Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiskėse

As irgi jau uzsisakiau kriksta Rumsiskese, tik as rugsejo 22 dienai, nes vasara au uzimta, tada kada mes norime ir galime...Bet labai dziaugiuosi, kad nors rugseji gavome.... thumbup.gif o ir norejome rugpjuti, zodziu menesiukas ten ar ten, jokio skirtumo ax.gif
Atsakyti
o kaip jus mamos su vadove atsiskaitet pries ceremonija ar po ir kada ji paskaiciuoja bendra suma kiek reikia moketi
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 31, 14:30)
o kaip jus mamos su vadove atsiskaitet pries ceremonija ar po ir kada ji paskaiciuoja bendra suma kiek reikia moketi

po ceremonijos. Tu jau is anksto žinai kiek reik mokėt, priklauso nu to, ką užsisakai. jai reikia mokėti už užsiėmimą 50 lt ir už papildomas vaišes, mes 25 mokėjom
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 06 01, 09:54)
po ceremonijos. Tu jau is anksto žinai kiek reik mokėt, priklauso nu to, ką užsisakai. jai reikia mokėti už užsiėmimą 50 lt ir už papildomas vaišes, mes 25 mokėjom



aha, dekui. Na ka as daryciau be sito forumo? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 06 01, 08:54)
po ceremonijos. Tu jau is anksto žinai kiek reik mokėt, priklauso nu to, ką užsisakai. jai reikia mokėti už užsiėmimą 50 lt ir už papildomas vaišes, mes 25 mokėjom


tai niekaip nesuprantu kodel man uz uzsiemima vadove pasake, kad reiks 125 lt moket g.gif
Atsakyti
QUOTE(poshkyte @ 2007 06 01, 14:06)
tai niekaip nesuprantu kodel man uz uzsiemima vadove pasake, kad reiks 125 lt moket  g.gif

man irgi tiek sake...cia ir vaisiu stalas iskaiciuotas
Atsakyti
QUOTE(poshkyte @ 2007 06 01, 14:06)
tai niekaip nesuprantu kodel man uz uzsiemima vadove pasake, kad reiks 125 lt moket  g.gif

ir ju tinklalapyje yra parasyta 125, gal mama cia rasydama ka suklydo
Atsakyti
QUOTE(poshkyte @ 2007 06 01, 14:06)
tai niekaip nesuprantu kodel man uz uzsiemima vadove pasake, kad reiks 125 lt moket  g.gif

na užsiėmimas skaitosi kainuoja 100 lt, bet 50 moki į kasą, o 50 pačiai vadovei. O 25 už vaišes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 05 17, 19:42)
Ewute, tai mes krikštysimės tą pačią dieną smile.gif Irgi užsirašėme rugpjūčio 25d, turbūt po Jūsų, nes kunigas sakė, kad 14h jau užsakyta... Tai dabar jau kartu turėsim burti, kad oras geras būtų  tongue.gif

tai kad mes pas vadovę 13.45 val, o krikštas 14.45 val. tai dabar nesuprantu, nes po mūsų jis turės vestuves, bent jau taip sakė, reiks skambinti kirpėjai savo, pasirodo tas klebonas jos vyro geras draugas thumbup.gif tai ir stafkę man pasakė žmonės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2007 06 02, 10:30)
tai kad mes pas vadovę 13.45 val, o krikštas 14.45 val. tai dabar nesuprantu, nes po mūsų jis turės vestuves, bent jau taip sakė, reiks skambinti kirpėjai savo, pasirodo tas klebonas jos vyro geras draugas  thumbup.gif  tai ir stafkę man pasakė žmonės  thumbup.gif

na ir kiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 06 02, 11:45)
na ir kiek blush2.gif


Aga man irgi irgi idomu kiek? blush2.gif
Mes taip pat krikstysim rumsiskese rugpjucio 5d. Ir mes taip pat mokam 125lt. +zirgai ir ivaziavimas , ir dar uz fotografavima bei filmavima reikia moket.
Atsakyti
gaila per velai pasiskaiciau sioj temoj ,nes jau suplanavom kitur.Turbut Rumsiskese labai smagios krikstynos.
Atsakyti