Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(Ingė 1 @ 2007 06 26, 19:28)
Koplytele matosi nuo tos sodybos kur lauks pribuveja. Su masinom net neapsimoka vaziuoti, nebent toks oras kaip dabar (kai rasau), o jei toks oras, tai ir su arkliais nevaziuosit(nes nera stogo virs galvos). Taip kad "Kojiniu Tramvajum", trumpiausiu keliu (taip ir pribuveja liepia), bet su gerom emocijom priimsit Kriksto Sakramenta.  angel_not.gif


Na tikrai, per tuos arklininkus sakramentas vos ne antram plane lieka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izabele: 26 birželio 2007 - 22:00
laba diena mamytes,

as jau irgi uzsisakiau data : rugsejo 1 diena...aisku norejau liepos 20 nes tada dukrytei sukanka 1,5 metuku, bet neturejau as vilties zinodama kad jau seniai liepa ir rugpjutis uzimtas...na bet pabandyt juk nieks nedraudzia:)))) rugsejo 1 diena irgi liuks, nes rugsejo 2 diena mes su vyru susituoke, kaip tik ir rumsiskese fotografavomes....na kaip ir kitos rase, tiesiog smagu grizti i tas vietas kur kazkas jau naksciau vyko thumbup.gif

kaip suprantu butu viskas ciki jei ne tie arklininkai, bet atrodo kaip be ju, ane? nu kazkaip vis tiek smagu su arkliais nuvaziuoti...teks susitaikyti su ta mintim jei kartais ples mus...gerai akd kriksto tetis toks ne biesas, na is stuomens ir liemens ir dar deretis moka, tikiuosi tie piemenys arklininkai net nebandys pries ji kainas kaitaliot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 06 28, 18:24)
laba diena mamytes
kaip suprantu butu viskas ciki jei ne tie arklininkai, bet atrodo kaip be ju, ane? nu kazkaip vis tiek smagu su arkliais nuvaziuoti...teks susitaikyti su ta mintim jei kartais ples mus...gerai akd kriksto tetis toks ne biesas, na is stuomens ir liemens ir dar deretis moka, tikiuosi tie piemenys arklininkai net nebandys pries ji kainas kaitaliot lotuliukas.gif


Pries vaziujant priimti Kriksto Sakramento, bus pamineta, ko negalima daryti per krikstynas. Vienas is punktu- deretis, nes vaikas bus sykstus. O dar prie sveciu, kai ant slenkscio laukia klebonas. As laibai abejoju, ar kas tures fantazijos teisybes ieskojimui irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingė 1 @ 2007 06 29, 14:03)
Pries vaziujant priimti Kriksto Sakramento, bus pamineta, ko negalima daryti per krikstynas. Vienas is punktu- deretis, nes vaikas bus sykstus. O dar prie sveciu, kai ant slenkscio laukia klebonas. As laibai abejoju, ar kas tures fantazijos teisybes ieskojimui  irnesakyk.gif

deretis tai as tikrai su jais nesiruosiu,pries krikstynas nuvaziuosiu ir viska issiklausinesiu del kainu, taip pat ir del arkliu kainu, o jeigu jau per pacias krikstynas manes prades reikalauti daugiau, negu buvo sake priestai tai tikrai as jau jiems nenusileisiu. ir lai net nebando keitalioti kainu. dar be to, pries tarentis as priminsiu visus situs atvejus, kaip cia mamom yra buve, tai man atrodoi kad jiems praeis noras plesti pinigus. vataip mirksiukas.gif

IR TIKRAI TURESIU FANTAZIJOS TEISYBES IESKOJIMUI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lithuanian-girl: 29 birželio 2007 - 20:45
as jeigu rimtai prietarais netikiu....na kad ir krikstysiu vaika pagal ten visokias lietuviskas tradicijas, tai nereiskia kad as labai viskuo tikesiu...tiesiog isklausysiu viska, ka noresiu ta pasisavinsiu, tai bus neeilines krikstynos ir pramoga...del derejimosi manau irgi bus vos ne pagal nuotaika,,,,jeigu ten tie arklininkai ka nors varys tikrai manau netiles nei mano vyras nei jo brolis (kriksto tetis), nes taip negalima, po galais lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
na as turbut skambinsiu tai pribuvejai ir paklausiu,kodel toks tu arklininku reketas??? blink.gif labai nesinori gadintis sventines nuotaikos.ziuresim,ar ji zino apie ju chalturas lupti daugiau,negu sutarta,ar nezino g.gif
jei po mano pokalbio su ja arklininkai is viso nevaziuos,nes nepavyks nulupti pinenzu,tai zinokit,kad Olaiva pasidarbavo biggrin.gif
Atsakyti
Buvom susitikti su ta vadove, krikštynos liepos 8d. Tai mes arklių atsisakėm, nes orų gerų nenusimato, tai beto pasitarėm kad apsieisim. Tai taip pasirodė, kad vadovė nelabai patenkinta buvo schmoll.gif Taip pat klausė dėl koplytėlės pauošimo., tai sakė 20 Lt ale tai kur spėsi pats papuošti doh.gif NU bet jaučiu papuošimas tai kelias kvietkas pamerks lotuliukas.gif NU ką darysi, bažnyčioj gi nesiderėsi.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 07 03, 20:25)
Taip pat klausė dėl koplytėlės pauošimo., tai sakė 20 Lt ale tai kur spėsi pats papuošti  doh.gif  NU bet jaučiu papuošimas tai kelias kvietkas pamerks  lotuliukas.gif  NU ką darysi, bažnyčioj gi nesiderėsi.


