Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

agnerici, per tiek laiko turėtų būt eilė atėjus, bandyk kreiptis į švietimo skyrių, jei darželio direktorė nesišneka.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2009 01 15, 18:39)
agnerici, per tiek laiko turėtų būt eilė atėjus, bandyk kreiptis į švietimo skyrių, jei darželio direktorė nesišneka.

tai vat o man vis sako kad kone visi lengvatininkai
siandien vyras buvo pagrasino kad as eisiu tai sako lai aina pas mane viskas gerai
o pries tai siule ir mum atnest pazyma lengvatumo nes vyras mokinasi neakivaizdiniam,tai sako nerasyt kad neakivaizdiniam tik kad mokinasi,(lengvatininkas tik kai dieniniam mokinies)dabar pasake tos pazymos ir nepriims jinai.
o galbut tie patys visi lengvatininkai taip pat tokie kokiems mum pasiule patapti.
idomu ar galetu svietimo skyrius atsekt tas aferas g.gif
Atsakyti
iš mano asmeninės patirties: švietimo skyrius - tokie patys dovanų mėgėjai, kaip ir darželių vadovai, taigi man jie nieko nepadėjo. aferos - ne mano sfera, noriu gyvent nekorumpuotoj valstybėj, taigi pradedu nuo savęs, kad ir kaip naiviai tai skambėtų.
po to visgi radau fantastišką svajonių darželį, kuriame mano vaikas svaigsta iš laimės, savaitgalį atsikėlęs prašo ten vežti biggrin.gif , ir priėmė mus - žmones iš gatvės - be jokių dovanų taip šiltai, kad grįžusi namo verkiau, kad yra tokių žmonių. bet jų reikia ieškoti.

tačiau nežinau, kokia situacija tavo mieste, gal tau viskas sklandžiai pasiseks ir švietimo skyriuj, pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
visgi svietmo skyrius padejo thumbup.gif nuo rugsejo lankysim darzeli thumbup.gif
tik dabar baisoka ar nebandys kersyti aukletojos ar direktore per vaika g.gif
Atsakyti
smagu, rankų nenuleidai ir rezultatą turi thumbup.gif
dėl keršijimo - nemanau, auklėtojoms neturėtų tai rūpėti.
Atsakyti

nesuprantu kodel kai kurios mamos daro is to beda, jei nelaiku uzsiraso i darziuka...... mamytes laiku uzsirasykit ir tikrai pakliusite be jokiu bedu i darziuka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2009 04 23, 19:35)
nesuprantu kodel kai kurios mamos daro is to beda, jei nelaiku uzsiraso i darziuka...... mamytes laiku uzsirasykit ir tikrai pakliusite be jokiu bedu i darziuka. mirksiukas.gif

Laiku tai cia tik gimusi turbut lotuliukas.gif Nevisad padeda,as saviski puses metu uzrasius laukiau iki mokyklos blink.gif isivaizduokit buna ir taip
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2009 04 23, 20:35)
nesuprantu kodel kai kurios mamos daro is to beda, jei nelaiku uzsiraso i darziuka...... mamytes laiku uzsirasykit ir tikrai pakliusite be jokiu bedu i darziuka. mirksiukas.gif



man tai isvis juokingi tokie "moraliukai",nes gyvenimas ,deja,labai nepastovus ir negali zinot kita karta pora metu i prieky. Pvz.,mes per 100 km gyvenom nuo dabartiniu namu ir kaip as galejau zinot,kur man ta vaika rasyt???? taip ,kad ne viskas gyvenime tobulai sudeliota i stalciukus ir numatyta i prieky... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepuks @ 2009 04 24, 09:30)
Laiku tai cia tik gimusi turbut lotuliukas.gif Nevisad padeda,as saviski puses metu uzrasius laukiau iki mokyklos blink.gif isivaizduokit buna ir taip


