Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

QUOTE(wilike @ 2007 05 28, 13:17)
o kur foto  ax.gif 

NU jaučiu tikrai labai smagiai buvo  thumbup.gif


foto dar patys neturime,neatidave fotografai,bet jau greit bus blush2.gif
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 29, 18:18)
as irgi laaabai laukiu,
tokios ispudingos krikstynos buvo tai gal zurnalistus kvietesi? biggrin.gif

fotografus ir filmuotojus turejome,o uz papracius pabuvo artimieji,svetimu zurnalistu tikrai nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet pralinksminote biggrin.gif
rumsiskese buvo super,ta vadove irgi labai liuks,gal tik konvejeris per didelis.mano galva per daug tu uzsakymu prisiima,nelabai ka ir speja.o prie +30 pavesyje,tai nelabai buvo faina stoveti ir laukti kol ten jie pasiruos mus priimti schmoll.gif bet buvau prigalvojusi zaidimu,pridejusi pintine su vaisiais ir sumustiniais,cia pat po medziu patiesiau deki ir visi susedome.
apeigas pravede labai itaigiai,troboje po kaitros pasijutome kaip rojuje!vesu,kaimiskas maistas,gerimai-na ispudi tai neisdildoma paliko..
o tie arklininkai tai irgi apgavo,atseit po 33 zmogui,paskui pasidare po 25 uz arkli,finale susimokejome vietoje 60lt - 100lt.sukciai,kitaip nepavadinsi..ten prie kasu irgi savaip suoke:kai uzsakinejome telefonu,kelis sykius skambinau ir sake bus po 6lt zmogui + 50lt(cia kaina uz fotografus,kad galetu fotografuoti),o masinas ileis uz dyka.spekite kas buvo?atvykome,liepe nuo zmogaus po 10 lt duoti+ po 10 uz fotografa ir uz filmuotoja dar 10lt+uz masina 50lt.kai paklausiau uz ka mes cia taip kosmiskai mokame,tai pasitaise,kad tas 50lt uz gido paslaugas.tada susinervinau ir pasakiau,kad cia krikstynos,o uz gida as neketinu moketi.ta boba kasose pradejo rekauti,as jai atgal,bet taip mandagiai pasiuliau negadinti sventines nuotaikos,ismusti ceki,nes be cekio as neketinu moketi,liepiau duoti visus bilietus ir troboje mes mokejome ne 120lt ,o tik 70lt,nes pasakiau,kad skirtuma palikome "uz gido paslaugas" kasoje.vyras dar dave 50lt arbatos tai motereliai,nes tikrai patiko kaip pravede.bet man ir norejosi,ivertinti ir duoti nuo saves virsaus tiek,kiek maniau butina ir turime galimybe duoti,o ne plesia kiek uzsimao.vat tas sukciavimas ant kiekvieno kampo tai labai nepatiko..
Atsakyti
na as kaip is tu kuri akis pleso blush-anim-cl.gif tai tegul pabando ...kaip tik kita savaite varom apsiziureti tai graziai viskas bus uzrasyta ..o arkliai kiek???33 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurginta*: 02 birželio 2007 - 21:16
Cia Pamaiva suklydo su tais arkliais. Jie is pradziu zada 3lt. zmogui, o kai ateina laikas atsiskaitineti tada 25lt. uz vezima. Cia turbut kaip jau patogiau, jei mazai zmoniu uz vezima ima, jei daug - zmones skaiciuoja doh.gif
As tai irgi neketinu nusileisti, nuvaziuosiu vos grizus i Lietuva ir aptarsim kainas is anksto. Bet vat dabar iskilo klausymas: as vadovei palikau 125lt. uzstata ir jinai man sake, kai atvaziuosim i kasa nebevaziuoti, kad galesim jai uz viska sumoket g.gif O tai kaip tos gido paslaugos? Turbut paziuri i zmogu ir vietoj nusprendzia ka i kasa siust, ka nugrezt g.gif smagiai ten jie dirba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lediete: 03 birželio 2007 - 09:13
[quote=lediete,2007 06 03, 10:11]
Cia Pamaiva suklydo su tais arkliais. Jie is pradziu zada 3lt. zmogui, o kai ateina laikas atsiskaitineti tada 25lt. uz vezima. Cia turbut kaip jau patogiau, jei mazai zmoniu uz vezima ima, jei daug - zmones skaiciuoja doh.gif
As tai irgi neketinu nusileisti, nuvaziuosiu vos grizus i Lietuva ir aptarsim kainas is anksto. Bet vat dabar iskilo klausymas: as vadovei palikau 125lt. uzstata ir jinai man sake, kai atvaziuosim i kasa nebevaziuoti, kad galesim jai uz viska sumoket g.gif O tai kaip tos gido paslaugos? Turbut paziuri i zmogu ir vietoj nusprendzia ka i kasa siust, ka nugrezt g.gif smagiai ten jie dirba.
[/qu
jei neklystu, tai ta vdovė yra to muziejaus direktorė ar kažkas panašaus, tai kaip nori, taip daro
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2007 06 02, 10:30)
tai kad mes pas vadovę 13.45 val, o krikštas 14.45 val. tai dabar nesuprantu, nes po mūsų jis turės vestuves, bent jau taip sakė, reiks skambinti kirpėjai savo, pasirodo tas klebonas jos vyro geras draugas  thumbup.gif  tai ir stafkę man pasakė žmonės  thumbup.gif

