Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(Nikoleta @ 2008 02 08, 18:15)
o gal nebūtinas auksinis tas pinigas, kažkodėl aš užsirašius sidabrinio kad reikia bet man sakė tinka ir litas ar 1 ar 2 ar 5, nes sakė po 30 metų išsaugotas ir jis bus vertingas


As ir taip masciau drinks_cheers.gif ir va vakar is tevuku grizom su sidabriniu 10 litu 1936 metu lietuvisku litu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(laurada @ 2008 02 08, 21:02)
Dabar iskilo klausimas o tai kiek reikia moketi klebonui  g.gif nes nera jokios kainos kainyne, nes kai vadove sako viska susimokesit i kasa, o tada kaip bus su klebonu ir kasoje mokesimes 
Ir dar kiek i vezima telpa zmoniu, nes kai vadove paklause kiek zmoniu, pasakiau 18, tai sako uzteks vieno vezimo, o kiti sveciai gali ir pasivaikscioti


Klebonui moka ivairiai 50-100 lt.
Mes "brickute" viena emem, ir tik krikstavaikiukams su teveliais nuriedeti iki koplycios.

QUOTE(Skorpe @ 2008 02 08, 21:42)
metem is vezimaiciu visiems sutiktiems saldainiu...tai ir mums, ir jiems atrakcija buvo


Isivaizduoju, kaip linksma buvo ne tik jums thumbup.gif Oi kaip laukiu as sios sventes wub.gif

QUOTE(Dziolina @ 2008 02 08, 22:11)
4u.gif labas brangiosios,va labai sudomino mane Rumsiskese krikstynos,nes norime krikstyti dukryte.butu labai malonu ir idomu suzinoti kur ir kaip ten susisiekti.


Pirmam psl. visa info, o toliau ir fotoreportazu rasi mirksiukas.gif

QUOTE(deimi @ 2008 02 08, 22:20)
Kaip jums smagu,mamytes,kad vietines esat ir galit Rumsiskese tokia grazia svente susiorganizuot 
Baltai jums pavydziu


g.gif Mes nerumsiskietes lyg ir biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 08, 18:06)
Nugi buvau lombarde uzejus tos kapeikeles auskines klausti. Tai kaip saltu dusu gavau  lotuliukas.gif  doh.gif  - maziausia 5 kapeiku virs 350 lt, o 10-tine - virs 700 lt. Ka jus i tai?

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 09, 10:51)


hihihi.gif ir Tu kaip po salto duso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 09, 11:11)
hihihi.gif ir Tu kaip po salto duso  lotuliukas.gif

Kaip po ledinio hihihi.gif manau, kad už tokią kainą galima užsisakyti pas juvelyrą, kad padarytų pinigėlį nediduką g.gif būtų vienetinis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 09 vasario 2008 - 18:01
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 09, 18:01)
Kaip po ledinio hihihi.gif manau, kad už tokią kainą galima užsisakyti pas juvelyrą, kad padarytų pinigėlį nediduką g.gif būtų vienetinis smile.gif


lotuliukas.gif
Apie vienetini piniga as klausiau, tai man pareiske, kad tai butu vis tiek plagiavimas ir blogai jiems baigtusi uz tokius darbus. Medaliona koki ar pakabuka gal ir darytu.
Mes vakar su kriksto teveliais snekejom, tai pinigeli sidabrini jau turim apeigai, o dovana krisktasuniui jie sugalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 10, 11:19)
Apie vienetini piniga as klausiau, tai man pareiske, kad tai butu vis tiek plagiavimas ir blogai jiems baigtusi uz tokius darbus

Matai kaip g.gif nepagalvojau mastau.gif bet juk dovanojamas pinigėlis su prasme, kad turtingas vaikas būtų, medalionas neatitiks prasmės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 10 vasario 2008 - 22:42
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 10, 23:38)
Matai kaip g.gif nepagalvojau mastau.gif bet juk dovanojamas pinigėlis su prasme, kad turtingas vaikas būtų, medalionas neatitiks prasmės g.gif

Vat man irgi taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
Kas krikstinot vaikucius Rumsiskese, kiek laiko trunka baznyteleje?
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 10, 22:38)
Matai kaip g.gif nepagalvojau mastau.gif bet juk dovanojamas pinigėlis su prasme, kad turtingas vaikas būtų, medalionas neatitiks prasmės g.gif


Tas pinigelis reikalingas kiek as supratau (gal kitos mamytes pasakys tiksliau) - kazkokiai apeigai atlikti, o del jo kaip dovaneles savybes nieko nezinau, taip kad ta turtingumo palinkejima gali ir kitoks daikciukas is aukso ar kito brangaus metalo simbolizuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 11, 18:57)
Tas pinigelis reikalingas kiek as supratau (gal kitos mamytes pasakys tiksliau) - kazkokiai apeigai atlikti, o del jo kaip dovaneles savybes nieko nezinau, taip kad ta turtingumo palinkejima gali ir kitoks daikciukas is aukso ar kito brangaus metalo simbolizuoti  ax.gif

Aš tiksliai tai nežinau g.gif įdomu kaip iš tikrųjų yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 11, 19:37)
Aš tiksliai tai nežinau g.gif įdomu kaip iš tikrųjų yra g.gif


Laukiam ziniu is kitu mamyciu bigsmile.gif

Su menesiadieniu tavo pipiriuka
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 11, 20:24)

Su menesiadieniu tavo pipiriuka 
4u.gif

aciuks.gif wub.gif
Atsakyti