Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Aš svarstau galimybę įsirengti normalią darbo vietą... su stalu, kėde, monitoriais... Nes nuo sofos jau bloga...

As mastau, kad ateityje reikes pasirupinti atskiru darbo kambariu. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 24, 22:39)
<p>As dirbu ant sofkes. Su kolegom susirasom ir akivaizdziai matosi, kad truksta visiems bendravimo. smile.gif</p><p></p>

Stai ir pasiteisino posakis " i darba kaip i svente" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 25, 09:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Hmmm..." data-cid="72635502" data-time="1585120200"><div><p>Aš svarstau galimybę įsirengti normalią darbo vietą... su stalu, kėde, monitoriais... Nes nuo sofos jau bloga...</p></div></blockquote><p>As mastau, kad ateityje reikes pasirupinti atskiru darbo kambariu. smile.gif </p>


Jo, būtų gerai, bet pas mane kol kas nelabai gaunas, iš vaikų neatimsiu kambarių, jiems ten mokytis reiks, tai šiuo metu planas įsirengti darbo erdvę miegamajam biggrin.gif Vietos yra, durys užsidaro, dabar tik priemones susitempt ir susidėliot reik biggrin.gif Kitaip nebegaliu biggrin.gif
Atsakyti

Koki filma ziuri? 

Dbr žiūriu senus lietuviškus filmus.Juos žiūrėjau kai buvau pacankė, dabar noriu peržiūrėti brandžios :hihihi:  moters akimis.Pradėjau nuo "Raudonmedžio rojaus".Nu,senobinė, aš senobinė.

Stai ir pasiteisino posakis " i darba kaip i svente" biggrin.gif

 a017.gifOi, nepilk druskos ant žaizdos.Tikrai pasiilgau savo darbo.

Atsakyti

Stai ir pasiteisino posakis " i darba kaip i svente" biggrin.gif

Tai is tikruju taip ir yra. Net didziausi intravertai nori zodziu bent su kazkuo persimesti. As tik isivaizduoju kaip jauciasi tie, kurie vieni gyvena. 

Atsakyti

Jo, būtų gerai, bet pas mane kol kas nelabai gaunas, iš vaikų neatimsiu kambarių, jiems ten mokytis reiks, tai šiuo metu planas įsirengti darbo erdvę miegamajam biggrin.gifVietos yra, durys užsidaro, dabar tik priemones susitempt ir susidėliot reik biggrin.gifKitaip nebegaliu biggrin.gif

MB man visa laika sakydavo, kad mums reikia vieno tuscio kambario. Tai po n metu, as jam dabar pritariu.  :D 

Sita manau rimtai darysim. :)

Atsakyti

Dbr žiūriu senus lietuviškus filmus.Juos žiūrėjau kai buvau pacankė, dabar noriu peržiūrėti brandžios :hihihi:  moters akimis.Pradėjau nuo "Raudonmedžio rojaus".Nu,senobinė, aš senobinė.

Man Velnio nuotaka labai patinka. MB irgi rodziau, bet jis nesuprato mano susizavejimo visiskai. 

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 03 25, 10:10)
Aš svarstau galimybę įsirengti normalią darbo vietą... su stalu, kėde, monitoriais... Nes nuo sofos jau bloga...

Mes visi skirtinguose kambariuose. Kas dirba, kas mokosi. Susitinkame per pietus ir po darbo.
Pasikeitė tik galimybė šaldytuvo turinio pasiekiamume, kas labiausiai ir užknisa.
Atsakyti
Nakviša, pas mane irgi pasikeitė šaldytuvo turinio pasiekiamumas, tik, itariu, kita prasme biggrin.gif
Neinu i parduotuves visiskai, gyvenu tuo, ka barbora atvexa, o ji paskutiniu metu daznai kazko neatveza.
Atsakyti
Truputis jumoriuko biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

As is barboros vien del to ir neuzsakineju, nes daznai kazko neatveza. Jau geriau nueit issirinkt paciai viska.
Atsakyti
Mano naminis orakulas, paburęs iš kavos tirščių, duoda kitos savaitės prognozes:
~2500 sergančių (oficial)
~55 mirtys

Nepatinka mano jo prognozės, jei ką.
Atsakyti

O gal orakulas klysta?

Atsakyti