Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

mieloji,buzyte, smile.gif na gi nebūkit naivuolė 4u.gif kokiam velniui,atsiprašant,tai direktorei reikalingi bedarbių tėvų vaikai?pagudraukit truputį,pameluokit mažumėlę blush2.gif pamąstykit logiškai.ateina dvi šeimos.viena nuleista galvyte,teiraujasi apie pirmumus bedarbiams,verkšlenanti apie sunkumus ieškant darželio ir kita... aukštai pakelta galva,kvepalų šleifu,plačia šypsena veiduose,pradedanti nuo pagyrų darželio aplinkai ir besižavinti gerais atsiliepimais ir rekomendacijomis apie tobulosios direktores valdomu darželiu.ir jie taipogi gali ir nori prisidėti prie šio pasakiško darželio klestėjimo ir ir jie gali suteikti garbę,leisdami savo beprotiškai fantastišką vaiką į šią šventovę.išeinant tėtukas galantiškai pabučiuoja direktorės ranką,palikdamas joje litukų ir vizitinę smile.gif spėkit ,iš trijų kartų, kuriems direktorė skambtels kitą dieną 4u.gif o kai jau jūsų mažylis lankys tą daržą,šaukštai po pietų visiems pažadams
Atsakyti
Sveikos,

O aš noriu pasakyti, mielos mamytės, nebūkit naivios ir rašykit savo vaikiukus ne į vieną darželį!!!!!!!!! mes buvom labai teisingi ir užrašėm vaiką į vienintelį mums priklausantį daržą. Ir prieš metus dirikė mums garantavo vietą. Neseniai vyras nuėjo ir ką jūs manot?????? Vietos nėr. Va taip va. Likom ant ledo.... Beje, dar vieno niuanso nesupratau.... vyras nuėjo ne priėmimo dieną. Dirikė priėmė, pasakė, kad vietos mūsų vaikui nėr, bet kažkodėl pasiūlė mano vyrui ateiti priėmimo dieną g.gif Paaiškinkit man kvailai, tai kokio velnio jam ten dar eit??????? Apie ką dar galima kalbėt, jei jau viskas nuspręsta???? Arba aš tikrai kvaila, arba čia tiesus kyšio reikalavimas unsure.gif
Atsakyti
jums likimas ir maloningoji direktorė suteikė antra šansą biggrin.gif nepasikalbėti ten einama,nepasikalbėti.susimokėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etera: 15 gegužės 2009 - 12:14
QUOTE(etera @ 2009 05 15, 14:13)
jums likimas ir maloningoji direktorė suteikė antra šansą biggrin.gif nepasikalbėti ten einama,nepasikalbėti.susimokėti drinks_cheers.gif



thumbup.gif
As ir taip manau.
Tik darzelis darzeliui nelygus. Yra uz kuriuos verta ir moket. O yra tokiu,kur dar patiems primoket turetu,kad lanko. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(etera @ 2009 05 15, 13:13)
jums likimas ir maloningoji direktorė suteikė antra šansą biggrin.gif nepasikalbėti ten einama,nepasikalbėti.susimokėti drinks_cheers.gif


Aš asmeniškai labai apsidžiaugčiau, gavusi tokį šansą ateiti "pasikalbėti" dar kartą bigsmile.gif Net voką kokį gražesnį nupirkčiau mirksiukas.gif
Nes kartais ir tokio šanso negauni schmoll.gif
Atsakyti
Kokia suma det i ta voka?
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 05 15, 12:57)
O aš noriu pasakyti, mielos mamytės, nebūkit naivios ir rašykit savo vaikiukus ne į vieną darželį!!!!!!!!! mes buvom labai teisingi ir užrašėm vaiką į vienintelį mums priklausantį daržą. Ir prieš metus dirikė mums garantavo vietą. Neseniai vyras nuėjo ir ką jūs manot?????? Vietos nėr. Va taip va. Likom ant ledo.... Beje, dar vieno niuanso nesupratau.... vyras nuėjo ne priėmimo dieną. Dirikė priėmė, pasakė, kad vietos mūsų vaikui nėr, bet kažkodėl pasiūlė mano vyrui ateiti priėmimo dieną  g.gif  Paaiškinkit man kvailai, tai kokio velnio jam ten dar eit??????? Apie ką dar galima kalbėt, jei jau viskas nuspręsta???? Arba aš tikrai kvaila, arba čia tiesus kyšio reikalavimas  unsure.gif

Nieko keisto. Iki priėmimo dienos gali neatsišaukti tėvai, kurie vaiką yra užrašę į šį darželį ir yra eilėje aukščiau nei jūs. Direktorė žinoma jų neieškos ir neklaus, ar ves į darželį vaikus ar ne. Tokie vaikai automatiškai bus braukiami iš sąrašo, o jūs pakilsite aukščiau. Štai taip galite patekti į darželį. Mums yra panašiai. Mano mažasis sąraše 17, o priims 15. Direktorė sakė, kad mūsų perspektyvos labai geros. Kol kas buvo atėjusios tik kelios mamos, kurių vaikai sąraše yra aukščiau nei maniškis. Jei iki rugpjūčio pabaigos likusios mamos neateis, jų vaikai bus braukiami iš sąrašo, o mes pakilsim. Būna ir taip, kad pradėjus lankyti darželį kai kurie vaikai nepritampa. Net gydytojai rekomenduoja tokių vaikų laikinai (ar visam laikui) nevesti į darželį. Ir vėl atsiranda galimybė sąraše esantiems žemai, pakilti.
Papildyta:
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 05 15, 14:22)
Kokia suma det i ta voka?

