Įkraunama...
Įkraunama...

Kad mamytės nepanikuotų ir vaikai nesirguliuotų

Sveikos mamytės,

 

girdėjau, kad užsienyje yra toks aparačiukas, kuris gali nustatyti gripo virusiukus. Nereikia eiti pas gydytoja galima viską atlikti namuose. Tereikia nosies tepinėlio, kurį įdėjus į tą aparačiūką, parodomas, ar tai gripasar ne. Ką manote, ar norėtumėt tokio aparačiukio namuose? 

Mane tai labai sudomino,turiu 4 metų sūnų, kuris nemėgsta eit pas gydytojus, o ir mėgsta pasirguliuoti :// 

Ką manot? :))

 

Ačiu

 

 

 

Atsakyti

ką reiškia nemėgsta eit? reikia ir eini, o ne vaiko snarglius į aparatą kiši 

Atsakyti

O kas mėgsta? :/ Tai, kai reikia, tai ir einam. Bet va, tik nueini, ir kaško vėl parsineši, ligoninėj vaikų su kitomis ligomis pilna, mikrobu visur. 

Bent nereiktų eit pas gydytoją kad atskirtų peršalimą nuo gripo. Pats galėtum namie pasidaryt tą tyrimuką, jei jau tikrai gripas tai ir nueisi pas gydytoją. 

Atsakyti

nepradėkit savigydom, ypač vaikų

Atsakyti
Ačiū už nuomonę. Čia apie savigyda nė žodžio pasakita nebuvo :// Aš tik už gydymą ir už tikslią ligų diagnozę... 
Atsakyti

Ačiū už nuomonę. Čia apie savigyda nė žodžio pasakita nebuvo :// Aš tik už gydymą ir už tikslią ligų diagnozę... 

tikslią diagnozę gali nustatyti tyrimai ir gydytojai, o ne aparatai, tiriantys iš gleivių

Atsakyti

Retas kuris vaikų serga tuo gripu... o jei ir serga nemanau kad koks aparatas kažką išspręstų, čia jau reik gydytojo, tikras gripas ne juokas

Atsakyti