Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

Palei mane, tai Peppi prasai vat sito:
schemute
4u.gif
Atsakyti
Noriu ir aš į jūsų kasdien vis gausėjantį karoliukų mėgėjų būrį group.gif
Pasirodau savo paskutinį darbelį,nors tinka ir prie nertų karolių temos,bet tinka ir šiai rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
gal galit pdeti? blush2.gif nesuprantu schemutes gandro...ka reskia tie raudoni taskai su rodyklem kur ties kaklu ir galva? g.gif

http://membres_lycos...agecigogne.html
Atsakyti
vakar suveriau auskarus,na nelbaj lygus bet vistiek parodysiu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 08 07, 18:17)
vakar suveriau auskarus,na nelbaj lygus bet vistiek parodysiu blush2.gif

kaip tik veriu panašius auskariukus, tačiau esu mačiusi kaip juos veria ir geriau ten kur kabo karolliukai verti ne ant valo, nes kitaip gerai užtraukus jie styros kaip pas tave, o verti ant siūlo, tada auskariukai gražiai kabės mirksiukas.gif

QUOTE(borra @ 2006 08 07, 18:18)
gal kas ziedu skemuciu turi? mirksiukas.gif

šios temos pražioje yra nemažai nuoruodų, tai viena iš jų yra žiedų schemos , šį žurnaliuką radau vienos rusaitės albume Albumas, pasižiūrėk gal dar ka nors sau patinkančio rasi, nes ten tikrai patalpinta nemažai įvairiausių žurnaliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano gandriukas g.gif
Mamos, patarkit ką nors, man reikia, kad jis ant kojų laikytųsi, bet vis krenta ir krenta... Ir galva turbūt sveria daug, susilenkęs visas... Gal su stora vielute daryt? Nebežinau verysad.gif

user posted image
Atsakyti
jasia,super karoliai wub.gif Ale kol aš tą vieną karoliuką nunersiu,tai ir pasaulio pabaiga ateis lotuliukas.gif Jau su nėrimu,tai man ne kas... doh.gif
O čia mano šiandien sukurptas raktų pakabukas smile.gif
Atsakyti
Laba, gal galit padėt blush2.gif Atradau šimtakojį bet nesuprantu, kaip suverti tas kojytes ir ką reiškia tie juodi brūkšniai kas dvi eiles karoliukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 08 08, 19:17)
Aš irgi pastebėjau, kad jų nemažai reikia mastau.gif Pamėginsiu daryt iš vienodų, nors bijau, kad vidurys nesigaus gražus  doh.gif



kai aš dariau rožes -tai tik viduriuką dariau mažesnį ir paskui jį susukau ir gavosi pilnaviduris , o kitus lapelius vienodus

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 08 rugpjūčio 2006 - 18:30
gaila kad dabar neturiu siulu tiems atsikisimams auskariuku taj vistiek issikraipe gavosi,nors ir nesutempiau,stai dar vienus auskariukus pagal uzsakyma padariau 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,labaj fainas forumas jau uzsiregistravau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
mano voriukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 08 09, 15:04)
4u.gif Ir man taip pat  mirksiukas.gif Norėčiau meetuko  4u.gif Pati ką pademonstruoti nelabai turiu, bet va patirties pasisemti norėčiau  bigsmile.gif


tai aš su tavim į debiutančių gretas tinku blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(moonlight @ 2006 08 09, 18:28)
Blembacki, nerandu net KURIOJ ten vietoj galima ka nors siustis tam forume???  unsure.gif
Gal kas imestu tiesiogini linka su biseriu  ax.gif


http://www.natahaus....iser_42006.html
Atsakyti