Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

Taigi, nauja info. Krikštynos kainuoja 200 plius 70 lt. Iki pietų neskambinkit vadovei ir nevarkit, nekels tikrai. Skambinkit po antros valandos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 02 04, 11:46)
Taigi, nauja info. Krikštynos kainuoja 200 plius 70 lt. Iki pietų neskambinkit vadovei ir nevarkit, nekels tikrai. Skambinkit po antros valandos  mirksiukas.gif


+ iejimas, + ivaziavimas, +klebonui, + bricka, + vaises...

Aciu uz info, bandysim po pietu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 02 04, 11:46)
Taigi, nauja info. Krikštynos kainuoja 200 plius 70 lt. Iki pietų neskambinkit vadovei ir nevarkit, nekels tikrai. Skambinkit po antros valandos  mirksiukas.gif



QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 04, 12:27)
+ iejimas, + ivaziavimas, +klebonui, + bricka, + vaises...

Aciu uz info, bandysim po pietu  4u.gif

Ai, nepatikslinau blush2.gif 200 lt renginys troboj, 70 lt "vaišės sielai ir skrandžiui".
Atsakyti
Prisiskambinau, bet pirma su klebonu reik sutarti valanda doh.gif tai laukiam vis tiek vakaro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 04, 13:14)
Prisiskambinau, bet pirma su klebonu reik sutarti valanda doh.gif  tai laukiam vis tiek vakaro  bigsmile.gif

O tai bent rezervavo norima diena ar ne?
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 02 04, 13:17)
O tai bent rezervavo norima diena ar ne?


Nea, nerezervavo be kunigo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 02 04, 13:27)
Nea, nerezervavo be kunigo  schmoll.gif

Niu aš ir jau prisiskambinau, bet kas iš to. Pirma reik su klebonu derint.
Atsakyti
bandysim ir mes skambint kunigeliui i vakara. O kodel jam diena negalima, juk misiu nebuna diena blush2.gif

gausim visos tos vietos, juk tik pradeda registruot iki vasaros dar marios laiko. Man asmeniskai nesvarbu perdaug kada, tik norim kad butu ne rugpjuti ir ne darbo diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 02 04, 14:50)
bandysim ir mes skambint kunigeliui i vakara. O kodel jam diena negalima, juk misiu nebuna diena blush2.gif

gausim visos tos vietos, juk tik pradeda registruot iki vasaros dar marios laiko. Man asmeniskai nesvarbu perdaug kada, tik norim kad butu ne rugpjuti ir ne darbo diena ax.gif


Sakė kažkur išvažavęs ir neturi prie savęs užrašų knygelės smile.gif O aš noriu pasitikslint. Jo tel. nr. 8686 53390?

Mes gegužės mėnesį norim ir būtent konkrečiai numatytą dieną, nes mums ta diena ypatinga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuoga: 04 vasario 2008 - 14:55
QUOTE(murmur @ 2008 02 04, 15:50)
bandysim ir mes skambint kunigeliui i vakara. O kodel jam diena negalima, juk misiu nebuna diena blush2.gif

Jis man atrodo Caritu dar uzsiima, ir dar kazkokiu darbu turi.

QUOTE(liuoga @ 2008 02 04, 15:54)
Sakė kažkur išvažavęs ir neturi prie savęs užrašų knygelės smile.gif O aš noriu pasitikslint. Jo tel. nr. 8686 53390?

aha, sitas
Atsakyti
O mes norim liepa ax.gif mociute data pagal Wolmer gera suzinojo lotuliukas.gif
Atsakyti
JASSSSSS, jau turim data yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti