Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

jo geri siurprizai wub.gif , man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau irgi uzsisakem rugpjucio 29 d. penktadieniui thumbup.gif ir lauksim su nekantrumu sios sventes !!! O del koplyteles papuosimo skambinti nr. 862764234, sake pries kokia savaite reikia pasiskambinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miciolita: 17 kovo 2008 - 18:16
mes iregi jau uzsakem 2008 08 08, ale data ziuriu mistine,nors nenorejom tokios smile.gif norejom sestadieni ar sekmadieni ale jau ner... tai gerai bus ir penkrtadienis. smile.gif
Atsakyti
mes jau irgi uzsirasem smile.gif tik oro gero riekia..
Atsakyti
QUOTE(Čipse @ 2008 03 31, 18:32)
mes jau irgi uzsirasem smile.gif tik oro gero riekia..

ir kada laiką gavot? dar yra savaitgaliais laisvų vietų? biggrin.gif oro tai visiems gero reikia user posted image
Atsakyti
O kažin kaip reikalai su Karčiama? g.gif Lyg balandį sakė bus galima užsisakinėti g.gif
Jeigu kam pavyks susitarti praneškit ir temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 03 31, 17:48)
ir kada laiką gavot? dar yra savaitgaliais laisvų vietų? biggrin.gif  oro tai visiems gero reikia user posted image

Nelabai verysad.gif Penktadieniais nebent ax.gif Mes sutarėm liepos 11 , 15.30 rolleyes.gif Klebonėlis labai užimtas, muziejui galima dar įsispraust, jei kitoj bažnyčioj krikštyt, bet manau prarandama daugiau nei puse efekto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2008 03 31, 20:11)
Nelabai  verysad.gif Penktadieniais nebent  ax.gif  Mes sutarėm liepos 11 , 15.30  rolleyes.gif  Klebonėlis labai užimtas, muziejui galima dar įsispraust, jei kitoj bažnyčioj krikštyt, bet manau prarandama daugiau nei puse efekto  verysad.gif

siaip tai galite ir rumsiskiu koplytelej krikstyti, tik su savo kunigeliu atvaziuoti, vieni teveliai taip dare (zinau, nes vyras ju krikstynas fotografavo)
Atsakyti
O man iškilo,toks klausimas ar krikštas koplytėlėj vyksta visiškoj tyloj? g.gif
Ar ten yra vargoninkas,kuris pagroja vargonais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Voverytė* @ 2008 04 02, 11:49)
O man iškilo,toks klausimas ar krikštas koplytėlėj vyksta visiškoj tyloj? g.gif
Ar ten yra vargoninkas,kuris pagroja vargonais? blush2.gif

Manau,kad yra,nes turiu kontaktus tik dar kol kas neskambinau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti