Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(žvarba @ 2008 02 28, 14:16)
na va ir mes jau susitarėm thumbup.gif rugpjūčio 23d 16.30val thumbup.gif bet laikų laisvų jau visai nebeliko blink.gif


Mūsų krikštynos rugpjūčio 23 d. 15 val. thumbup.gif
Man sakė, kad reikia turėti:
į bažnyčią: žvakę, krikšto rūbus, krikšto tėvai ir vaikas biggrin.gif
pas bobutę: porą kg saldainių (turi turėt krikšto tėvas), pinigėlį (nupirkau LB proginę monetą), o daugiau kaip ir nieko nereikia.
Atsakyti
O mokėti reikia, kaip aš įsivaizduoju: įėjimas į buities muziejų, apeigos (100 lt ?), bobutei (apie 80 lt), arkliukas (apie 30 lt), kunigas (?), fotografas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita0212: 28 vasario 2008 - 21:03
Renginys 200 lt
Vaišės Rumšiškėse 85 lt
Bričkutė 25 lt
Iejimas į Rumšiškes apie 100 lt (bent mums tiek išeis)
Fotografavimas plius filmavimas 20 lt
Čia kas Rumšiškėse
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 28, 16:27)
Išgraibstėm kaip deficitinę prekę  doh.gif

ir mums nieko nepalikot? doh.gif tada rudeni planuosim
man rupi vienas klausimas ,ar vaikucius krikstija po viena ar bureliais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 28 vasario 2008 - 22:16
QUOTE(geruta @ 2008 02 29, 00:16)
ir mums nieko nepalikot?  doh.gif tada rudeni planuosim
man rupi vienas klausimas ,ar vaikucius krikstija po viena ar bureliais?


po vieną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2008 02 28, 23:16)
ir mums nieko nepalikot?  doh.gif tada rudeni planuosim

mes nekalti, aplinka kalta, tiksliau, SM forumas kaltas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rita0212 @ 2008 02 29, 00:42)

kas gali telefoniuka atsiusti ,gal i AZ?gal kaip nors prisitaikysim?
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 26, 22:20)
thumbup.gif  Tai po musu, susimatysim  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(ramčiukas @ 2008 02 28, 14:08)
uzsisakiau ka tik paskutini laika  doh.gif geguzes 24 d. wub.gif  wub.gif  paskui jau butu tik rugsejo menesi  doh.gif
blink.gif taip greitai viska isgraibste blink.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2008 02 28, 12:16)
1. Bet dabar pasiskaičiau, tai nepaminėjo mums nieko apie fotografavimo kainas ir apie pačių apeigų kainas, nei apie kokias tai dovanėles svečiams g.gif  gal galėtumėt plačiau apšviest???? Kaip suprantu apeigos 200lt, fotografavimas- 10lt; o kas ten per dovanėlės???
2. Ir dar įdomu kas ten per vaišės būna per apeigas, ta prasme ar reikia dar ką nors savo atsivežt???
3.Ir kaip mums ten reikės grybaut iki tos sodybos?? Kur ją rast, plačiame Rumšiškių kaime lotuliukas.gif
4. Kur tas mašinas reiks palikt, nes labai jau brangu jei su jom doh.gif .....
5. Ir dar įdomu, daug kas čia žadat piknikus pačios ruoštis, įdomu man kaip ten su sąlygom, ar įmanoma normaliai pasiruošt užkąst, ar geriau į tą karčiamą organizuotis???? g.gif


1. Apeigos, jau mamyte rase viena, 200 lt, o fotografas ir dovaneles sveciams - Jusu paciu reikalas, siaip fotoaparato leidimas isinesti berods 10 lt.
2. Per apeigas vaisemis pasirupina bobute, uztat jai ir mokam 85 lt.
3. Del to tikrai stresuoti neverta, rasim kaip nors, bobute pasitiks jei ka.
4. Mes su viena masina ivaziuosim, o kitas paliksim aikstelej prie Rumsiskiu muziejaus (mokama ten).
5. Mes ir ruosiames piknykauti, nes apie karcema ne kokius atsiliepimus girdejom. Tai jei nelis, griebsim kokia pavesine, o jei lis - trobos nuoma 1 val. 100 lt. Prisiruosiu vieno kasnio sumustinuku, arbateles i termosiuka, vaisiu, pyragelio kokio, gaiviuju ir truputi svaigiuju gerimuku. Manau viskas bus ok, svarbu nuotaika gera smile.gif O paskui visi dumsim i kaima pas mociute puota tikra surenkt.

QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 28, 14:27)
Išgraibstėm kaip deficitinę prekę  doh.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(geruta @ 2008 02 29, 09:46)
kas gali telefoniuka atsiusti ,gal i AZ?gal kaip nors prisitaikysim?


Visa info pirmuose psl. Telefonai tie patys, niekas nesikeite, tik kainos "grazesnes" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 29, 13:21)
Visa info pirmuose psl. Telefonai tie patys, niekas nesikeite, tik kainos "grazesnes"  doh.gif

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galetu kas mane apsviesti kam ta moneta reikalinga?Ir kas ja turi tureti,tevai ar kriksto tevai?
Dar gal kas zinot kiek rumsiskiu kleboneliui reikia moketi?
Atsakyti
QUOTE(lugita @ 2008 03 11, 13:07)
Gal galetu kas mane apsviesti kam ta moneta reikalinga?Ir kas ja turi tureti,tevai ar kriksto tevai?
Dar gal kas zinot kiek rumsiskiu kleboneliui reikia moketi?

Moneta turi tureti kriksto tetis mirksiukas.gif .Ka su ja darys bobute nesakysiu blush2.gif ,nes kai viska zinosim nebus idomios visos apeigeles tongue.gif .
Beja,moneta pirkom mes patys,krikstateviui tik vykstant krikstinti ja perduosim.
Kunigeliui duoda pinigeliu dazniausiai manau 100 lt. rolleyes.gif .Nors nustatytos kaip sakoma'stafkes' kiek zinau pas kunigus nera biggrin.gif arba man neteko to girdeti,tad galima duoti ir 50 lt.jei finansai neleidzia duoti daugiau g.gif
Atsakyti