Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

va ir is musu arklininkas norejo nulupti daugiau pinigu. kaip uzgiedojo dvigubai didesne suma swoon.gif tai as buvau is tu "skupu" mamu: paskaiciavau po 3 lt uz svecia ir sumokejau, ir nedaviau daugiau nei lito, ai, nu ir kas kad lelka bus skupa irnesakyk.gif bet su plesikavimais tai irgi atsiprasau...
o ta diena kaip krikstijom, buvo tik musu krikstas ir koplyteje buvo papuosta, kukliai, bet graziai..........
Atsakyti
QUOTE(nosyte @ 2007 07 05, 10:36)
va ir is musu arklininkas norejo nulupti daugiau pinigu. kaip uzgiedojo dvigubai didesne suma  swoon.gif tai as buvau is tu "skupu" mamu: paskaiciavau po 3 lt uz svecia ir sumokejau, ir nedaviau daugiau nei lito, ai, nu ir kas kad lelka bus skupa  irnesakyk.gif bet su plesikavimais tai irgi atsiprasau...
o ta diena kaip krikstijom, buvo tik musu krikstas ir koplyteje buvo papuosta, kukliai, bet graziai..........

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif saunuole as ir po 3 atskaiciuosi ir lai (_._) zemia aria is pasiutimo blush2.gif blush2.gif man ir nieko tokio kad vaikas skupas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 06, 08:35)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  saunuole as ir po 3 atskaiciuosi ir lai  (_._) zemia aria is pasiutimo  blush2.gif  blush2.gif man ir nieko tokio kad vaikas skupas bus  biggrin.gif

mes 2007 07 07 krikstyjome savo mazyle buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nors ir lyjo kaip is kibiro biggrin.gif mes moteriske puikiai suorganizavo viska rekomenduoju drinks_cheers.gif , nes vilniuje nezinau ar ka panasaus daroma.Koplytele buvo kukliai papuosta bet man patiko tik v a del lietaus mums tikrai neteko su arkliais pavaryneti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2007 07 09, 11:11)
mes 2007 07 07 krikstyjome savo mazyle buvo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nors ir lyjo kaip is kibiro biggrin.gif  mes moteriske puikiai suorganizavo viska rekomenduoju drinks_cheers.gif , nes vilniuje nezinau ar ka panasaus daroma.Koplytele buvo kukliai papuosta bet man patiko tik v a del lietaus mums tikrai neteko su arkliais pavaryneti verysad.gif

o Jus su masinomis i teritorija vaziavote ar kaip? papaskok placiau...mes irgi uzsisake rugsejo 22 dienai. is pradziu norejome nemazas krikstynas daryti, bet dabar apsiribojome tik seimos rate, nors ir tai susidarys apie 18 zmoniu..... ax.gif
Atsakyti
Ko ne viena neatsakot, ar mokejote tiesiai kunigui, ar 50 Lt i kasa uz koplycia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izabele: 09 liepos 2007 - 16:05
QUOTE(Izabele @ 2007 07 09, 17:03)
Ko ne viena neatsakot, ar mokejote tiesiai kunigui, ar 50 Lt i kasa uz koplycia  g.gif

i kasa uz koplycia???kas cia per naujas mokestis??
mums pribuveja nieko nesake del to.krikshtysim liepos 29 diena
Krikshto tetis mokes kunigui 100 lt turbut ax.gif
Atsakyti
Na, ir mes savo mazute pakrikstijom Rumsiskese. Man labai patiko, sveciai liko suzaveti, nes siaip net neisivaizdavo, kas ten vyks. Veliau pasakojo, kad mate, ko nemate smile.gif Arklininkai paprase 100 lt, bet kadangi musu buvo daug, tai gavos tik siek tiek daugiau nei skaiciuojant po 3 lt. Noro aiskintis nebuvo. Kunigui dave 100 kt, i kasa tikrai nieko nemokejom uz koplytele, papuosta buvo gausiai, jazminais. prie grazaus vaizdo dar ir skaniai kvepejo. Kriksto ceremonija truko kokias 5 min., bet uz tai esu tik dekinga, nes mazoji isinorejo papulio ir pradejo man suknia plest doh.gif o negavus ko tai baisiai uzisterikavo, zodziu baige beveik greitakalbe ir su sypsena, kunigas fainuolis, beje pasirodo visuomeniskas labai zmogus, nes pasirode, kad net dvi poros is sveciu su juo yra draugai rolleyes.gif

