Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE (Noja @ 2004 09 09, 11:27)
mamytes, prasau patarkit, nuejau registruoti vaiko i darzeli, tai uzrase, bet sako, vietu tai nera blink.gif o paskui dar pridure, kad ateikit kai reikalas prispaus, ziuresim blink.gif tai cia kaip, kysio nori?

O i koki darzeli registravaisi?
Jau labai panasi situacija wink.gif Mano koziris buvo, tai kad darzelis priklauso pagal gyvenama vieta, o kai paklause ir suzinojo tevu darbovietes, kaskaip paslaptingai vieta atsirado g.gif Buvo keista, kad viska pildo piestuku huh.gif Tada pasiskambinau i svietimo skyriu, kur suzinojau visa situacija. Dabar maniskis lanko 7 vaiku grupe, kurioje turejo buti piestuku uzrasyti 19 dry.gif
Atsakyti
Nu va sumokejau pinigus, vaikas ramiai lanko darzeli ten kur as noriu...
Atsakyti
Ir aš buvau lygiai tokioje pačioje situacijoje- darželis po langais, o vaiko nepriima, sako- vežkit į kitą miesto galą, ten yra vietų. Niu paskambinau ikimokyklinių reikalų inspektorei, kitą dieną jau manęs laukė tame darželyje išskėstomis rankomis. Ir lankome laimingi jau antri metai.
Atsakyti
Nesupratau, jus 2 menesiu vaikiuka jau darzelin registruojat??
As maniau kad mazdaug 11-os menesiu registruosiu, iskart pries motinystes atostogu pabaiga... g.gif
Paaiskinkit man naivuolei, tai ka tik gimusi kudykeli jau registruot??
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 09 21, 15:42)
Nesupratau, jus 2 menesiu vaikiuka jau darzelin registruojat??
As maniau kad mazdaug 11-os menesiu registruosiu, iskart pries motinystes atostogu pabaiga... g.gif
Paaiskinkit man naivuolei, tai ka tik gimusi kudykeli jau registruot??

taigi mes vyresneli uzrasem, jam 2 metai laugh.gif
o siaip dirike sake, kad pries metus zmones registruojasi smile.gif ta prasme uzrasai, kad po metu jau leisi vaika i darzeli smile.gif
Atsakyti
na va ir mums ta pati beda cry.gif
nueinam i darza , nes norim leisti vaika nuo rudens o dirike sako grupe perpildyta nepriimsiu sad.gif
1. vaika uzraseme dar 2003 metais
2. darzelis mums priklauso pagal gyv vieta.
klausimas ar turi mano vaikas pirmumo teise pries vaikus, kuriems darzelis nepriklauso pagal gyv vieta ? bent jau kaip as mastau: jeigu jau yra tokia taisykle, kad darzeliai skirstomi pagal gyv vieta, tai formuodama grupe dir turi i tai atsizvelgti ir tik jeigu lieka laisvu vietu tuomet gali imti vaikus is kitu darzeliu.
ar vaikas registruotas pvz 2003 metais turi pirmenybe pries vaika registruota 2005 metais? jeigu ne, kam tada ta eile reikalinga g.gif

as suprantu dirike - ji aiskina, taip as matau, kad yra jusu pareiskimas, bet kadangi grupe jau surinkta as negaliu jusu priimti. ateikit rugsejo men tada ziuresim. ji aisku nenori kazka keisti savo suformuotoj grupej, bet ar teisingas toks jos poziuris ? bet to pasakymas ateikit po rugsejo 1 man kelia nerima, tada jau tikrai bus suformuotos grupes ir nieko pakeisti nebus galima, juk jeigu vaikai jau bus pradeje lankyti darzeli nieko nebepakeisi g.gif
Atsakyti
Oi kokia pazystama situacija ir beje mes irgi is Gabijos g., taciau as esu kategoriskai nusistacius pries visokius pinigeliu mokejimus, tai nuvediau vaika i salimais esanti lenku-rusu darzeli ir esu net begalo patenkinta, o nuo sio rudens jau uzrasiau ti tame paciame darzelyje veikiancia lietuviuku grupe
Atsakyti

