Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriima į darželį, sako, kad nėra vietų....

Zinau, kad Vilniuje vietu yra "ausreleje" ir "skroblinuke", anu jie naujamiestyje. Patys i "Skroblinuka" tik patekom, nors visai nepatogioje vietoje jis mums...
Atsakyti
cia tai gera istorija, bet kazin jei taip lengva butu tai visos taip darytu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrian@M @ 2008 01 16, 11:33)
patarsiu kaip papult i darzeli
Gyvenom Karoliniskese. Apejau darzeliu niekur vietos niera (buvau i pora uzsukusi pries 2 menesius, uzsirasiau i eile). Direktres sakydavo vis ta pati..., grupes pilno (1. 15-18 vaiku ir daugiau, 2.sarasai yra patvirtinti ir juos negalima keisti, 3.priima tik nuo 1.5 metu o maniskiam buvo 1 ir 3 men.) To tarpu, Lietuvoje valstybe garantuoja kiekvienam vaikui darzeli ar lopseli, tik tavo reikalas lankyti ar ne. Kreipemes i "Vaiko teisų apsaugos kontrolieriaus istaiga" (http://www3.lrs.lt/pls/inter/vaikai). Moteriske pasake, kad Karoliniskese niera problemu su darzeliais, vietu uztenka, ir pasake, kad kreiptumemes i Svetimo ministerija (dar pasake savo varda, kreipdami i Svetimo ministerija mes paminejome, kad nusiunte ta moteris is Vaiko teisiu apsaugos).
Reikalas sujudejo labai greitai. Mums pasiule darzeli kuris randasi prie pat musu (pries tai ji susiskambino su direktore), kuriame as buvau ir man pareiske 1. 15-18 vaiku ir daugiau, 2.sarasai yra patvirtinti ir juos negalima keisti, 3.priima tik nuo 1.5 metu o maniskiam buvo 1 ir 3 men. Svetimo ministerijoje dave direktores tel.numeri,kad susiskambinciau ir susitarciau konkreciai kada ateisime, dar pasake, KAD TOKIUS KLAUSIMUS REIKIA SPRESTI SU JU PAGALBA!!!
Nespejau as paskambinti darzelio direktorei, nes ji pirma man paskambino (isivaizduojat ant kiek issigando), ir pasirodo, mes jau galim ateiti sekancia diena i darzeli, tik reikia med.apziura praeiti (ja galima ir per viena diena) ir nereikia laukti metus:). Ir pasirodo sarasus galima pildyti:)
Nuejome i darzeli, uzejome i grupe... Grupeje buvo 6 vaikai, paklausiau kodel taip mazai, sako aukletoja kad vieni serga, pas kitus tevai pamainom dirba, ir t.t., o is viso grupeje buvo 11 vaikuciu. (kai grupeje 15 tikrai galima). Ir vienas vaikutis grupeje dar jaunesnis nei mano...

nieko panašaus, taip jums buvo todėl, kad karoliniškėse buvo laisvų vietų smile.gif o kai yra perkimšti darželiai, niekas negali padėti, tos pačios savivaldybės švietimo skyriaus kuratorės pareiškia , kad padėtis tragiška, ir pasiūlo laisvą vietą, kuri nei prie darbo, nei prie namų sad.gif
o švietimo ministerija čia visai nei prieko, nes ikimokyklinis ugdymas pagal Vietos savivaldos įstatymą yra nustatytas kaip savarankiška savivaldybės funkcija, todėl reikia kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrių.
TAi va sad.gif

aš pati apskambinau ir vaikų teises, ir švietimo ministeriją, ir savivaldybės švietimo skyrių. Siūlo tik laisvas vietas, ir niekam neįdomu, kad kitam miesto gale blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sare: 13 rugpjūčio 2008 - 09:56
Laba,

ar vilnietės ką nors girdėjote, kad dabar bus bendra eilė į darželius, o ne kiekvienas darželis sudarinės savo eiles?
gal kas nors plačiau žino?
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2008 08 06, 15:42)
Zinau, kad Vilniuje vietu yra "ausreleje" ir "skroblinuke", anu jie naujamiestyje. Patys i "Skroblinuka" tik patekom, nors visai nepatogioje vietoje jis mums...

Laba diena,

ar esate girdėjusios, kad dabar Vilniuje bendra darželių eilė?
jau nebe patys darželiai sudarinės eiles, o savivaldybėje
gal kas plačiau žino apie tai?
Atsakyti
aš ne vilnietė, bet girdėjau, kad vaikai JAU užrašinėjami nebe daržuose, o savivaldybėj. pasiskambink, ir viską iš pirmų lūpų išgirsi smile.gif
Atsakyti
Kai mes uzsirasinejom i artimiausia darzeli negirdejau nieko apie eiles. Atejau parasiau prasyma ir tepasake lauksim atvykstant bigsmile.gif , net nezinojau nei kelinti mes toj vadinamoj eilej, likus porai menesio is darzelio paskambino (2kartus) paklause ar tikrai ateisim rolleyes.gif Bet pasiskaicius apie eiles kuriu tenka laukti doh.gif matau mum labai pasiseke rolleyes.gif ,
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 08 18, 09:20)
aš ne vilnietė, bet girdėjau, kad vaikai JAU užrašinėjami nebe daržuose, o savivaldybėj. pasiskambink, ir viską iš pirmų lūpų išgirsi smile.gif


Aciu Dievui, nebeteks atsakineti i absurdiskus klausimus, kur dirba tevelis ir mamyte ir "ar galesit 2 proc. skirti darzeliui". Nuo "teisingu" atsakymu priklauso ar pateksi i darza ar ne, ar greitai "prieis" eile unsure.gif
Atsakyti
Skaitau ir netikiu kad taip gali buti, gyvenu Naujamiescio raj ir visiskai laisvai uzrasiau vaika i 2darzelius blush2.gif nes negalejom apsispresti kuris giresnis,abu visai salia ir atrodo nieko g.gif ,vienam priieme iskart o kitam pasake po men ateiti nes vyko remontas vat ir viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 08 17, 13:50)
Laba diena,

ar esate girdėjusios, kad dabar Vilniuje bendra darželių eilė?
jau nebe patys darželiai sudarinės eiles, o savivaldybėje
gal kas plačiau žino apie tai?

cia Kaune taip. Jei pavirtins, tai ir Vilniuje tokia tvarka ives. Gal tada reikalai pageres ?
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 08 18, 09:20)
aš ne vilnietė, bet girdėjau, kad vaikai JAU užrašinėjami nebe daržuose, o savivaldybėj. pasiskambink, ir viską iš pirmų lūpų išgirsi smile.gif

kur skambint? girdejau, kad nuo rugsejo taip bus.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 08 29, 08:22)
kur skambint? girdejau, kad nuo rugsejo taip bus.

aš kiek girėdėjau tai nuo naujų metų taip bus ir sakė vieno darželio direktorė, kad čia bus taip miestuose, ne rajonuose.
Atsakyti