Manau, kad ta suma labai priklauso nuo miesto.
Atsakyti
tai va būtent, kad yra darželių, kur galėtum mokėti, bet mūsiškis tikrai ne iš tokių, tiek, kad labai labai arti namų ir būtų labai patogu. Mes tikrai nė cento neduosim, kad mūsų vaikas patektų į mums priklausantį daržą. Va jei "atsiras" vieta kitame ir žymiai geresniame darželyje, tada jau kita kalba.
Dėl pakilimo, tai tikrai taip nebus. Aiškiai pasakė, kad be šansų. Taip kad. Žinokit negražu taip sakyti, bet man taip niežti rankas ir taip norisi tai dirikei ką nors padaryt..................... Gerai, kad tame pokalbyje nedalyvavau, nes oi nžn, kuo viskas būtų baigęsi tongue.gif
Taip žmogus ir patampi iš teigiamo neigiamu.... kai va tokie labai negražūs dalykai dedasi verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2009 05 15, 15:31)
esantiems žemai, pakilti.
Papildyta:

Manau, kad ta suma labai priklauso nuo miesto.



Ir labai priklauso nuo darzelio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(etera @ 2009 05 15, 12:03)
mieloji,buzyte, smile.gif na gi nebūkit naivuolė 4u.gif kokiam velniui,atsiprašant,tai direktorei reikalingi bedarbių tėvų vaikai?pagudraukit truputį,pameluokit mažumėlę blush2.gif pamąstykit logiškai.ateina dvi šeimos.viena nuleista galvyte,teiraujasi apie pirmumus bedarbiams,verkšlenanti apie sunkumus ieškant darželio ir kita... aukštai pakelta galva,kvepalų šleifu,plačia šypsena veiduose,pradedanti nuo pagyrų darželio aplinkai ir besižavinti gerais atsiliepimais ir rekomendacijomis apie tobulosios direktores valdomu darželiu.ir jie taipogi gali ir nori prisidėti prie šio pasakiško darželio klestėjimo ir ir jie gali suteikti garbę,leisdami savo beprotiškai fantastišką vaiką į šią šventovę.išeinant tėtukas galantiškai pabučiuoja direktorės ranką,palikdamas joje litukų ir vizitinę smile.gif spėkit ,iš trijų kartų, kuriems direktorė skambtels kitą dieną 4u.gif o kai jau jūsų mažylis lankys tą daržą,šaukštai po pietų visiems pažadams

Na apie tai, kad tėwai bedarbiai nesigyrėm direktorei 4u.gif
na žinai kaip čia pasakius... jei bedarbiai tai nereiškia, kad mes prastai atrodom, vaikštom smirdantys ir troleibusu važinėjam lotuliukas.gif , bedarbiai gali irgi labai skaniai kwepeti, ispudingai atrodyti ir vazineti su naujausia masina tongue.gif
Kiek aš pas ją buwau, tai vis sakydawo oi kaip sunku šiais laikais, pinigu mažai ir dar mažins... o darbų krūwos, net namie dirbu blink.gif Tikrai nenešiu kyšio direktorei, geriau vesiu į kitą darželį kur priims su šypsena mano vaiką...
Reikia tokias atsiprašant senas klizmas šalinti iš jų pareigų senaiusiai, visam civilizuotam pasauly nesidaro taip...

Wa paskambinau į kitą darželį truputi toliau nuo namų, be problemų kitą sawaitę prašymą ateit sakė parašyti... šitai vedėjai, tai galima lauknešėli bus nunešti, o tai senai klizmai ku akis drąsko ir tipo kol neduosi, vietos neturėsi-ŠPYGA gun_bandana.gif
Mamos jus pačios prie kyšių pratinate jas- geriau vaikams ką nors už juos nupirkite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buzyte: 15 gegužės 2009 - 14:50
QUOTE(Buzyte @ 2009 05 15, 16:32)


Wa paskambinau į kitą darželį truputi toliau nuo namų, be problemų kitą sawaitę prašymą ateit sakė parašyti... šitai vedėjai, tai galima lauknešėli bus nunešti,



Pritariu simtu procentu ,as irgi taip elgiuosi , atsidekoju tiems kas elgiasi normaliai ir nereikalauja atsidekojimo o nusipelno jo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2009 05 15, 16:32)


Wa paskambinau į kitą darželį truputi toliau nuo namų, be problemų kitą sawaitę prašymą ateit sakė parašyti... šitai vedėjai, tai galima lauknešėli bus nunešti, o tai senai klizmai ku akis drąsko ir tipo kol neduosi, vietos neturėsi-ŠPYGA  gun_bandana.gif
Mamos jus pačios prie kyšių pratinate jas- geriau vaikams ką nors už juos nupirkite...



Na jus priestaraujate pati sau doh.gif Jei prieme,tai jau reikia nesti g.gif Juk pati siulote,geriau nupirkti ka nors vaikuciui mirksiukas.gif Tai kaip ,gal apsispreskite,o ne sau priestaraukite doh.gif

O as tai nematau nieko blogo ,jei ir nunesu,juk gydytojoms,akuserems ...nesate,nesete ir nesite,tai kuo jos ,direktores skiriasi,ka jos kitokios? g.gif schmoll.gif Juk darzeliai ne troleibusai,nesukisi vaiku kiek norite,yra juk normatyvai,ir jos ju turi laikytis,o jei nesilaiko,tai jau cia kita problema g.gif
Atsakyti