Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Platūs pečiai ir kelnės, neturiu ką apsirengti 😁🙄

Labas rytas, pramiegojau žadintuvą ir vos spėjau maže į darželį nuvežti, šiandien ekskursija.

Atsakyti

Ar jau issirinkot, kaip  rengsites 2020 pavasari-vasara? :D  https://www.delfi.lt...a.d?id=82827871

 Jamu kava, kol kitos nesusirinko.  :wink: 

Yra super duper graziu daiktu.Jamciau beveik puse tos kolekcijos.

Labas rytas mamzelkos.

Atsakyti

Pagaliau vėl rožes grįžo į namus :) Labas rytas. Aš tai jau vėl būsiu nemadinga ir ateinančiais metais 😊🙈

Atsakyti

As va nepernesu geltonu geliu.Man nuo ju galva net pradeda skaudeti,o kombinacijoj geltona su raudona,tai tokia nervuota pasidarau,kad nezinau kur pasideti.Isviso nuo geltonos spalvos namie mane krato.Kaip vaziuoju kur,per langa dziaugiuosi pvz rapso laukais,arba kokiu geltonu namu,bet jeigu tai pas mane namie-tai nepernesu visai.

Atsakyti

Man visos gėlės patinka, kalijų nemyliu ir lelijos tik vandens gražu ežere pažiūrėt 😁 visos kitos mielai priimamos ir pageidaujamos, spalva nesvarbi.

Atsakyti

As va nepernesu geltonu geliu.Man nuo ju galva net pradeda skaudeti,o kombinacijoj geltona su raudona,tai tokia nervuota pasidarau,kad nezinau kur pasideti.Isviso nuo geltonos spalvos namie mane krato.Kaip vaziuoju kur,per langa dziaugiuosi pvz rapso laukais,arba kokiu geltonu namu,bet jeigu tai pas mane namie-tai nepernesu visai.

Tikrai, kad Tau alergija nuo jų, net jeigu nėra šiame bUkiete geltonos rožes:) jos žalsvai baltos :) 

Atsakyti

Tikrai, kad Tau alergija nuo jų, net jeigu nėra šiame bUkiete geltonos rožes:) jos žalsvai baltos :)

Sistina,as visai nesnekejau apie tavo geles.As paziurejus i tavo puokste tik pamasciau kas man patinka,kas ne.Tavo puokstei nera geltonu geliu.Man ji patinka.As cia pasnekejau apstrakciai.

Atsakyti

Labas krabas mergiotes! 

Kiek as siandien jau daug padirbau  :hmm:  :hmm: Sesei baigesi kaledu eglutes zaisliukai ir saldainiai-pagaliukai tai pravaziavau visas rajono labdaros parduotuves, pripirkau zaisliuku. Perziurejau kur geriausia pirkti saldainius-pagaliukus. Pabuvojau 3 skirtinguose pastuose, lidl pirkau (rupke kokia skaniu :unsure: ) bulkuciu su alyvuogem  :unsure: cia tai ne i nauda, bet skanu. 

Vuo, kol jus dziaugiates J.Statkeviciaus sou, pas mus Karaliene is darbo ismete princa. Va, pasirodo nuo bedarbystes net princai neapsaugoti  :unsure:  O, J.Statkeviciaus kolekcija man labai labai grazi. Megstu tokias sodrias spalvas, o ir rubuose tikrai yra detaliu kurias gali panaudoti. Bet, jau sveciu apranga  :unsure: Pastebejau, kad kuo toliau tuo maziau graziai (mano skoniui) apsirenge renginiu sveciai. Toks jausmas, kad tipo stilinga, tai kuo durniau, nesamoningiau apsirengt  :hmm: Tik keli sveciai atrode tikrai graziai, elegantiskai, stilingai  :wub: 

Zodz.. reik eit dirbt  :D 

Atsakyti

Man tai išvis visos gėlės patinka. Tik aitriakvapės - ne, bet lauko gėlių senokai gavus esu...

Atsakyti

Man tai išvis visos gėlės patinka. Tik aitriakvapės - ne, bet lauko gėlių senokai gavus esu...

Lauko gėlių aromatu ir reikia mėgautis išsitiesus pievoje :wub:​ , o ne kambaryje ...man vaikystėje ir šieno kvapas patiko, bet kambaryje netikęs būtų ir anuomet  :D 

Atsakyti

Platūs pečiai ir kelnės, neturiu ką apsirengti 😁🙄

Labas rytas, pramiegojau žadintuvą ir vos spėjau maže į darželį nuvežti, šiandien ekskursija.

Nenesioji kelniu? Kelnes juk taip moteriska... kaip paradoksaliai beskambetu. :) Juodas (nebutinai) kostiumas ir aukstakulniai, uch, kaip sexy. 

Atsakyti

Nenesioji kelniu? Kelnes juk taip moteriska... kaip paradoksaliai beskambetu. :) Juodas (nebutinai) kostiumas ir aukstakulniai, uch, kaip sexy. 

Mano subinė netelpa į kelnes, tad turiu 1 nepatogius džinsus, 1 plėšytus patogius ir 1 treningą 😁 jaučiu į Statkevičiaus madas nelabai, ne? 🙄😂🤣

Atsakyti