Manu,
jei tokios tvarkos butu laikomasi, ka tada daryti tiems vaikams, kuriu gyvenamieji namai nepriskirti jokiam darzeliui? As del sio klausimo skambinau ir i savivaldybe, pasiteirauti kokiam darzeliui musu namas priskirtas - i ka gavau atsakyma, kad greiciausiai jokiam, tuomet sakau, kur mums kreiptis, jei aplink visi darzeliai perpildyti, i ka buvo tiesiog numykta... As teiravausi toliau, tai kada musu namas bus kokiam nors darzeliui priskirtas (pridedama, kad vien is musu kieme esanciu 2 namu butu galima 1 bendraamziu grupe suformuot), o atsake, kad tik tuomet kai bus perziuretas kazkoks planas, o visa tai uztrunka... Tai galvoju, gal oficialu uzklausima parasyt?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nena: 11 rugpjūčio 2005 - 19:48
uzjauciu nena kad jusu tokia situacija net neisivaizduoju ka tuomet daryti. as tavo vietoj skambinciau inspektorems ir prasyciau kad parinktu darzeli. mano atveju rajonas senas tai viskas aisku kas kam priklauso.

tai va siandien skambinau savivaldyben, musu darzeli kuruojanti inspektore atostogauja, pakalbejau su jos kolege. ta taisykle kad pirmiausiai priimami "vietiniai" vaikai galioja, dar svarbesnis argumentas kad buvo parasytas pareiskimas, pasiule dar kart perkalbeti su darzelio vedeja, o jeigu nepavyks susitarti, aiskinsis inspektore. liepe mazdaug pasakyti , kad svietimo skyriuj pasake, kad jums priklauso priimti vaika ir cia vedejos problemos, kaip ta padaryti g.gif

nu ka, as paskambinau vedejai pasikalbejom, issiaiskinom situacija- as supratau ja, ji suprato mane wink.gif ir suradom kompromisa - lopseline grupe pilna, visos vietos uzimtos, tai vedeja perkels kuri nors is vyresniu vaikuciu, kuriems be penkiu minuciu 3 metai i vyresne grupe ir po geros savaiteles keliauja mano bernas i lopsi.
dabar turiu kita problema biggrin.gif kad patekti pas gyd gauti pazymai 2 savaitem i prieki viskas uzimta blink.gif
Atsakyti
Aha, tai reiskia taisykle "pagal rajona" galioja. O kaip patikrinti, kad tikrai papuola rajoniniai vaikai? esu is Kauno, tai salia namu yra pradine mokykla (vienintele, bet "prestizine"). Ejau klausti del parengiamosios ir pradines. Pasake taip - uzsirasykit i parengiamaja, viskas ok, bet va i pradine as savo nuoziura parenku vaikus is parengiamosios, o po to kas liko. Tai koks tikslas kai salia darzas ar mokykla, tysti per puse miesto vaika kitur? Vien del to kad kazkam is tevu yra noras taip elgtis???
Atsakyti
As irgi buvau nuejusi i trejus darzeliu,tai atsakymas taspats-grupes sudarytos ir vietu nebera.Vienu zodziu daryk kaip nori,nors du darzeliai priklause mums pagal rajona (gyvenam fabijoniskese) bet nusiunte i laisves prospekta uz km.,nu galvoju jau ne!Kai aplink pilna darzeliu ,o as turesiu savaji vezioti vos ne i kita pasaulio krasta! Tai bandysiu dar karta eiti su kyseliu,nes pastebejau,kad daug kam padejo rolleyes.gif
Atsakyti
Deja, taisykle "pagal rajona priklauso" galioja ne visiems...
Musu neprieme, o drauges vaika (gyvena uz 2 namu i ta pati darzeli prieme)...
matyt musu veidelis nepatiko, ar kad buvom "tusciomis"... doh.gif
Atsakyti