Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

Nugi buvau lombarde uzejus tos kapeikeles auskines klausti. Tai kaip saltu dusu gavau lotuliukas.gif doh.gif - maziausia 5 kapeiku virs 350 lt, o 10-tine - virs 700 lt. Ka jus i tai? As galvoju, gal koki medaliona tada nupirkti su angeliuku, isgraviruoti varduto inicialus g.gif

QUOTE(laurada @ 2008 02 08, 15:25)
Sveikutes, norejau krikstynas svesti rugpjucio 2 d, bet kunigas laika paskyrė, tik 11:30, tai mums netiko, o vėliau sako neišeina  verysad.gif
Tai atkėlėm i liepos 26 d., bet paskambinau vadovei, nes mes norim krikštyti abu vaikučius, nelabai nori apsiimti, sako pirmas toks atvejis pasitaikė, kad su dviejais, paskui pradėjo atkalbinėti, kad jums čia  ar apsimoka, labai brangiai išeis, ar žiurėjot kokios dabar kainos ir t.t.  doh.gif o kai paklausiau ar kaina uz rengini 200 lt ir jei su dviejais vaikučiais bus 400 lt, tai kažka sumurmėjo, kad man nemoka, čia valstybinė įstaiga, aš pinigų nesidarau  doh.gif tai gal ji nenori, kad ims tik 200 lt, o jai reikes su dviejais apsiimti  g.gif
Tai norėtusi linksmų krikštynų ir nesinorėtų, kad dėl to kažkam blogai būtų  schmoll.gif  unsure.gif ir dabar pačiai nesmagu, atrodo per prievarta išsiprašiau  blush2.gif
Nu ir prirašiau  doh.gif  blush2.gif


Mes irgi krikstysim du vaikucius (pusbrolius) viena diena, ilgai ikalbinejama sutiko vadove. Ir del kainos sake, kad bus dvigubai, bet as galvoju, tada ir ilgiau turi uztrukti, o mums tik valanda paskyre g.gif Deresimes cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal nebūtinas auksinis tas pinigas, kažkodėl aš užsirašius sidabrinio kad reikia g.gif bet man sakė tinka ir litas ar 1 ar 2 ar 5, nes sakė po 30 metų išsaugotas ir jis bus vertingas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 02 08, 18:15)
o gal nebūtinas auksinis tas pinigas, kažkodėl aš užsirašius sidabrinio kad reikia  g.gif bet man sakė tinka ir litas ar 1 ar 2 ar 5, nes sakė po 30 metų išsaugotas ir jis bus vertingas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Mes gausim sidabrinį pinigėlį, o auksiniam vaikas užaugęs pats užsidirbs lotuliukas.gif Nėr ko, viską ant auksinės lėkštutės auksą krauti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mes turesim viena rubli auksini bigsmile.gif

man sake kai skambinau kad jei neturim galimybiu tai tiks ir vienas litas. Tai cia manau nuo kriksto teveliu priklauso koki piniga atnes g.gif sidabrinis irgi visai nieko rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi krikstysim du vaikucius (pusbrolius) viena diena, ilgai ikalbinejama sutiko vadove. Ir del kainos sake, kad bus dvigubai, bet as galvoju, tada ir ilgiau turi uztrukti, o mums tik valanda paskyre g.gif Deresimes cool.gif lotuliukas.gif
[/quote]

O mums paskyre 1.5 val ax.gif

Dabar iskilo klausimas smile.gif o tai kiek reikia moketi klebonui g.gif nes nera jokios kainos kainyne, nes kai vadove sako viska susimokesit i kasa, o tada kaip bus su klebonu ir kasoje mokesimes ax.gif
Ir dar kiek i vezima telpa zmoniu, nes kai vadove paklause kiek zmoniu, pasakiau 18, tai sako uzteks vieno vezimo, o kiti sveciai gali ir pasivaikscioti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 08 vasario 2008 - 21:05
į vežimą lyg 10 telpa 4u.gif manyčiau vežimas aktualiausias krikšatėviams vaiką į Bažnytėlę nuvežt 4u.gif

klebonui tai kas kiek gali tas tiek duoda, pagrinde visi 100 duoda 4u.gif
Atsakyti
sveikos
va ir mes nusprendem pakrikstyti wub.gif bet uosvis sukritikavo,kad ale labai jau viesos krikstynos bus ten rolleyes.gif tai ir susimasciau..ar daug zmoniu lankosi rumsiskese savaitgaliais???
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 02 08, 18:15)
o gal nebūtinas auksinis tas pinigas, kažkodėl aš užsirašius sidabrinio kad reikia  g.gif bet man sakė tinka ir litas ar 1 ar 2 ar 5, nes sakė po 30 metų išsaugotas ir jis bus vertingas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


zinoma, akd nebutinai auksinis, mes pernai kai krikstijome tai vadove sake, kad gali buti auksinis arba sidabrinis pinigelis, litas, euras, ar kokia kita moneta, gal net jau kazka reiksianti teveliams.....mes turejome auksine moneta tai kriksto tevelis ja ir idejo....butumem netureje, tai butumem deje mums su vyru prisiminimus kelianti skotijos pinigeli mirksiukas.gif
QUOTE(endnote @ 2008 02 08, 21:28)
sveikos
va ir mes nusprendem pakrikstyti  wub.gif bet uosvis sukritikavo,kad ale labai jau viesos krikstynos bus ten  rolleyes.gif tai ir susimasciau..ar daug zmoniu lankosi rumsiskese savaitgaliais???

na mes rugsejo 22 krikstijome tai tikrai nemazai zmoniu rumsiskese buvo...bet i ta troba kur vadove vede nelabai kas uzeidavo, buvom uztverti smile.gif, i koplytele kaip ir i kiekviena vbaznycia gali ateiti kas nori....kiek as maciau buvo viena jauna pora atejus, nors musu paciu buvo virs 20, tai praktiskai pilna koplycia.... ax.gif O viesumo tirkai nepajutau.....metem is vezimaiciu visiems sutiktiems saldainiu...tai ir mums, ir jiems atrakcija buvo thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif labas brangiosios,va labai sudomino mane Rumsiskese krikstynos,nes norime krikstyti dukryte.butu labai malonu ir idomu suzinoti kur ir kaip ten susisiekti. ax.gif blush2.gif aciu
Atsakyti
Kaip jums smagu,mamytes,kad vietines esat ir galit Rumsiskese tokia grazia svente susiorganizuot wub.gif
Baltai jums pavydziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziolina @ 2008 02 08, 22:11)
4u.gif labas brangiosios,va labai sudomino mane Rumsiskese krikstynos,nes norime krikstyti dukryte.butu labai malonu ir idomu suzinoti kur ir kaip ten susisiekti. ax.gif  blush2.gif aciu

geriausiai butu perskaityti visa tema mirksiukas.gif galima rasti idomiu minciu ir ivairios info smile.gif o telefonu numerius rasi pirmam sios temos psl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2008 02 08, 23:20)
Kaip jums smagu,mamytes,kad vietines esat ir galit Rumsiskese tokia grazia svente susiorganizuot  wub.gif 
Baltai jums pavydziu  blush2.gif

Kaip suprast vietinės? Tagi krikštija iš visos Lietuvos, net ir iš užsienių parvažiuoja krikštyt... mirksiukas.gif
Atsakyti