siaip dziaugiuos kad krikstijom taip, o ne kitaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 07 09, 16:03)
Ko ne viena neatsakot, ar mokejote tiesiai kunigui, ar 50 Lt i kasa uz koplycia  g.gif



mokejom tiesiai kunigui (100 lt), o moteriske papuosusi koplytele buvo prie pacios koplyteles, sumokejom jai 20 lt.
kasoje sumokejom 50 lt (dave gido bilieta), uz kamera + fotika po 10 lt, uz svecius po 10 lt(dave irgi bilietelius). masinos nemokamai, ivaziavom i teritorija ir palikom prie aukstaiciu trobos, ten vyko apeigos.
arklininkui mokejom i rankas po 3 lt uz svecia.
va toks kainynas. nu atrodo nieko nepraleidau rolleyes.gif
o kriksto ceremonija vyko kazkur 15 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nosyte: 09 liepos 2007 - 21:28
QUOTE(nosyte @ 2007 07 09, 22:26)

o kriksto ceremonija vyko kazkur 15 min.

pries tai pasisakiusi mama rase,kad tik 5 min vyko ceremonija koplytelej.kaip trumpai verysad.gif

norejau paklausti:i kur kriksto tetis saldainius deda.pribuveja sake tureti butent kriksto teciui ir visiems sutiktiems dalinti.i kur juos sudeti? g.gif i pinta krepshiuka koki ar kur?
dar kazka norejau paklausti,bet pamirshau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 07 09, 21:59)
i kasa uz koplycia???kas cia per naujas mokestis??


As vat ir susirupinau, ne viena neminejo apie tai, o man telefonu vadove pasake pirkti 2 bilietus po 50 Lt, vienas uz ta ceremonija pirkioje (ir dar papildomai 75 Lt i rankas jai), o kitas butent uz krikstijima koplycioj. Nu tada as irgi nusipirksiu tik viena bilieta, geriau jau grynais sumokesiu paskui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 07 09, 17:03)
Ko ne viena neatsakot, ar mokejote tiesiai kunigui, ar 50 Lt i kasa uz koplycia  g.gif


Krikšto tėtis sumokėjo tiesiai kunigui 100 Lt

QUOTE(Olaiva @ 2007 07 10, 10:05)
pries tai pasisakiusi mama rase,kad tik 5 min vyko ceremonija koplytelej.kaip trumpai  verysad.gif
norejau paklausti:i kur kriksto tetis saldainius deda.pribuveja sake tureti butent kriksto teciui ir visiems sutiktiems dalinti.i kur juos sudeti? g.gif i pinta krepshiuka koki ar kur?
dar kazka norejau paklausti,bet pamirshau  doh.gif



Saldainiukus turėjom paprastam maišelį, tai jų tereikėjo tik bobutei ant sijono saldainiuką padėti, daugiau nieko nesutikom, nes pylė lietus.

Viskas buvo labai gražiai, sužinojom ko nežinoję, pamatėm ko nematę ax.gif

Arklių nesamdėm, važiavom su mašinom, gerą dieną smagu būtų buvę ir nueit. Mes arklių ir kaime turim, tai mums jokia atrakcija. Iš karto ir atsisakėm

Koplytėlėje krikštijimas truko apie 15-20 min. Kunigas labai fainas, ir pasijuokėm.
Išeinant prie durų stovėjo moteriškė, jau davėm 20 Lt už papuošimą koplytėlės.

Važiavom į vidų su mašinom, už jas mokėt nereikėjo, tik už žmogų po 10 Lt ir už fotoaparatą 10 Lt.

Gavom daug dovanėlių, prisivaišinom. Ir dešrytės buvo ir skilandžio, samanė, salotos, sūrio dviejų rūšių, medaus. Tie 75 Lt taip supratau buvo dovanėlėm ir vaišėm.

Va pora nuotraukyčių iš mūsų šventės
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sventes kaltininkui ne itin linksma biggrin.gif
Atsakyti