turiu ka ten ideti i ta vokeli. 4u.gif
Atsakyti
vienpaneles nepriimkit asmeniskai.... as apibendrintai kalbejau, tai ka isgirdau darzelyje ir perskaiciau temoje... 4u.gif

man is vis dabar gili paslaptis.... nes neaisku net kam nest tuos vokelius, jei sarasai savivaldybeje ir darzelio personalas negali tvarkyti duomenu.... savivaldybes darbuotojams? doh.gif ir apskritai, kokio velnio turiu kist kazkam pinigus, kai as neieskau kazkokio nerealaus ar paties geriausio darzelio, noriu leist i ta, kuriam mes priklausom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 07 balandžio 2010 - 23:41
bet tai kiek daug siam pasaulyje piktu zmoniu smile.gif as pati asmeniskai rinkciau gyvenima uz miesto, grynesni ora, salota uzauginta savo darzelyje, neprikakotas suniuku ir kaciuku vaiku aiksteles, pauksciuku ciulbejima uz lango, o ne masinu triuksma arba kaukiancios masinos signalizacija 2 valanda nakties... o vaiku darzeliai, mokyklos ir kitos ugdymo istaigos turetu rupeti ne tik teveliams bet ir visai svietimo sistemai. galbut nauji darzeliai ar kitos istaigos nesteigimas piktybiskai... juk kvaila tauta valdyti lengviau. smile.gif sekmes ieskant darzelio
Atsakyti