Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

Oi mamytes patarkit ka man daryti.
Vasara bus dviguba svente. Mano didziosios pirmoji komunija ir mazojo krikstynos. Kaip manot, ar iseitu rumsiskese susiorganizuoti. ...
Jauciu, kad nelabai... verysad.gif
Nors man taip patiko, paskaicius jusu atsiliepimus... O vietos tik savaitgaliais nera ar jau ir siokiadieniais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(radastele @ 2008 03 12, 01:03)
Oi mamytes patarkit ka man daryti.
Vasara bus dviguba svente. Mano didziosios pirmoji komunija ir mazojo krikstynos. Kaip manot, ar iseitu rumsiskese susiorganizuoti. ...
Jauciu, kad nelabai...  verysad.gif
Nors man taip patiko, paskaicius jusu atsiliepimus... O vietos tik savaitgaliais nera ar jau ir siokiadieniais. doh.gif

Manau, pasiskambink ir paklausk nieko nelaukusi user posted image
Atsakyti
[quote=radastele,2008 03 12, 02:03]
Oi mamytes patarkit ka man daryti.
Vasara bus dviguba svente. Mano didziosios pirmoji komunija ir mazojo krikstynos. Kaip manot, ar iseitu rumsiskese susiorganizuoti. ...
Jauciu, kad nelabai... verysad.gif
Nors man taip patiko, paskaicius jusu atsiliepimus... O vietos tik savaitgaliais nera ar jau ir siokiadieniais. doh.gif
[/q
mes tik pries pora dienu viska uzisisakem,skambink manau kad pavyks susitarti.
Atsakyti
rašausi į jūsų būrį 4u.gif , mūsų krikštas liepos 25d thumbup.gif , bus penktadienis, bet mums tinka biggrin.gif , taigi dabar reiks pradėti planuoti rimčiau wub.gif


jei ne šeštadienį tai dar galima rinktis nemažai datų mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytes,
gal kurios jau taretes su Karcema del krikstynu? Galetumete nurodyti telefona?
Bei ten yra moteriske-lyg vardu Neda, kuri tvarko baznytele-kaip ja rasti-jai paskambinti? Is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2008 03 14, 16:28)
Bei ten yra moteriske-lyg vardu Neda, kuri tvarko baznytele-kaip ja rasti-jai paskambinti? Is anksto dekinga 4u.gif

Ta moterytė sakė tik nuo gegužės mėnesio savo darbo grafiką žinos, tai tada ir sakė skambintis, nes kol kas tai sako nežinau kada dirbsiu, tai neaišku ar galės papuošt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2008 03 14, 15:28)
Labas mamytes,
gal kurios jau taretes su Karcema del krikstynu? Galetumete nurodyti telefona?
Bei ten yra moteriske-lyg vardu Neda, kuri tvarko baznytele-kaip ja rasti-jai paskambinti? Is anksto dekinga 4u.gif

jo karčema mane irgi domintų, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 03 14, 16:07)
jo karčema mane irgi domintų,  g.gif

Na, siek tiek suzinojau-pas juos konkursas, kokia imone dirbs Karciamoje-tai prase tik balandi skambintis-tada jau bus aisku-galima bus rezervuotis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2008 03 14, 20:54)
Na, siek tiek suzinojau-pas juos konkursas, kokia imone dirbs Karciamoje-tai prase tik balandi skambintis-tada jau bus aisku-galima bus rezervuotis ir t.t.

ačiū 4u.gif ,
bet kiek čia visko prisikaičiau ir apie arklininkus ir apie kitokius stresinančius dalykus doh.gif , žodžiu pasikaustom ir laukiam pirmųjų krikštukų su nauja info wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 03 14, 23:10)
ačiū  4u.gif ,
bet kiek čia visko prisikaičiau ir apie arklininkus ir apie kitokius stresinančius dalykus doh.gif , žodžiu pasikaustom ir laukiam pirmųjų krikštukų su nauja info  wub.gif

Siais metais nauja gal kiek geresne tvarka ivede,nes ne uz zmogu teks moketi,o uz vezimaiti po 25 lt.Manau,dabar nebus kaip plesikauti tiems arklininkams g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 03 15, 11:09)
Siais metais nauja gal kiek geresne tvarka ivede,nes ne uz zmogu teks moketi,o uz vezimaiti po 25 lt.Manau,dabar nebus kaip plesikauti tiems arklininkams g.gif

tai va man irgi taip sakė, bet kai paskaitai komentarų tai viskas pasirodo sudėtingiau, niekada nemėgau nei derėtis nei aiškinti savo tiesas, jei galiu to išvengti tai taip ir padarau, ant galvos lipti irgi nesileidžiu, bet po tokių dalykų aš labai blogai jaučiuosi doh.gif , nenoriu,kad man sugadintų šventę nenumatyti atvejai blink.gif , man labiau patinka konkretumas kiek ir kam turiu sumokėti 4u.gif , žodžiu dar reiks aiškintis dėl daugelio dalykų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 03 15, 12:26)
tai va man irgi taip sakė, bet kai paskaitai komentarų tai viskas pasirodo sudėtingiau, niekada nemėgau nei derėtis nei aiškinti savo tiesas, jei galiu to išvengti tai taip ir padarau,  ant galvos lipti irgi nesileidžiu, bet po tokių dalykų aš labai blogai jaučiuosi  doh.gif , nenoriu,kad man sugadintų šventę nenumatyti atvejai  blink.gif , man labiau patinka konkretumas kiek ir kam turiu sumokėti  4u.gif , žodžiu dar reiks aiškintis dėl daugelio dalykų  wub.gif

thumbup.gif pritariu, visi zmones laimingi kaip yra aiskumas, konkretumas.Zinoma, malonus siurprizai visada thumbup.gif
Atsakyti