Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(liuoga @ 2008 02 05, 13:14)

Rūbelius dar tik renkuosi. O kaip maždaug atrodo ta Rumšiškių stiliaus eilutė g.gif



tuoj parodysiu
user posted image

(nesupyks gal jjuurrggaa, kad jos grazuoliuka pareklamuosiu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 02 05, 11:10)
O gal kuri žinot ar toli gaunasi iki bažnytėlės? Svarstau ar imt arkliukus, nes vakar neužsakiau, sakiau vėliau paskambinsiu.

visiskai netoli nuo tos sodybos.... mirksiukas.gif o ir uz ivaziavima siais metais nemokeciau, akdangi jau zinau kur, tai paliktumem masineles ne prie pagrindinio ivaziavimo, o prie soninio ir nuo ten pestute iki sodybos, ar koplyteles visai netoli.....ypac jei geras oras.....viena amsinyte gali ivaziuoti, jei vaises planuojate daryti kur paciame muziejuje, joje ir krikstukas galetu buti...o sveciai pestute gali tirkai drasiai atieti....ir pinigeliu truputi sutaupysite ir geru oru pasimegausite... mirksiukas.gif Mes kai rugseji krikstinom tai buvo 10 litu masinyte ir uz zmones po 10 lt, invalidumo pazymejima turintiems nemokamai, studentams, moksleiviams, pensininkams irgi puse kainos berods...o vaikams iki kazkokio amziaus nemokamai...niekas nekacentuoja, bet mes pirkdami bilietus susakeme kiek kokiu yra...ir truputeli vel pigiau gavosi... biggrin.gif
Atsakyti
Klebonas ar kunigas sakė, kad reikalingas krikšto rubelis.Tai ta skraistė, ane? O jei ji su kapišonu? Bus blogai?
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 12:55)
Kaip su rubeliais maziukams? as jau uzsakiau Rumsiskiu stiliaus eilute savo piemenukui pas jjuurrggaa  wub.gif


as sakiau pati pasiusiu suknyte. Galvojau linine, bet paziurejau kad turiu daug grazios siuvinetos medvilnes tai bandysiu is jos g.gif
kazka va tokio tipo:

http://www.sundaybes...l/ch241_big.jpg
arba
http://www.sundaybes...l/ch092_big.jpg

i tema bus? g.gif

QUOTE(Viotinola @ 2008 02 05, 14:24)
Klebonas ar kunigas sakė, kad reikalingas krikšto rubelis.Tai ta skraistė, ane? O jei ji su kapišonu? Bus blogai?


manau jokio skirtumo. As galvoju gal kriksto mamai deleguosiu nupirkt skraiste ir zvake g.gif

o apie auksini pinigeli jums sake/?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 05, 16:13)

o apie auksini pinigeli jums sake/?

Taip,sake mirksiukas.gif .Kriksto tevelis,kad turetu sidabrini arba auksini pinigeli,kuri iteiks krikstadukrai ax.gif .Kiek man zinoma mano dukros busimi kumai zada pirkti auksini medaliona,tad vietoj pinigelio bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 02 05, 15:19)
Taip,sake  mirksiukas.gif .Kriksto tevelis,kad turetu sidabrini arba auksini pinigeli,kuri iteiks krikstadukrai  ax.gif .Kiek man zinoma mano dukros busimi kumai zada pirkti auksini medaliona,tad vietoj pinigelio bus  smile.gif


mes irgi auksini turesim tikriausiai pinigeli. Bet istikro jis ir kainuoja blink.gif

p.s. musu vienas senelis tai labai skeptiskai ziuri i sventima Rumsiskese, mol cia spektaklis bus o ne krikstynos unsure.gif
Atsakyti
o aš iš karto pranešiau, kad kviečiam į Krikšto spektaklį biggrin.gif visiems patiko ta idėja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

birželio 14. 15 val 4u.gif gavom vietą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 05, 15:13)
as sakiau pati pasiusiu suknyte. Galvojau linine, bet paziurejau kad turiu daug grazios siuvinetos medvilnes tai bandysiu is jos g.gif
kazka va tokio tipo:

http://www.sundaybes...l/ch241_big.jpg
arba
http://www.sundaybes...l/ch092_big.jpg

i tema bus? g.gif
manau jokio skirtumo. As galvoju gal kriksto mamai deleguosiu nupirkt skraiste ir zvake g.gif

o apie auksini pinigeli jums sake/?

Oi, gerai kai mergaitę turit, tai papuošti galit labai įvairiai. O jei aš berną savo taip išrėdyčiau, manęs jaučiu, nesuprastų niekas lotuliukas.gif

Mūsų skraitė bus priderinta prie kostiumėlio...

Sakė vadovė ir dėl auksinio arba sidabrinio pinigėlio. Tai mes turėsim sidabrinį dar iš Smetonių laikų blush2.gif Atkris dar vienas rūpestėlis biggrin.gif Vadovė dar pabrėžė, kad vaiką atneštų tikroji mamytė, ne būsima krikštamotė. Ir krikšto rubelius atsinešti, o ne apvilkti iš namų. dar minėjo saldainius tik ne Maximos maišeliuose lotuliukas.gif

QUOTE(murmur @ 2008 02 05, 15:25)
mes irgi auksini turesim tikriausiai pinigeli. Bet istikro jis ir kainuoja blink.gif

p.s. musu vienas senelis tai labai skeptiskai ziuri i sventima Rumsiskese, mol cia spektaklis bus o ne krikstynos unsure.gif

Auksas dabar pabrangęs lyg ir doh.gif

Man teko dalyvauti mergvakaryje, tai gal ir spektaklis ten, bet tuo metu to nesijautė. Labai malonu buvo sužinoti, kas ir kaip buvo ne prabangių Mersų laikais biggrin.gif

O mes dar niekam nesakėm apie šventę, ko gero tylėsim iki pat šventės pradžios, kad nustebintume ir krikštatėvius, ir senelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 02 05, 16:30)
o aš iš karto pranešiau, kad kviečiam į Krikšto spektaklį  biggrin.gif visiems patiko ta idėja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

birželio 14. 15 val  4u.gif gavom vietą biggrin.gif



Siandien skambinot? As laukiu 17 val... g.gif
Atsakyti
su klebonu sutarta, liko vadovei paskambint 4u.gif aš ir 17 val skambinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Na as jau irgi viska susiderinau su vadove. thumbup.gif Bet man sake kad uz masinas 30lt ir 10lt zmogui, o Murmur rase kad masina 35lt g.gif Bet paziurejau ju psl internete, tai parasyta kad masina 30lt ir ivaziujanciam zmogui 10lt, ikimokyklinukam, I ir II gr invalidam nemokamai.

Man irgi sake apie pinigeli. O idomu kur galima butu rasi pirkti auksini piniga? g.gif mes galvojom gal pas juvelyra uzsakyti, kad padarytu is aukso toki kaip progini piniga-medaliona ir liktu jis atminciai maziui ax.gif del rubeliu tai as irgi galvoju kazkoki linini kostimeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 02 05, 18:09)
Man irgi sake apie pinigeli. O idomu kur galima butu rasi pirkti auksini piniga?  g.gif  mes galvojom gal pas juvelyra uzsakyti, kad padarytu is aukso toki kaip progini piniga-medaliona ir liktu jis atminciai maziui  ax.gif  del rubeliu tai as irgi galvoju kazkoki linini kostimeli  smile.gif

Kazkas buvo minejas,kad Urme 'blusu 'turgui gali nelabai nebrangiai nusipirkti sidabrini ar auksini senovini pinigeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 05 vasario 2008 - 17:23