Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 01:41)
Man apie baznycios puosima nieko nieks nesake  g.gif  jauciu reiks nusivezti ka nors tam reikalui g.gif

Praeitais metais moteryte ten dirbanti puosdavo baznytele,berods,uz 20 lt. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(era27 @ 2008 02 04, 22:47)
Kaip ir kada kazin reikia tartis del tu vaisiu karcemoj? Dabar is karto reikia pasiskambint ir uzsisakyti? Ar veliau? Jei veliau tai pries kiek laiko? Ka ten is karto reikia susiderinti? Padekit kas jau sventet arba zinot?

Siandien kalbejau su vadove tai sake,kad nuo balandzio menesio tik su Karciama eis reikalus suderinti,nes dabar ji be savininko rolleyes.gif .Balandi tik bus zinomi nauji savininkai ax.gif ,jauciu ir kainos bus dvigubai didesnes nei praejusiais metais verysad.gif .Ale,mes prarijom karcia piliule ir pasiruose pinigine placiai atidaryti cool.gif ,kad prisiminimus graziausius turetume visam gyvenimui wub.gif
Atsakyti
As irgi jau su klebonu susitariau laika ir data thumbup.gif tik vadove man siandien kazko atmete skambuti g.gif na bet dar veliau pasuksiu ax.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 00:41)
Tai pasidalinam, kada tos datos issvajotos musu  bigsmile.gif  ax.gif
Musu diena 07.19 14-15 val.
mes irgi tareme 07.19 diena bigsmile.gif jau turesim draugu mirksiukas.gif su klebonu sutarem 16.30val, tai su vadove iseina 15.30val. O kodel jus sia diena emet?

o del vezimu su arkliukai niekas neklauset kiek siemet kainuos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 02 05, 11:50)
o del vezimu su arkliukai niekas neklauset kiek siemet kainuos?  g.gif

25 lt.vezimaitis mirksiukas.gif
Papildyta:
Iskart kai tarsies su vadove ir zirgelius uzsisakykit jei planuojat su vezimaiciais baznytelen dardeti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 04, 17:28)
O mes norim liepa  ax.gif  mociute data pagal Wolmer gera suzinojo  lotuliukas.gif

Gal gali papasakoti kuom si diena kristynoms ypatinga ? flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 02 05, 11:50)
As irgi jau su klebonu susitariau laika ir data  thumbup.gif  tik vadove man siandien kazko atmete skambuti  g.gif  na bet dar veliau pasuksiu  ax.gif
mes irgi tareme 07.19 diena  bigsmile.gif jau turesim draugu  mirksiukas.gif  su klebonu sutarem 16.30val, tai su vadove iseina 15.30val. O kodel jus sia diena emet?

o del vezimu su arkliukai niekas neklauset kiek siemet kainuos?  g.gif


Jus siandien su klebonu taretes? As paskambinau tai man liepe tik po 17 val perskambinti.
Atsakyti
O gal kuri žinot ar toli gaunasi iki bažnytėlės? Svarstau ar imt arkliukus, nes vakar neužsakiau, sakiau vėliau paskambinsiu.
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 02 05, 11:10)
O gal kuri žinot ar toli gaunasi iki bažnytėlės? Svarstau ar imt arkliukus, nes vakar neužsakiau, sakiau vėliau paskambinsiu.

pestute visai netoli, su arkliukais rata apveza, kad toliau atrodytu ir ilgesnis pasivezinimas butu
Atsakyti
Sveikutes,

Su Uzgavenem visas user posted image

QUOTE(LauraSim @ 2008 02 05, 10:50)
mes irgi tareme 07.19 diena  bigsmile.gif jau turesim draugu  mirksiukas.gif   su klebonu sutarem 16.30val, tai su vadove iseina 15.30val. O kodel jus sia diena emet?


O, saunu thumbup.gif tai jus po musu bigsmile.gif

QUOTE(vyšniux @ 2008 02 05, 10:56)
Gal gali papasakoti kuom si diena kristynoms ypatinga ? flirt.gif


Nugi musu mociute tokia biski a la Palmira hihihi.gif Tai ji ziurejo, kuri ta dienele palankiausia, sviesiausia ir darniausia. Pagal Wolmer liepos 19-20 d (16-17 menulio dienos) pacios geriausios krikstui, santuokai, tai baltojo balandzio ir vynuoges dienos, kurios imbolizuoja darna, sielos ramybe, atsiverima ir t.t. Tai va del to ir norejom sios dienos. Tikiu, kad ji visoms mums bus tikrai sviesi ne tik dvasiskai, bet ir oru atzvilgiu lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteRa*: 05 vasario 2008 - 11:21
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 00:41)
Man apie baznycios puosima nieko nieks nesake  g.gif  jauciu reiks nusivezti ka nors tam reikalui g.gif


O kainos tai kilo ir del vaisiu sake 80-85 lt max. Mes dar "bricka" emem 25 lt, namo nuoma piknykui (jei lis) 100 lt valanda. Nu vienu zodziu verslininkai kaip dera  doh.gif  biggrin.gif

Tai pasidalinam, kada tos datos issvajotos musu  bigsmile.gif  ax.gif
Musu diena 07.19 14-15 val.


as tai turbut neimsiu to baznycios puosimo. Juk visvien pries mus bus dar vienos krikstynos tai ji jau turetu buti papuosta. O jei ir ne, nelabai man krikstynose tai aktualu, vestuvese tai kitas dalykas g.gif

mes del namo irgi dar galvojam, bet nieko neklausiau, maniau veliau dar pasiskambinsiu. Nes jei neblogas oras bus tai butu smagiau lauke kokioj pavesinej susesti gal g.gif del to klausiau tai sake visas muziejus po jusu kojom, kur norit ten galit sedeti ir baliavoti rolleyes.gif
del bricku irgi dar nesusitariau, nes sake i viena bricka telpa 10 zmoniu. Dar tiksliai nzn kiek zmoniu bus, gal imti dvi brickas, o gal i viena tilpsim o gal vieni vaziuos o kiti pestute eis g.gif

musu diena 05.31 14-25val.
kazkaip galvojau galvojau kad apie Jonines prasideda lietus, liepos men irgi tie septyni broliai myzniai lotuliukas.gif o paskui atostogos, tai kurnors isvaziuot gal noresim, uztai ir pradzioj vasareles pakrikstysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2008 02 05, 11:09)
Jus siandien su klebonu taretes? As paskambinau tai man liepe tik po 17 val perskambinti.
schmoll.gif as susitariau vakar, bet irgi po 17val skambinau

QUOTE(liuoga @ 2008 02 05, 11:10)
O gal kuri žinot ar toli gaunasi iki bažnytėlės? Svarstau ar imt arkliukus, nes vakar neužsakiau, sakiau vėliau paskambinsiu.
as irgi nezinau ka del tu arkliu nuspresti g.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 11:20)
Nugi musu mociute tokia biski a la Palmira  hihihi.gif Tai ji ziurejo, kuri ta dienele palankiausia, sviesiausia ir darniausia. Pagal Wolmer liepos 19-20 d (16-17 menulio dienos) pacios geriausios krikstui, santuokai, tai baltojo balandzio ir vynuoges dienos, kurios imbolizuoja darna, sielos ramybe, atsiverima ir t.t. Tai va del to ir norejom sios dienos. Tikiu, kad ji visoms mums bus tikrai sviesi ne tik dvasiskai, bet ir oru atzvilgiu  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif 
na as nelabai tikiu visais horoskopais ir pan ax.gif bet jei jau tokios geros prognozes tai dienai bigsmile.gif tai tikrai nepamaisys thumbup.gif tik dabar dar butu gerai kur uzsisakyti gera ora rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(murmur @ 2008 02 05, 11:52)
kazkaip galvojau galvojau kad apie Jonines prasideda lietus, liepos men irgi tie septyni broliai myzniai lotuliukas.gif o paskui atostogos, tai kurnors isvaziuot gal noresim, uztai ir pradzioj vasareles pakrikstysim mirksiukas.gif 
tikekimes per musu svente broliukai nenores siusiuku.... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Turbūt aš pirmoji iš jūsų įspūdžius papasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 05, 11:52)
as tai turbut neimsiu to baznycios puosimo. Juk visvien pries mus bus dar vienos krikstynos tai ji jau turetu buti papuosta.
mes del namo irgi dar galvojam, bet nieko neklausiau, maniau veliau dar pasiskambinsiu. Nes jei neblogas oras bus tai butu smagiau lauke kokioj pavesinej susesti gal g.gif del to klausiau tai sake visas muziejus po jusu kojom, kur norit ten galit sedeti ir baliavoti rolleyes.gif
del bricku irgi dar nesusitariau, nes sake i viena bricka telpa 10 zmoniu. Dar tiksliai nzn kiek zmoniu bus, gal imti dvi brickas, o gal i viena tilpsim o gal vieni vaziuos o kiti pestute eis g.gif
musu diena 05.31 14-25val.
kazkaip galvojau galvojau kad apie Jonines prasideda lietus, liepos men irgi tie septyni broliai myzniai lotuliukas.gif o paskui atostogos, tai kurnors isvaziuot gal noresim, uztai ir pradzioj vasareles pakrikstysim mirksiukas.gif


As ir taip pagalvojau del puosimo, ale nedrisau sakyt blush2.gif biggrin.gif
Bricka bvaziuos tik musu krikstukas, o sveciai eis peskute smile.gif
As jau buvau 05.09 sugalvojus, ale persigalvojau, nes oras dar ne kokie buna, o norisi apsirengti lengviau...

QUOTE(liuoga @ 2008 02 05, 12:28)
Turbūt aš pirmoji iš jūsų įspūdžius papasakosiu biggrin.gif


Lauksim lauksim, ir ne tik ziniu, bet ir fotoreportazo bigsmile.gif mirksiukas.gif

Kaip su rubeliais maziukams? as jau uzsakiau Rumsiskiu stiliaus eilute savo piemenukui pas jjuurrggaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 05, 12:55)
Bricka bvaziuos tik musu krikstukas, o sveciai eis peskute  smile.gif
As jau buvau 05.09 sugalvojus, ale persigalvojau, nes oras dar ne kokie buna, o norisi apsirengti lengviau...

Kaip su rubeliais maziukams? as jau uzsakiau Rumsiskiu stiliaus eilute savo piemenukui pas jjuurrggaa  wub.gif


Vat aš ir galvojau, jei imt arkliuką, tai tik mažiukui, krikšto tėveliams ir tėveliams blush2.gif
O dėl orų, tai tikiuosi kad bus geri, nesvarbu kad gegužės mėnuo.

Rūbelius dar tik renkuosi. O kaip maždaug atrodo ta Rumšiškių stiliaus eilutė g.gif
Atsakyti