Puosia ne vadove, o kita moteris. Ji lauks, kad po ceremonijos atsiskaitytumet. Pas mus buvo pirmuose suoluose prideta zvakuciu "tableciu" aisku uzdegtos rolleyes.gif ir padarytos lauko geliu ir azuolo lapu puokstes. Man patiko, o ir nuotraukose prisidejo spalvu ir gyvumo good.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 07 03, 19:25)
Buvom susitikti su ta vadove, krikštynos  liepos 8d. Tai mes arklių atsisakėm, nes orų gerų nenusimato, tai beto pasitarėm kad apsieisim. Tai taip pasirodė, kad vadovė nelabai patenkinta buvo  schmoll.gif  Taip pat klausė dėl koplytėlės pauošimo., tai sakė 20 Lt ale tai kur spėsi pats papuošti  doh.gif  NU bet jaučiu papuošimas tai kelias kvietkas pamerks  lotuliukas.gif  NU ką darysi, bažnyčioj gi nesiderėsi.

manau,kad papuosia visoms tos dienos krikstynoms ta koplytele ir viskas.juk nepuosh vis kitom gelem.mums tai sake,kad 25 lt ax.gif

QUOTE(Ingė 1 @ 2007 07 03, 22:48)
Puosia ne vadove, o kita moteris. Ji lauks, kad po ceremonijos atsiskaitytumet.  Pas mus buvo pirmuose suoluose prideta zvakuciu "tableciu" aisku uzdegtos rolleyes.gif ir padarytos lauko geliu ir azuolo lapu puokstes. Man patiko, o ir nuotraukose prisidejo spalvu ir gyvumo  good.gif

mes buvom siaip su dviraciais muziejuje ir uzsukom i ta koplytele po krikstynu ceremonijos,tai stovejo rudi plastmasiniai vazoncikai su gvazdikeliaias.nu man labai negraziai pasirode doh.gif po to net susinervinau,kad ir mums taip nebutu g.gif
bet jei zvakutes dege ir lauko geliu buvo,tai manau,kad bus labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 07 04, 10:39)
manau,kad papuosia visoms tos dienos krikstynoms ta koplytele ir viskas.juk nepuosh vis kitom gelem.mums tai sake,kad 25 lt  ax.gif
mes buvom siaip su dviraciais muziejuje ir uzsukom i ta koplytele po krikstynu ceremonijos,tai stovejo rudi plastmasiniai vazoncikai su gvazdikeliaias.nu man labai negraziai pasirode doh.gif po to net susinervinau,kad ir mums taip nebutu g.gif
bet jei zvakutes dege ir lauko geliu buvo,tai manau,kad bus labai grazu  thumbup.gif

mes per draugu vestuves toje koplyteleje buvome, tai tikrai graziai, kukliai buvo papuosta, taciau man ir be papuosimu ta koplytele labai jauki ir miela..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrutia @ 2007 06 12, 20:37)
Kasose nusipirkom bilietus uz kiekviena zmogu po 10 lt, dar uz fotika ir kamera po 10 lt, ir 50 lt uz gido paslaugas ( cia kur ta pribuveja sake reik sumoket, kitus 75 lt jai sumokejom jau is anksto)



Skambinausi ir as vadovei, tai visas kainas taip pat susake kaip cia auksciau rasyta, bet dar papildomai 50 Lt i kasa sumoketi uz koplycia rolleyes.gif Kitaip tariant, sake kasoj nusipirkti du bilietus uz gido paslaugas. Nebesuprantu, jei taip, tai kunigui po to nieko nebeduoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingė 1 @ 2007 07 03, 22:48)
Puosia ne vadove, o kita moteris. Ji lauks, kad po ceremonijos atsiskaitytumet.  Pas mus buvo pirmuose suoluose prideta zvakuciu "tableciu" aisku uzdegtos rolleyes.gif ir padarytos lauko geliu ir azuolo lapu puokstes. Man patiko, o ir nuotraukose prisidejo spalvu ir gyvumo  good.gif

Žinau, kad tokia bobulytė. Taiva kažkaip ir galvoju, tiek tebus to papuošimo g.gif Nebent jeigu prieš tai kas bus pasipuošęs, tai gal dar dar. Ale man nesvarbu, ne tame esmė bigsmile.gif
Atsakyti