Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 21, 13:14)
siandien tai ne darbo diena ten, man atrodo

g.gif doh.gif tai va jauciu del to..o klebonas sake 17.30 paskambinti tai va ziuresim kaip sesksis nes ir mes 25 rugpjucio norim doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 05 21, 14:29)
g.gif  doh.gif  tai va jauciu del to..o klebonas sake 17.30 paskambinti tai va ziuresim kaip sesksis nes ir mes 25 rugpjucio norim doh.gif  lotuliukas.gif

O man sakė 20.00 pasiskambinti g.gif pasakiau liepos 6 tai sako nelabai nelabai verysad.gif
Atsakyti
as tai noriu liepos 18-20, tikiuosi kad bus laisvu vieteliu. ir man reiks pasiskambinti pirma klebonui ir susitarti, parasykit kai ka zinosit
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 05 21, 15:07)
O man sakė 20.00 pasiskambinti  g.gif  pasakiau liepos 6 tai sako nelabai nelabai  verysad.gif

blink.gif blink.gif nu geras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 05 21, 17:32)
blink.gif  blink.gif  nu geras doh.gif


ar susitarei jau su klebonu, man tai nieks ten neatsilepe
Papildyta:
na as tiktai gavau liepos 20d ir tik 16 val., sake, kad geriau imciau sita laika, nes po to isviso gali nieko negauti. na nors tiek gerai kad gavau, dabar reikes su vadove tartis, tikiuosi ir ten viskas issispres
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 21, 17:47)
ar susitarei jau su klebonu, man tai nieks ten neatsilepe
Papildyta:
na as tiktai gavau liepos 20d ir tik 16 val., sake, kad geriau imciau sita laika, nes po to isviso gali nieko negauti. na nors tiek gerai kad gavau, dabar reikes su vadove tartis, tikiuosi ir ten viskas issispres

na rugpjucio 25 d jau nelabai gavom nebent 12 val ..o tai anksti labai doh.gif
tai 18d susitarem ,dabar tik vadove liko pagauti unsure.gif unsure.gif sake ji gali i uzsieni keliom dienom but isvaziavus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurginta*: 21 gegužės 2007 - 16:53
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 05 21, 12:46)
man ir  verysad.gif  verysad.gif  nekelia telefo  unsure.gif

Skambinkit šiokiom dienom dieną, nors man ir savaitgalį atsiliepdavo
Atsakyti
is jusu aprasymu sprendziu, kad puikios ten krikstynos. mano mergina didele, reik butinai siais metais krikstyti ir butinai rumsiskese.
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 05 21, 17:51)
na rugpjucio  25 d jau nelabai gavom nebent 12 val ..o tai anksti labai doh.gif
tai 18d susitarem  ,dabar tik vadove liko pagauti unsure.gif  unsure.gif  sake ji gali i uzsieni keliom dienom but isvaziavus .


ar jau susitarei su vadove?
Atsakyti
Ar kam pavyko prisiskambinti vadovei, skambinau, bet niekas neatsako schmoll.gif
Tai klebonas prašė paskambinti, bet negaliu skambinti, nes neturiu ką pasakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 05 22, 15:24)
Ar kam pavyko prisiskambinti vadovei, skambinau, bet niekas neatsako  schmoll.gif
Tai klebonas prašė paskambinti, bet negaliu skambinti, nes neturiu ką pasakyti  doh.gif


man ir tas pats, sako kad su abonentu nera galimybes susisiekti, cia viena mamyte sake, kad gali ji buti isvykusi, tai gal tikrai jos nera lietuvoje, na reiks dar vakare pabandyti, jei ne tai tada rytoj
Atsakyti
sveikutes,
mes si sekmadieni krikstysime rumsiskese,tai parasysiu kokie ispudziai.siaip ir sesuo ten dukriuka krikstys-abi suzavetos likome aprasymu is ten vykstanciu svenciu:) beje-abieju su seserimi vestuves ten buvo fotografuojamos wub.gif
Atsakyti