Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(Skorpe @ 2007 09 11, 19:03)
tai va as to ir norejau suzinoti, toloka ten ar ne? dekui......

ŠIAP JEI GERAS ORAS, TAI GAL TEN IR NIEKO PASIVAIKŠČIOT BŪTŲ g.gif
KADA KRIKŠTYSIT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 09, 17:00)
O mums sakė, kad ji tik 3 užsakymus per dieną apsiima padaryti. O man atrodo, kad 1,5val užsiėmimas tikrai prailgtų. Suaugusiems, tai tikrai įdomu, bet vaikams, tai kažin g.gif


suaugusiems neprailgo, o Rusnė vos iškentė, norėjo į lauką, aš visą tą laiką ant rankų pralaikiau wink.gif

QUOTE(Skorpe @ 2007 09 11, 11:59)
norejau paklausti ar visos su masinomis i ta sodyba vaziavote? o gal kurios ejote? jei taip kur bilietukus pirkote, ir pro kur ejote...galvju, jei geras oras, b masinu i teritorija vaziuoti....bet galvoju, ar kas taip daro....? g.gif


bilietus perki kasoje prie įėjimo, ten šalia ir vartai mašinom įvažiuoti. O eiti man būtų toloka, patarčiau su mašina važiuoti , tuo labiau, kad mokėti už jas nereikia mirksiukas.gif
ir dar: mes labai džiaugėmės, kad savaitę prieš nuvažiavom ir su viskuo susipažinom, nereikėjo tą pačią diena lakstyt kaip akis išdegus, sodybos ieškot (ją radom ne iš kart blush2.gif ), ir taip vėlavom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poshkyte: 12 rugsėjo 2007 - 13:15
QUOTE(Tukana @ 2007 09 09, 23:04)
tikrai taip - svečiai apstojo langus iš vidaus . O svečių buvo 23, visi sutilpo i trobą, tik ne visi gavo atsisėsti, tai ir ramstė sienas  rolleyes.gif
kas norite filmavimo kokybės tai tikrai reikėtų pagalvoti dėl apšvietimo  cool.gif

na mes samdem profesionalu filmuotoja.tai be jokiu papildomu apshvietimu labai gerai nufilmavo viska thumbup.gif tikrai nebuvo "eziuko ruke" ar tamsoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 09 12, 15:01)
na mes samdem profesionalu filmuotoja.tai be jokiu papildomu apshvietimu labai gerai nufilmavo viska  thumbup.gif tikrai nebuvo "eziuko ruke" ar tamsoje smile.gif

kaip su fotografais, taip ir su filmuotojais, jeigu technika profesionali - viskas tuo ir pasakyta.. prietema aisku daro siokia tokia itaka, bet tiek nuotraukos, tiek vaidzo kokybes skirtumas nuo pavadinkime "muiliniu" akivaizdus..
Atsakyti
Aš darau Krikštynų laikraštuką ir man reik įrašyti, bažnyčios pavadinimą, kurioje krikštytas vaikas. Ar Rumšiškių ta koplytėlė turi kokį pavadinimą, ar tiesiog koplytėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 13, 09:35)
Aš darau Krikštynų laikraštuką ir man reik įrašyti, bažnyčios pavadinimą, kurioje krikštytas vaikas. Ar Rumšiškių ta koplytėlė turi kokį pavadinimą, ar tiesiog koplytėlė g.gif

Rumšiškių muziejaus koplytėlė aš manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 12, 11:52)
ŠIAP JEI GERAS ORAS, TAI GAL TEN IR NIEKO PASIVAIKŠČIOT BŪTŲ g.gif
KADA KRIKŠTYSIT g.gif

Mes krikstysim 22 rugsejo....
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 13, 08:35)
Aš darau Krikštynų laikraštuką ir man reik įrašyti, bažnyčios pavadinimą, kurioje krikštytas vaikas. Ar Rumšiškių ta koplytėlė turi kokį pavadinimą, ar tiesiog koplytėlė g.gif

as irgi taip manau Rumsiskiu muziejaus koplytele smile.gif
Atsakyti
Bugmiukas ir Olaiva 4u.gif

QUOTE(Skorpe @ 2007 09 13, 10:15)
Mes krikstysim 22 rugsejo....

Mes irgi, o jus kelinta val g.gif Mes 16 pas vadove
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 13, 14:38)
Bugmiukas ir Olaiva 4u.gif
Mes irgi, o jus kelinta val g.gif  Mes 16 pas vadove

mes 14 val pas vadove,o 15 val koplyteleje....tikesimes gero oro thumbup.gif ir grazios sventes..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 13, 09:35)
Aš darau Krikštynų laikraštuką ir man reik įrašyti, bažnyčios pavadinimą, kurioje krikštytas vaikas. Ar Rumšiškių ta koplytėlė turi kokį pavadinimą, ar tiesiog koplytėlė g.gif

Račkiškių koplyčia
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 09 13, 15:58)
Račkiškių koplyčia

Dekui, o kaži kodel Račkiškių g.gif
Atsakyti