Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

QUOTE(Guosta @ 2008 11 21, 12:41)
Nesuprantu blink.gif , kaip gali buti skirtinga kaina darzelyje?! Juk yra valstybes nustatyta kaina ir visi ja mokam vienoda g.gif . Kaina gali skirtis tik nuo maitinimu skaiciaus, ar turint kazkokiu lengvatu. Bet, jei esi is kito rajono gali pakelti kaina ir dar 3 kartus blink.gif , tai tikrai negali buti!

ne visai taip. Kainą nustato savivaldybė mirksiukas.gif ir skirtingų savivaldybių darželiuose gali būti skirtingos kainos. Gargždai jei neklystu priklauso Klaipėdos raj., tai gi ir savivalybė kita nei Klaipėdos miesto.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2008 11 21, 14:36)
ne visai taip. Kainą nustato savivaldybė  mirksiukas.gif ir skirtingų savivaldybių darželiuose gali būti skirtingos kainos. Gargždai jei neklystu priklauso Klaipėdos raj., tai gi ir savivalybė kita nei Klaipėdos miesto.



teisingai rajonas tas pats savivaldybe kita , gaunasi tokia situacija man klaipeda daug daug arciau nei gargzdai tad vesciau i klaipeda bet va pinigai kur valstybe skiria darzeliui nueina i gargzdus , o klaipedos sav is savo lesu moka uz mano vaika , tai nusprende kad mes patys tuos pinigus turim moketi , tik va man cia stojasi toks klausimas o tie pinigai skirti mano vaikui ir toliau keliaus i gargzdus ar isvis man ju nieks nebeskirs , na kazkokia apsurdo muge siutas ima
Atsakyti
QUOTE(pakabukas4 @ 2008 11 21, 13:43)
teisingai rajonas tas pats savivaldybe kita , gaunasi tokia situacija man klaipeda daug daug arciau nei gargzdai tad vesciau i klaipeda bet va pinigai kur valstybe skiria darzeliui nueina i gargzdus , o klaipedos sav is savo lesu moka uz mano vaika , tai nusprende kad mes patys tuos pinigus turim moketi , tik va man cia stojasi toks klausimas o tie pinigai skirti mano vaikui ir toliau keliaus i gargzdus ar isvis man ju nieks nebeskirs , na kazkokia apsurdo muge siutas ima

jeigu klaipėda patvirtins tokią tvarką, įtariu, nemažai triukšmo bus. juk rajono daržai perpildyti ir tėvai į miestą veža ne savo noru (žinoma, yra ir savo noru).
bet tie kurie veža ne savo noru, gali paprašyti rajono, nukreipti tas lėšas į miestą, ar ne? jeigu patys neranda tokių galimybių cool.gif kodėl turėtų tėvai mokėt, kai valstybė jau apmokėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yuki: 21 lapkričio 2008 - 17:45
QUOTE(pakabukas4 @ 2008 11 21, 14:43)
teisingai rajonas tas pats savivaldybe kita , gaunasi tokia situacija man klaipeda daug daug arciau nei gargzdai tad vesciau i klaipeda bet va pinigai kur valstybe skiria darzeliui nueina i gargzdus , o klaipedos sav is savo lesu moka uz mano vaika , tai nusprende kad mes patys tuos pinigus turim moketi , tik va man cia stojasi toks klausimas o tie pinigai skirti mano vaikui ir toliau keliaus i gargzdus ar isvis man ju nieks nebeskirs , na kazkokia apsurdo muge siutas ima

Eina sau kokia nesamone unsure.gif ! Man gaila tokiu tevu kurie priverst toliausiai vezioti savo vaikus ir dar is ju nori kaina baisine plesti! Gal galima kazkaip viska suderinti, nes tikrai apsurdas doh.gif
O jei gyvena seima didmiestyje, nuomojasi buta ir ju vaikas eina i darzeli didmiestyje, o jie visi registruoti kitam mieste, tai ir jie turi moketi daugiau uz darzeli? Nu, kazkaip keistai cia man viskas. As taip isivaizduoju, kad pagal einanciu vaiku sarasa ir turetu skirti pinigelius darzeliui. O ne taip: sitas musu, sumokesim uz ji, o uz sita ne, nes jis ne musu savivaldybes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guosta: 21 lapkričio 2008 - 21:10
QUOTE(Guosta @ 2008 11 21, 22:02)
Eina sau kokia nesamone unsure.gif ! Man gaila tokiu tevu kurie priverst toliausiai vezioti savo vaikus ir dar is ju nori kaina baisine plesti! Gal galima kazkaip viska suderinti, nes tikrai apsurdas doh.gif
O jei gyvena seima didmiestyje, nuomojasi buta ir ju vaikas eina i darzeli didmiestyje, o jie visi registruoti kitam mieste, tai ir jie turi moketi daugiau uz darzeli? Nu, kazkaip keistai cia man viskas. As taip isivaizduoju, kad pagal einanciu vaiku sarasa ir turetu skirti pinigelius darzeliui. O ne taip: sitas musu, sumokesim uz ji, o uz sita ne, nes jis ne musu savivaldybes g.gif



va tokia tvarke niekam neidomu kaip sutvarkyti tuos pinigus gaunamus is valstybes , lengviau is musu paimti o tokiu vaiku yra 500
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2008 11 21, 22:02)
O jei gyvena seima didmiestyje, nuomojasi buta ir ju vaikas eina i darzeli didmiestyje, o jie visi registruoti kitam mieste, tai ir jie turi moketi daugiau uz darzeli?

o kas jiems draudzia deklaruoti gyvenama vieta konkreciai toje savivaldybeje, kurioje jie tuo metu realiai ir gyvena?
Visom keturiom uz toki sprendima - gal pagaliau susinormalizuos visa tvarka darzeliuose ir bus galima pamatyti realu ju apkrovima. Gal visai nereikia statyti nauju darzeliu, o pvz rajone kelis uzdaryti ir tuos vaikus perskirtyti i miesto darzelius, jeigu jau vistiek veza juos i miesto darzelius - o dazniausia vezimo priezastis yra patogumas ( pvz kad butu arciau darbo ir baigus darba nereiketu skubeti atgal, o butu galima ir uzsukti elementariai i parduotuve, ar po darbo kelias minutes pasilikti...).
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 11 23, 21:10)
o kas jiems draudzia deklaruoti gyvenama vieta konkreciai toje savivaldybeje, kurioje jie tuo metu realiai ir gyvena?
Visom keturiom uz toki sprendima - gal pagaliau susinormalizuos visa tvarka darzeliuose ir bus galima pamatyti realu ju apkrovima. Gal visai nereikia statyti nauju darzeliu, o pvz rajone kelis uzdaryti ir tuos vaikus perskirtyti i miesto darzelius, jeigu jau vistiek veza juos i miesto darzelius - o dazniausia vezimo priezastis yra patogumas ( pvz kad butu arciau darbo ir baigus darba nereiketu skubeti atgal, o butu galima ir uzsukti elementariai i parduotuve, ar po darbo kelias minutes pasilikti...).




tai niekas nedraudzia deklaruoti tos gyvenamosios vietos , bet jai tu buta nuomuojasi tai seimininkai labai daznai nenori to daryti , sakai nereikia nauju darzeliu o tai as kitos nuomones skambinausi i savo savivaldybe tai kad realiai tu darzeliu labai truksta 500 vaiku ju nera kur deti tai ir gaunasi kad veda juos i miesto darzelius , kad ir pas mus gyvenu soduose pagal vaiku kieki jau pacioj dituvoj reikia darzelio bet nera uz ka statyti , kaip sake ponia is svietimo skyriaus malonu kad jus auginat , gimdot tuos vaikucius bet va kur juos patalpinti i darzelius niekas nesirupina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 11 21, 18:42)
jeigu klaipėda patvirtins tokią tvarką, įtariu, nemažai triukšmo bus. juk rajono daržai perpildyti ir tėvai į miestą veža ne savo noru (žinoma, yra ir savo noru).
bet tie kurie veža ne savo noru, gali paprašyti rajono, nukreipti tas lėšas į miestą, ar ne? jeigu patys neranda tokių galimybių cool.gif kodėl turėtų tėvai mokėt, kai valstybė jau apmokėjo?



tai va kad del lesu pervedimo niekas nekalba , sako nera tokios sistemos
Atsakyti
QUOTE(pakabukas4 @ 2008 11 24, 08:27)
tai niekas nedraudzia deklaruoti tos gyvenamosios vietos , bet jai tu buta nuomuojasi tai seimininkai labai daznai nenori to

as klausiau kas neleidzia deklaruoti gyvenama vieta savivaldybeje - nekonkreciua adresu su gatve, namu ir buto numeriu, o butent gyvenamoji vieta pvz Vilniaus miestas, Klaipedos miestas ar t.t.
Jau daugiau nei keli metai yra sita galimybe - tai kas gi neleidzia ja naudotis? ( cia tuo atveju, jeigu realiai ir gyveni tenais, tik neturi galimybiu deklaruotis konkreciu adresu, nes pvz nuomuojiesi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 24 lapkričio 2008 - 13:40
QUOTE(Bekasė @ 2008 11 24, 14:34)
as klausiau kas neleidzia deklaruoti gyvenama vieta savivaldybeje - nekonkreciua adresu su gatve, namu ir buto numeriu, o butent gyvenamoji vieta pvz Vilniaus miestas, Klaipedos miestas ar t.t.
Jau daugiau nei keli metai yra sita galimybe - tai kas gi neleidzia ja naudotis? ( cia tuo atveju, jeigu realiai ir gyveni tenais, tik neturi galimybiu deklaruotis konkreciu adresu, nes pvz nuomuojiesi)




na as konkreciai gyvenu 10 km nuo klaipedos savam name , tai ten ir deklaravau gyv vieta , bet va mano savivaldybe tai gargzdu ji man uz 50 km gaunasi nenormalus tas isskirstymas , man nera kur klaipedoj deklaruotis juolab man kitos bedos prasidetu , del to tos problemos su darzeliais ir iskilo nes vezti vaika toli i darzeli nieks nenori , o is svietimo skyrius nieko padet negalejo , nera tu vietu darzelyje ir tiek nori mokek 680 lt uz darza blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 11 24, 13:34)
as klausiau kas neleidzia deklaruoti gyvenama vieta savivaldybeje - nekonkreciua adresu su gatve, namu ir buto numeriu, o butent gyvenamoji vieta pvz Vilniaus miestas, Klaipedos miestas ar t.t.
Jau daugiau nei keli metai yra sita galimybe - tai kas gi neleidzia ja naudotis? ( cia tuo atveju, jeigu realiai ir gyveni tenais, tik neturi galimybiu deklaruotis konkreciu adresu, nes pvz nuomuojiesi)

drinks_cheers.gif as taip ir padariau. pries gimstant vaikeliui deklaravau gyv. prie Vilniaus miesto savivaldybes. nuejau i seniunija ir niekas manes neklause ne kur gyvenu ne pas ka ax.gif
Atsakyti
as savaja uzrasius jau pries du metus o as kiek vaikstau vis vietu nera ir nera jau nezinau ka ir daryt ka jus patarsit g.gif verysad.gif
noriu jau bandyt eit i svietimo skyriu,tik po to jau baisu bus leist i ta darzeli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnerici: 15 sausio 2009 - 15:21