Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

Dėl arklių tai tikrai nesuprantamai išpūstas burbulas. Vadovė viską aiškiai pasakė, manau, kad čia daug kas su nepaaiškinama iniciatyva susikomplikuoja reikalą. Aš padaviau voką su suskaičiuotais pinigais po 3 Lt/galvai ir net neklausiau kiek ir ar gerai, o jie irgi nė nepažiurėjo į jo turinį.
Atsakyti
mes irgi jau po krikštynų Rumšiškėse, pakrikštijome dukrelę
Viskas labai patiko (bent jau man biggrin.gif ) Apie bobutę pribuvėją jau daug rašyta, tai galiu tik pritarti mamytėms - labai įdomūs papročiai, moteriškė šauniai praveda užsiėmimą, laikas tikrai neprailgsta (bent jau suaugusiems), nes manoji dukrelė taip ir taikėsi į lauką prasmukti tongue.gif

dėl arklių tai irgi galiu tą patį pasakyti: neklausėm mes jų kiek skolingi ir pan., vyrą buvau įspėjusi, tai jis iš karto padavė sumą: svečių skaičius x 3 Lt na dar + keli litukai, kad apvali suma būtų ir viskas. Tai galiu pasakyti, kad tie arklininkai reikšmingai susižvalgė , matyt dėl to, kad mes ne pirmi tokie gudrūs pasitaikėm tongue.gif .

Koplyčia buvo papuošta, bet gėlės jau pavytę, tačiau degė daug žvakučių, tai buvo negaila tų 20 lt tai moteriškei . Tik gaila, kad apie vargoninkę nieko nežinojau kažkaip anksčiau mamos nieko neminėjo g.gif

O visumoje, tai džiaugiuosi švente, tikrai neeiliniai įspūdžiai manau, kad ir mažąjai bus įdomu užaugus pasižiūrėti, oras buvo geras (bent jau palyginus su ankstesnėmis dienomis).
tiesa filmavo kokybė gavos nelabai gera, dėl to, kad toje troboje tamsu, o dar prisirinko daug svečių, kurie apie langus apstojo, tai visai, nors pirštu į akį durk bigsmile.gif
o šiap, tai džiaugiuosi savo pasirinkimu švęsti krikštynas Rumšiškėse thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tukana @ 2007 09 05, 21:33)
mes irgi jau po krikštynų Rumšiškėse, pakrikštijome dukrelę
Viskas labai patiko (bent jau man  biggrin.gif ) Apie bobutę pribuvėją jau daug rašyta, tai galiu tik pritarti mamytėms - labai įdomūs papročiai, moteriškė šauniai praveda užsiėmimą, laikas tikrai neprailgsta (bent jau suaugusiems), nes manoji dukrelė taip ir taikėsi į lauką prasmukti  tongue.gif

dėl arklių tai irgi galiu tą patį pasakyti: neklausėm mes jų kiek skolingi ir pan., vyrą buvau įspėjusi, tai jis iš karto padavė sumą: svečių skaičius x 3 Lt na dar + keli litukai, kad apvali suma būtų ir viskas. Tai galiu pasakyti, kad tie arklininkai reikšmingai susižvalgė , matyt dėl to, kad mes ne pirmi tokie gudrūs pasitaikėm  tongue.gif .

Koplyčia buvo papuošta, bet gėlės jau pavytę, tačiau degė daug žvakučių, tai buvo negaila tų 20 lt tai moteriškei . Tik gaila, kad apie vargoninkę nieko nežinojau  kažkaip anksčiau mamos nieko neminėjo g.gif

O visumoje, tai džiaugiuosi švente, tikrai neeiliniai įspūdžiai manau, kad ir mažąjai bus įdomu užaugus pasižiūrėti,  oras buvo geras (bent jau palyginus su ankstesnėmis dienomis).
tiesa filmavo kokybė gavos nelabai gera, dėl to, kad toje troboje tamsu, o dar prisirinko daug svečių, kurie apie langus apstojo, tai visai, nors pirštu į akį durk  bigsmile.gif
o šiap, tai džiaugiuosi savo pasirinkimu švęsti krikštynas Rumšiškėse  thumbup.gif

