Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(pamaiva-22 @ 2007 05 22, 16:10)
sveikutes,
mes si sekmadieni krikstysime rumsiskese,tai parasysiu kokie ispudziai.siaip ir sesuo ten dukriuka krikstys-abi suzavetos likome aprasymu is ten vykstanciu svenciu:) beje-abieju su seserimi vestuves ten buvo fotografuojamos wub.gif

būtinai parašyk, labai lauksim atsiliepimų mirksiukas.gif
gražios jums šventės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukana: 22 gegužės 2007 - 17:58
na pagauliau thumbup.gif thumbup.gif susitariau su vadove, reikes siandien paskambinti tik klebonui ir patvirtinti laika, laukiu nesulaukiu jau tu krikstynu bigsmile.gif
Atsakyti
butinai parasysiu,as ir tokiam lengvam soke:kad tik viskas gerai ir graziai praeitu ir svarbiausia-butu geras oras smile.gif
Atsakyti
ir aš susitariau dėl krikštynų ir su vadove ir su kunigu thumbup.gif lauksim liepos wub.gif
Atsakyti
Krikstynos sutartos galutinai!!! thumbup.gif thumbup.gif rugpjucio 18d wub.gif wub.gif
Atsakyti
beje mamytės, gali būti, kad reikia mokėti už įvažiavimą su mašina (25 lt už mašiną), nes mums nereikėjo mokėt, kadangi buvo muziejų diena. Pasiklauskit pas vadovę
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 05 23, 15:54)
beje mamytės, gali būti, kad reikia mokėti už įvažiavimą su mašina (25 lt už mašiną), nes mums nereikėjo mokėt, kadangi buvo muziejų diena. Pasiklauskit pas vadovę

aha dekui
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2007 05 23, 15:51)
ir aš susitariau dėl krikštynų ir su vadove ir su kunigu  thumbup.gif  lauksim liepos  wub.gif


as irgi liepos lauksiu, o kuria tu dienele, mes tai 20
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 05 23, 14:54)
beje mamytės, gali būti, kad reikia mokėti už įvažiavimą su mašina (25 lt už mašiną), nes mums nereikėjo mokėt, kadangi buvo muziejų diena. Pasiklauskit pas vadovę

aš klausiau tai sakė, kad įvažiavimą su mašina dovanoja bigsmile.gif
tik nepaklausiau ar viena mašina, ar galima ir daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 23, 15:58)
aha dekui
Papildyta:
as irgi liepos lauksiu, o kuria tu dienele, mes tai 20

mes liepos 8 d. norėjom 6 per gimtadienį bet jau nebuvo, tai tiks ir 8 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 05 23, 16:30)
mes liepos 8 d. norėjom 6 per gimtadienį bet jau nebuvo, tai tiks ir 8  thumbup.gif

as jau irgi galutinai susitariau, tik va kaip grisiu i lietuva reikes nuvaziuoti pas klebona ir vadove del visu kitu dalyku susitarti
pagaliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 23, 18:10)
as jau irgi galutinai susitariau, tik va kaip grisiu i lietuva reikes nuvaziuoti pas klebona ir vadove del visu kitu dalyku susitarti
pagaliau  thumbup.gif

drinks_cheers.gif friends.gif friends.gif angel.gif Smagumelis
Atsakyti
QUOTE(Tukana @ 2007 05 23, 16:26)
aš klausiau tai sakė, kad įvažiavimą su mašina dovanoja  bigsmile.gif
tik nepaklausiau ar viena mašina, ar galima ir daugiau  g.gif

na mums tai leido nemokamai su 6 mašinom įvažiuoti, bet kaip jaui anksčiau minėjau, niekas ten netikrino tų bilietų, tik kontrolę nuplėšė, o galėjom eit kiek norim ir neštis kametų kiek norim, na bet iš kur žinot kada sugalvos patikrint smile.gif
Atsakyti