Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 25, 18:47)
Aš norėjau birželio 28, bet buvo likę tik 11.30  doh.gif  Pagalvojau, kad baisiai anksti visas veiksmas prasidės, tai kitą savaitgalį ėmėm  doh.gif

Musu dukros gimtadienis ta savaitgali tad as jau nuo sausio menesio kunigeliui ramybes nedaviau,kad tik birzel.28d.gautume biggrin.gif
Tik va,buvau truputi liudnai nustebinta,kad tas sestadienis bus darbo diena verysad.gif .Teko perspeti visus svecius,kuriems ta diena bus darbo diena,kad is anksto zinotu kada iseigine pasiimti ,nes jau praeitais metais buvom suplanave ,kad norim dvigubos sventes tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 25 vasario 2008 - 18:53
QUOTE(vyšniux @ 2008 02 25, 19:43)
Tik va,buvau truputi liudnai nustebinta,kad tas sestadienis bus darbo diena  verysad.gif .

Geras blink.gif nė nežinojau, tai dar ir geriau išėjo, nei norėjau doh.gif
Atsakyti
nusprendem ir es savo pupa krikstyt rumsiskese, dabar del datos dar problema, norejau liepos 5 d, bet paskambinau vadovei, sako niekaip viskas uzimta, siulo 6 sekmadieni, man tinka pirmadienis vistiek nedarbo diena, o galvoju ar klebonas krikstys sekmadieni?skambinau, bet neatsiliepia, veliau dar paskambinsiu
Atsakyti
QUOTE(gania @ 2008 02 26, 10:56)
nusprendem ir es savo pupa krikstyt rumsiskese, dabar del datos dar problema, norejau liepos 5 d, bet paskambinau vadovei, sako niekaip viskas uzimta, siulo 6 sekmadieni, man tinka pirmadienis vistiek nedarbo diena, o galvoju ar klebonas krikstys sekmadieni?skambinau, bet neatsiliepia, veliau dar paskambinsiu

tikrai krikstija ir sekmadieniais - jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kagne @ 2008 02 25, 15:26)
Norejau paklausti, o jus pacios ta koplytele puosit? g.gif


Mamytes rase, kad uz 20 lt lyg kazkokia moteruke papuosia koplytele g.gif bet mes vos ne paskutiniai busim, tai gal jau bus papuosta blush2.gif biggrin.gif Dar paskambisniu vadovei pries kelias dienas iki krikstynu ir pasiteirausiu apie tai ax.gif

QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 25, 15:56)
tai va prisiskaiciau jusu temuke labai patiko idejos, tad per savo krikstadukros krikstynas padarysiu sirsiu medu ir duosiu sveciams paragauti, o tas slionikiukas taip atrodo
gal cia ir nei tema parasiau blush2.gif


Nu liuks ideja, gal ir man reiktu tu sirsiu prasyt, kad meducio prinestu g.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 26, 16:52)
Mamytes rase, kad uz 20 lt lyg kazkokia moteruke papuosia koplytele  g.gif  bet mes vos ne paskutiniai busim, tai gal jau bus papuosta  blush2.gif  biggrin.gif  Dar paskambisniu vadovei pries kelias dienas iki krikstynu ir pasiteirausiu apie tai  ax.gif
Nu liuks ideja, gal ir man reiktu tu sirsiu prasyt, kad meducio prinestu  g.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

jei reikia rasyk i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 26, 15:00)
jei reikia rasyk i az  mirksiukas.gif


Reikia, rasau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytės, o pirksit monetas savo lėliukams?
Atsakyti
QUOTE(rita0212 @ 2008 02 26, 20:30)
Mamytės, o pirksit monetas savo lėliukams?

Krikštatėviai pirks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 02 21, 14:05)
Pritariu siai nuomonei  drinks_cheers.gif .
Pats tikrai taip nuotrauku nepasidarysi kaip padaro profesionalus fotografas  schmoll.gif .O jei skrupulingai vaikucio sventei ruosies nereiketu sioj vietoj taupyti rolleyes.gif .
Mes suzinoja tikslias krikstynu datas iskart uzsisakem fotografo paslaugas  ax.gif .
Beja,uz tikrai ikandama kaina,nes zmogus tikrai savo darba ismano ir nera nei ka liginti su tom nuotraukytem kur zmones patys savo fotoparatu fotkina  smile.gif .


mes pirma uzsisakem kuniga,pas kui bobute,o po to ir fotografa.abu su vyru megstam fotografuoti,gana gerai gaunasi,bet negi sokinesim tokia isimintina ir svarbia proga ir fotografuosim? tai juk didele svente tevams-Ju KUDIKIO KRIKSTAS. as tai tik uz pasamdyta fotografa tikrai,juk vestuvems tai dazniausiai samdom fotografa.o man didziausios sventes gyvenime-vestuves ir Krikstas
bet cia asq kiekvienos kisenes reikalas ir siaip pasirinkimas

Sveikos, sios mamytes minejo, kad iskarto uzsisake fotografus, jei nepaslaptis gal galite pasklebti ju telefonus, nes pas mus liudnesne situacija, nors del krisktynu jau susitariau sausio menesi ir iskarto pradejau atakuoti visus Kauno fotgrafus, tai i mano sauksma atsiliepe vos du, bet ir tai jie ta diena uzimti, kiti mazdaug taip raso: "Mums neapsimoka fotografuoti krikstynu, geriau vestuves smile.gif. o jei mokesi 1000lt mes galime ateiti" na 1000lt mums tikrai daugokai.
Ir idomu uz kiek Lt sios mamytes susitare, kad fotgrafas ateitu ir pafotografuotu 4u.gif
Ir taip visu prasau padeti, jei kas turite geru fotografu numeriukus parasykite i AZ, dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 24, 23:27)
Smagu tuomet  bigsmile.gif  thumbup.gif  Dar kazkuri mamyte lyg ir ta pacia diena  g.gif 
Mes 14 val. pas bobute, o 15 val. i koplytele  mirksiukas.gif 
O jus?
mes irgi 07.19 krikstinsimes ax.gif pas babote musu laikas 15.30val, labai laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Laure26 @ 2008 02 26, 21:35)
Sveikos, sios mamytes minejo, kad iskarto uzsisake fotografus, jei nepaslaptis gal galite pasklebti ju telefonus, nes pas mus liudnesne situacija.
Ir idomu uz kiek Lt sios mamytes susitare, kad fotgrafas ateitu ir pafotografuotu  4u.gif
Ir taip visu prasau padeti, jei kas turite geru fotografu numeriukus parasykite i AZ, dekoju is anksto  4u.gif

Butinai pasidalinsiu savo info i az mirksiukas.gif .Cia,be pacio fotografo sutikimo kazkaip viesint nenoreciau ax.gif .Tik nesijaudink mamukai,rasit tikrai kas Jusu svente graziai iamzins nuotraukose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 26 vasario 2008 - 21:36