QUOTE(silainiai @ 2024 09 22, 20:12)
Kad dabartinės žiemos nelabai gamybai tinkamos:
http://www.technolog...bejimu-istorija
Neskaitant vienos dienos, tai visą gruodį pas mane gamyba nesiekė net 5kWh per parą (iš beveik 17kW SE).
Tas žodis dabartinės labai jau neapibrėžtas. Per savo gyvenimą prisimenu labai šaltų žiemų, kai net į mokyklą nereikėdavo eiti.
Kas dėl CO2, tai mano nuomone pasipelnymo iš prekybos taršos kvotomis projektas, aš į jį kaip vertą dėmesio variantą nežiūriu.
Taip klimatas šyla, kažkur girdėjau, kad kažkada Lietuvos teritorijoje buvo taip šilta, kad ar tai gyveno, ar tai galėtų gyventi krokodilai, vėliau užėjo Ledo amžius, Lietuva buvo po storais amžino įšalo sluoksniais, vėliau vėl klimatas atšilo, vėliau, jau visai neseniai apie 1300m-1850m buvo
mažasis ledo amžius , vėl atvėso, dabar vėl šyla. Tai natūralus procesas vykstantis žemėje nuolat pradedant nuo laikų, kai žmogaus šioje žemėje dar ir nebuvo. O dėl "taip intensyviai", tai kai už prekybą kvotomis "plaukioja" milijardai objektyvios tiesos nesužinosim.
Taigi, grįžtant nuo lyrinių nukrypimų, manau, kad tai jog kelis metus nematėme tikros žiemos, nereiškia kad artimiausiu metu jos vėl nepamatysime, kad ir šią ateinančią žiemą.
O dėl prastos gamybos žiemą, tai turiu tuos pačius duomenis ir iš savo elektrinės žiemą. Taip žiemą gamyba beveik visai nevyksta, bet aš šiuo klausimu turiu minčių, jog kaltas saulės panelių kampas, pritaikytas vasarai, o ne žiemai. Būtent šią teoriją kaip tik ir žadu patikrinti jau šią žiemą. Šios teorijos patvirtinimui rizikuoju savo pinigais. Jei paaiškės, kad apsirikau, būsiu veltui išleidęs nemažą pinigų sumą. Iš kitos pusės, panašiai idėją dėl akumuliatorių naudos ir pats bandei patvirtinti. Taip ir nesupratau, ar pasiteisino idėja?