Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(wilike @ 2007 05 14, 11:46)
O kaip tam klebonui pasiskambint, koks Nr.  ax.gif


buvau parašius nr šioj temoj mirksiukas.gif
Klebonas 868653390
Vadovė 868220669
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 05 13, 23:47)
vlm28  o gal galit pasidalint paslaptim  kiek su viskuo mazdaug kainavoblush2.gif  rolleyes.gif



tikrai mergaites nepaslaptis,bet žinokit nebepamenu,o ir ne viena mokėjau su krikštatėviais kartu,tai tiksliai negaliu pasakyt blush2.gif pas mus buvo 10 žmonių tai už įėjimą tai tiksliai kad 100lt,dar užsiėmimas+vaišės,koplyčios papuošimas,arkliai,bijau apsimeluot,bet gavos kokie 300 lt gal g.gif
mes tai pirma tarėmės su vadove,o tik poto su klebonu ir dar dėl arklių atskirai skambinausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 05 14, 20:29)
tikrai mergaites nepaslaptis,bet žinokit nebepamenu,o ir ne viena mokėjau su krikštatėviais kartu,tai tiksliai negaliu pasakyt  blush2.gif pas mus buvo 10 žmonių tai už įėjimą tai tiksliai kad 100lt,dar užsiėmimas+vaišės,koplyčios papuošimas,arkliai,bijau apsimeluot,bet gavos kokie 300 lt gal  g.gif
mes tai pirma tarėmės su vadove,o tik poto su klebonu ir dar dėl arklių atskirai skambinausi  smile.gif


na nežinau, mes tai paskambinom vadovei, sako kol su kunigu nesusitarėt,negaliu rašyt užsiėmimo. o ir arklius sakė ji užsakys. Pas mus bus 23 žmonės, tai apie 500 lt gaunasi. beje anakart pamiršau pasakyt, kad už kiekvieną kamerą, foto aparatą reik mokėt po 10 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 14 gegužės 2007 - 22:04
Mes savo mažiukai pernai krikštijom Rumšiškėse. buvo įdomu, ypač dėl to, kad buvo paaiškinti paparočiai, galėjom patys padalyvauti. tiesiog puikus prisiminimas visam gyvenimui. kadangi esam ne kauniečiai tai pusės dienos pramogą turėjo - atvažiavom, pakrikštyjom, po to gamtoje išsidėstėm savo vaišes, užklupus lietui susiradom karčiamą ir joje prašventėm, o namo grįžę suskanavom krikštamotės pyragą. nets didžiausi skeptikai, manę kad švaistom pinigėlius ir išsidirbinėjom, buvo patenkinti. o ir sūnutį lininiais piemenuko drabužėliais aprengėm, basutį laikėm wub.gif
man tai suteikia daugiau prasmės nei krikštas tik bažnyčioje. ką reiškia vien jau apeigos medinukėje senoje, mažutėje kaimo koplytėlėje.
Atsakyti
Na kaip smagu tokios krikštynos, bet kažkaip galvoju, kad mums iš Klaipėdos tai jau per toli važiuoti
Atsakyti
aš prieš kelias savaites irgi jau pasiskambinau ir klebonui ir vadovei. pirma vadovei paskambinau, tai, kaip ir vixiukei, liepė pirma pasiskambinti klebonui, tada su juo sutariau valandą, o tada jau ir su vadove dėl stalo, dėl arklių ir t.t. apie foto kameras ir t.t. irgi sakė, kad už 1 aparatą - 10 Lt. dar sakė, kad įėjimas 1 žmogui 6 - 10 Lt, vaišių stalas 30 - 40, arkliai - 1 žmogui 3 Lt (nežinau kodėl, arba jau gerai neatsimenu blush2.gif ), karčiamos neužsakiau, nes važiuosim į sodą švęsti. ai dar klebonas, kai pasakiau, kad norim rugpjūčio 25 dieną, tai pasakė, kad gal ir per anksti skambinu, o va birželis jau visas užsakytas ir liepos pradžia, tai va,bet aš už tai dabar rami 4u.gif ai dar vadovė "liepė" vasarą atvažiuoti, kad išsirinktume sodybą, kurioje sėdėti norėsime ir aišku avansą paduotume smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2007 05 17, 18:10)
aš prieš kelias savaites irgi jau pasiskambinau ir klebonui ir vadovei. pirma vadovei paskambinau, tai, kaip ir vixiukei, liepė pirma pasiskambinti klebonui, tada su juo sutariau valandą, o tada jau ir su vadove dėl stalo, dėl arklių ir t.t. apie foto kameras ir t.t. irgi sakė, kad už 1 aparatą - 10 Lt. dar sakė, kad įėjimas 1 žmogui 6 - 10 Lt, vaišių stalas 30 - 40, arkliai - 1 žmogui 3 Lt (nežinau kodėl, arba jau gerai neatsimenu blush2.gif ), karčiamos neužsakiau, nes važiuosim į sodą švęsti. ai dar klebonas, kai pasakiau, kad norim rugpjūčio 25 dieną, tai pasakė, kad gal ir per anksti skambinu, o va birželis jau visas užsakytas ir liepos pradžia, tai va,bet aš už tai dabar rami 4u.gif  ai dar vadovė "liepė" vasarą atvažiuoti, kad išsirinktume sodybą, kurioje sėdėti norėsime ir aišku avansą paduotume smile.gif  4u.gif