o kiek pas jus sveciu buvo? ir kodel jie lauke aplink langus buvo? cia taip bobute buvo sureguliavus? g.gif

pas mus irgi nemazai sveciau, bet as noreciau, kad visi viduje butume, nes jie visi mano seima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bugniukas @ 2007 09 05, 21:40)
o kiek pas jus sveciu buvo? ir kodel jie lauke aplink langus buvo? cia taip bobute buvo sureguliavus? g.gif

pas mus irgi nemazai sveciau, bet as noreciau, kad visi viduje butume, nes jie visi mano seima smile.gif

thumbup.gif aš manau, kad čia svečiai viduje langus užstojo, o ne iš lauko laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2007 09 06, 06:48)
thumbup.gif  aš manau, kad čia svečiai viduje langus užstojo, o ne iš lauko  laugh.gif

blush2.gif
tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2007 08 31, 13:34)
Aisku, jiems kuo daugiau zmoniu per diena priima, tuo biznis didesnis, bet butu smagu, kad uzsiemimas vyktu 1,5 val. - visai neprailgtu.  mirksiukas.gif O siaip viskas ciki piki!

O mums sakė, kad ji tik 3 užsakymus per dieną apsiima padaryti. O man atrodo, kad 1,5val užsiėmimas tikrai prailgtų. Suaugusiems, tai tikrai įdomu, bet vaikams, tai kažin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bugniukas @ 2007 09 06, 10:46)

tikrai taip - svečiai apstojo langus iš vidaus . O svečių buvo 23, visi sutilpo i trobą, tik ne visi gavo atsisėsti, tai ir ramstė sienas rolleyes.gif
kas norite filmavimo kokybės tai tikrai reikėtų pagalvoti dėl apšvietimo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukana: 09 rugsėjo 2007 - 22:05
sveiki,
mes jau po kriksto 4u.gif viskas buvo super 4u.gif labai isimintina svente biggrin.gif
del mokejimu viskas gerai, jokiu papildomu pinigeliu nereikia moketi, o del arklininku, nieks nieko neklause, padavem suma, kuria patys paskaiciavom ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bugniukas @ 2007 09 10, 10:17)
o del arklininku, nieks nieko neklause, padavem suma, kuria patys paskaiciavom ir viskas. 4u.gif

Labai gudriai padaret, o va mes ziopliukai paklausem kiek skolingi tai ir susimokejom 150lt.
Papildyta:
QUOTE(Tukana @ 2007 09 05, 22:33)
Tik gaila, kad apie vargoninkę nieko nežinojau  kažkaip anksčiau mamos nieko neminėjo g.gif

Su vargonininke mes asmeniskai susitarem. Paprastai ji dirba Rumsisikiu bazinycioja, bet siuo metu yra dekretinese atostogose. Taciau ji geranoriskai sutiko mums pagelbet. Mes labai labai nenorejom, kad butu tyla, todel ieskojom, kad kas pagrotu. Ieskojom ir choro, taciau visi chorai vasarai issiskirste. Na gal ir butu buve galima kazka surasti, bet kai esi ne Lietuvoj, tai sunkoka ka ir padaryti. O griztant prie vargonininkes, jei kam nors reikes kontaktu rasykit i AZ.
Sekmes, ir nepamirstamu Krikstynu 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti ar visos su masinomis i ta sodyba vaziavote? o gal kurios ejote? jei taip kur bilietukus pirkote, ir pro kur ejote...galvju, jei geras oras, b masinu i teritorija vaziuoti....bet galvoju, ar kas taip daro....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2007 09 11, 12:59)
norejau paklausti ar visos su masinomis i ta sodyba vaziavote? o gal kurios ejote? jei taip kur bilietukus pirkote, ir pro kur ejote...galvju, jei geras oras, b masinu i teritorija vaziuoti....bet galvoju, ar kas taip daro....? g.gif

Tai, kad pesčiomis nelabai apsimoka eiti, nes ten toloka. O už mašinas gi mokėti nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 09 11, 19:01)
Tai, kad pesčiomis nelabai apsimoka eiti, nes ten toloka. O už mašinas gi mokėti nereikia mirksiukas.gif

tai va as to ir norejau suzinoti, toloka ten ar ne? dekui......
Atsakyti