Man dar vis idomu kiek Kunigeliui pinigeliu reikia duoti? blush2.gif Jei nenori viesai reklamuoti gal gali parasyti i AZ ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lediete @ 2007 06 04, 15:33)
Man dar vis idomu kiek Kunigeliui pinigeliu reikia duoti?  blush2.gif  Jei nenori viesai reklamuoti gal gali parasyti i AZ  ax.gif  blush2.gif

mes 100 davėm
Atsakyti
nu blyn kaip sunervyjo pamaivos 22 pasisakymas del rumsiskiu, na tikiuosi kad man ta vadove iskarto viska isaiskins kad per ta ipatinga diena nekiltu jojiu nesusipratimu, o tikrai as nezadu jai moketi dar papildomai. tik vat nesupratau apie ta giga, kodel cia jus mokejot jam, ar jus ji pacios samdetes ar jums cia ji ibruko?
Atsakyti
na del tu apsukinejimu su arkliais tai yra dalis tiesos bet mes irgi nesigadinom sau nuotaikos.. o del tos organizatores tai tik geri atsiliepimai ir savaite pries krikstynas mes nuvaziavom pas ja ir ji mums visas kainas surase ant lapuko tai taip ir gavosi.. ivaziavimas zmogui 10lt uz masinas atskirai nereikia moketi, plius uz fotika ar kamera po 10lt, ir mes jai jau buvom palike 75lt tai po ceremonijos dar 50lt sumokejom kaip buvom sutare, kunigeliui kriksto tevai 100lt dave, uz baznyteles papuosima 20lt, o su arkliais jau idomiau:) buvo sake kad bus 3lt zmogui,musu buvo 30zmoniu tai zadejo tris didelius vezimus. tai buvo 2 mazi vezimukai i kuriuos tilpo maximum 14zmoniu, kiti ejo pesciomis. aciu dievui kad ten visai netoli.kai reikejo atsiskaityti vezikas sake na kaip ir taretes 20zmoniu-60lt:) nesvarbu kad vaziavo tik 14!:) bet kadangi per ceremonija minejo kad pries kriksta negalima deretis o mes gan gerai buvom nusiteike tai sumokejom tuos 60lt ir dar saldainiu davem... negi gaila!:) smile.gif
Atsakyti
kunigui kiek galit tiek duokit, bet šiaip apie 100 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
noriu paklausti, kiek maždaug vienam žmogui kainuoja pietūs (šalti, karšti) Rumšiškių Karčemoje? Ar leidžia ką nors savo atsinešti (gėrimai, tortas)?
Labai dėkoju už atsakymus!
Atsakyti
mes jau ir uzsisakeme rugpjucio 11 diena, smile.gif,
bet va su kainomis tai reik matau nusiteikti kad daugiau viskas kainuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra @ 2007 06 05, 12:50)
Laba diena,
noriu paklausti, kiek maždaug vienam žmogui kainuoja pietūs (šalti, karšti) Rumšiškių Karčemoje? Ar leidžia ką nors savo atsinešti (gėrimai, tortas)?
Labai dėkoju už atsakymus!

aha mane irgi labai domina, žadu sekmadienį pavažiuoti išsiaiškinti.

bet tie "netikslumai" kainose tai nervina bash.gif

Atsakyti