o koks cia juokas g.gif , taip teisingai reikiai uzsirasyt vos tik gimus, pirmas isejimas is namu su leliuku ir turetu but vaiku darzelis, mes taip ir padarem, ir ka galiu pasakyti.... tai kai uzsirasem i darziuka per pirma musu isejima mums dar savaites net nebuvo, o isivaizduokit buvom jau sarase pries paskutei unsure.gif doh.gif
o mano pazystama beveik kartu gimde musu mergaiciu tik kelios dienos skirtumo ji nuejo kai mergytei buvo apie menuo tai ji jau nepateko i ta grupe...... reikes dar metus laukt , mes nuejom kai buvom 2, o jos kai bus 3..... tai nenuostabu kad jus uzsirase puses meteliu iki mokyklos lauket mirksiukas.gif


QUOTE(zivvilte @ 2009 04 24, 13:25)
man tai isvis juokingi tokie "moraliukai",nes gyvenimas ,deja,labai nepastovus ir negali zinot kita karta pora metu i prieky. Pvz.,mes per 100 km gyvenom nuo dabartiniu namu ir kaip as galejau zinot,kur man ta vaika rasyt???? taip ,kad ne viskas gyvenime tobulai sudeliota i stalciukus ir numatyta i prieky...  bigsmile.gif


cia tai visai kita tema....... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2009 04 23, 19:35)
nesuprantu kodel kai kurios mamos daro is to beda, jei nelaiku uzsiraso i darziuka...... mamytes laiku uzsirasykit ir tikrai pakliusite be jokiu bedu i darziuka. mirksiukas.gif

Laiku????
Negali zmogus zinoti visko biggrin.gif o ir dar daug aplinkybiu visada dasideda...
Ligos ivairios, gyvenamos vietos keitimai ir taip toliau.. g.gif
Vistiek keista kodel mokyklose vietu netruksta o darzeliuose pastovei ju nera.. blush2.gif
O dar idomus faktas.. biggrin.gif atejau i darzeli paraseu pareiskima.. sako: blogai paraset data nuo kada norite leisti vaikeli.. prasau istaisyti i 2010metus, nes anksciau vietu nebus. Atsakiau ka padarysi, kaip bus taip .. tai neprieme kol nepataisiau... biggrin.gif
Seip tokie dalykai lyg ir nejuokingi blush2.gif
Atsakyti

Klausimas geras........ mokyklose juk daug vaiku klaseje, ir ten a, b, c..... uztai visi telpa, niu as taip manau, o darziukas pvz pas mus tik vienas, ir ta mazoji grupe ir tik viena vaikuciu tik 16........... beje labai man nepatinka mamytes, kurios uzraso vaikucius uzima vieta ir neveda vaikucio arba i menesiuka karteli koki atveda kad vietos neprarastu, ir pas mus grupeja tokiu yra, o tuo metu mamyte kuri neranda vietos vaiku darzelyje savo vaikuciui, raunasi plaukus ir laukia ilgai vietos.....
viena tokia pazystama turiu, tai ji dirbanti, niu bet jos mama su ja kartu gyvena tai tas jos vaikelis taip ir nueina tik pora kart i menesi, tai as jei sakau tu persirasyk kad eisi kitais metais i darziuka ar visai neisit, juk vieta uzimat, o jei dzin....... va tai pirma turetu darzelio dir. ar aukletoja kontroliuot toki vaiko vedima i darziuka ir geriau vietoj tokio priimt vaika kuris lankytu nuolatos..... niu bet jauciu joms dar geriau maziau darbo.....zodziu.... o tokiu vaiku a la vedamu i darziuka jauciu nemazai..........
Atsakyti
vaikučių tik 16..........?!!???!!??!! blink.gif blink.gif blink.gif Aš tai manau, kad tai gana nemažai....... Įdomu, o iš kur ta vieta gali atsirasti kitais metais, jeigu grupė sukomplektuota. Na, nebent kas išeis iš darželio, kas nelabai tikėtina su dabartiniu vietų
buvimu unsure.gif
Atsakyti