Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(Viotinola @ 2008 02 05, 17:48)
nepradėk  tongue.gif  mirksiukas.gif  ba jau nusprendžiau, kad pinigelio kokia bebūtų preitis šventintas vandenėlis pinigėlį nuplaus. jei pasidarysit, gal parodysit ir mums  blush2.gif Mums klebonas pasiūlė dvi valandas gegužės 17. Pasirinkom pusę penkių, tai pas pribuvėją pusę keturių. Datą pasirinkom arčiausią pagal gimimo dieną.


Tyliu user posted image lotuliukas.gif
Bet tai biski nesupratau - jus busit kriksto tevai, kad darysit pinigeli? g.gif juk cia ju rupestis, mums tereikia tik pasakyti ax.gif o mudu su mb ta pacia diena busim ir kriksto tevais, nes du vaikucius krikstysim, tai ir man teks rupintis tuo pinigeliu.
Parodysiu, kai turesiu mirksiukas.gif

QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 05, 21:40)
Turim ir mes datą  ax.gif  Kunigėlis sakė tik vaiko nepamiršt  lotuliukas.gif


Ir mums ta pati, kiba susirases ant popieriaus telefonine litanija visa lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif gal kam patiks mano siuvami lininiai rūbeliai wub.gif
Krikšto rūbeliai
Atsakyti
O vat įdomu, kiek tas auksinis ar sidabrinis pinigėlis maždaug kainuoja? Ar įmanoma rasti jį kokiam turguj? rolleyes.gif
Atsakyti
paziurejau vzilmos siuvamus rubelius ir iskilo klausimas. Kada reikalinga ir ar reikalinga ta skraiste ant rankos dedama? g.gif anksciau tik tokios ir budavo berods, o dar - gal uztenka ant peciu tos skraistes?

Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2008 02 06, 11:32)
4u.gif gal kam patiks mano siuvami lininiai rūbeliai  wub.gif
Krikšto rūbeliai

Vzilma, tai aišku, kad patinka, netgi labai 4u.gif Prieš kiek laiko reiktų pvz. užsisakyti pas tave?
Jau radau, kad prieš mėnesį maždaug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaja888: 06 vasario 2008 - 11:26
QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 06, 11:21)
O vat įdomu, kiek tas auksinis ar sidabrinis pinigėlis maždaug kainuoja? Ar įmanoma rasti jį kokiam turguj?  rolleyes.gif


Jau rase viena mamyte, kad sendaikciu turguj Kauno bazese galima rasti.

QUOTE(murmur @ 2008 02 06, 11:23)
paziurejau vzilmos siuvamus rubelius ir iskilo klausimas. Kada reikalinga ir ar reikalinga ta skraiste ant rankos dedama? g.gif  anksciau tik tokios ir budavo berods, o dar - gal uztenka ant peciu tos skraistes?


Man rodos, ta skraiste ir atstoja ta ant rankos. Kur siuva mums rubelius ta mamyte tikrai zino, ko reikia ax.gif
Atsakyti
gali būti arba ta ilga pridadama ant rankos arba apsiaustas 4u.gif jokio skirtumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 06, 11:23)
paziurejau vzilmos siuvamus rubelius ir iskilo klausimas. Kada reikalinga ir ar reikalinga ta skraiste ant rankos dedama? g.gif  anksciau tik tokios ir budavo berods, o dar - gal uztenka ant peciu tos skraistes?

mes pas vilma siuvomes suneliui rubelius, tai mes ta skraiste ant peciu kur dedasi siuvomes.....man kazkaip kaip mazas angeliukas jis atrode.....o siaip jokio skirtumo- ar ant rankos, ar ant peciu...ypac kunigui baznycioje ax.gif
Atsakyti
Na mes ir apsisprendem, kad svesim Rumsiskese krikstynas, krikstysim abu savo mazius smile.gif Skambinau kunigui, tai sake, kad po 19 val. paskambinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 02 06, 11:21)
O vat įdomu, kiek tas auksinis ar sidabrinis pinigėlis maždaug kainuoja? Ar įmanoma rasti jį kokiam turguj?  rolleyes.gif


Nojaus kriksto tetis sidabrine moneta nupirko lombarde,kur papuosalus superka,parduoda.ten jie visko turi wink.gif
QUOTE(murmur @ 2008 02 06, 11:23)
paziurejau vzilmos siuvamus rubelius ir iskilo klausimas. Kada reikalinga ir ar reikalinga ta skraiste ant rankos dedama? g.gif  anksciau tik tokios ir budavo berods, o dar - gal uztenka ant peciu tos skraistes?

skraiste juk gali buti bet kokia-tokia prie kakliuko surishama arba paprasciausias shalikelis nertas arba lininis su nerinuku.cia jau kaip kam graziau
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 02 06, 13:24)
Nojaus kriksto tetis sidabrine moneta nupirko lombarde,kur papuosalus superka,parduoda.ten jie visko turi wink.gif

O nesakė netyčia, kiek mokėjo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 06, 11:23)
paziurejau vzilmos siuvamus rubelius ir iskilo klausimas. Kada reikalinga ir ar reikalinga ta skraiste ant rankos dedama? g.gif  anksciau tik tokios ir budavo berods, o dar - gal uztenka ant peciu tos skraistes?

4u.gif reikalinga tik vienas krikšto rūbas, tai ir yra skraistė-gali ji būti pailga (kaip pas mane pavyzdėlyje, ar kaip palerina, ar siaip gražiai sulnkstytas baltos drobules gabalas) 4u.gif
Čia pagal tėvelių ir krikšto tėvų norą ir skonį 4u.gif
Atsakyti