Mes užsisakėmė koplyčią ir užsiėmimą prieš 3 mėn., dabar džiaugiuosi, nes ten labai greitai užsako ir vietų poto nebūna ar laikas būna liekęs vėlyvas ar labai ankstyvas. smile.gif o avanco mokėti nereikia, tik jei norėsi, galėsi nusipirkti bilietus, už užsiėmimą sumokėt (pusia sumos, nes kitą paduosi tiesiai vadovei). mes nepirkom bilietų iš anksto, šį 6dienį krikštynos, tai ir nusipirksim tą pačią dieną. Beje, jei norit pirkti lengvatinius bilietus, tai perkant reikia pateikti pažymėjimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 17 gegužės 2007 - 18:10
QUOTE(Ewute @ 2007 05 17, 15:10)
ai dar klebonas, kai pasakiau, kad norim rugpjūčio 25 dieną, tai pasakė, kad gal ir per anksti skambinu

Ewute, tai mes krikštysimės tą pačią dieną smile.gif Irgi užsirašėme rugpjūčio 25d, turbūt po Jūsų, nes kunigas sakė, kad 14h jau užsakyta... Tai dabar jau kartu turėsim burti, kad oras geras būtų tongue.gif
Atsakyti
na tai pakrikštijom savo dukrytę Rumšiškėse - labai smagu, įdomu buvo, visi liko sužavėti. Na buvo šiokių tokių nesklandumų - visi svečiai netilpo į vežimus, nors buvo 2 svečiais mažiau nei užsakinėjom, ir pirkioj susigrūdę buvom. bet viskas čiki piki mirksiukas.gif Beje, mokėjom už vieną kamerą ir foto aparatą, o filmavom su kiek norėjom, niekas netikrino, ir bilietų nieks netikrino, galėjom kiek norim pirkt, bet ... Buvo 21 žmogus, išleidom 350 + 100 kunigui. jei kils kokių klausimų, prašom rašykit į až. beje duosiu patarimą, į pirkią vaikutį turi nešti tėvai, pas mus kilo nesklandumų, kai nunešė krikštatėviai. Smagių visiems krikštrynų ir gero oro mirksiukas.gif
Atsakyti
na o man tai niekaip nepavyksta susisiekti su ta vadove, kazkokia as nelaiminga schmoll.gif kai skambinu tai tel jos buna uzimtas arba ji negali kalbeti nes turi uzsiemima, jau bijau kad visi planai gali zlugti ir turesim kur kitur krikstyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 21, 11:47)
na o man tai niekaip nepavyksta susisiekti su ta vadove, kazkokia as nelaiminga  schmoll.gif  kai skambinu tai tel jos buna uzimtas arba ji negali kalbeti nes turi uzsiemima, jau bijau kad visi planai gali zlugti ir turesim kur kitur krikstyti  verysad.gif

man ir verysad.gif verysad.gif nekelia telefo unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 05 21, 12:46)
man ir  verysad.gif  verysad.gif  nekelia telefo  unsure.gif


siandien tai ne darbo diena ten, man atrodo
Atsakyti