Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Aš tai ir jauna, ir graži.  :B

(Esam tokios, kokios norim būti, ar ne?).

Dėl to nesiginčiju, kad taip jautiesi :) panašiais jaučiuosi ir aš, bet pasas sako ką kitą :) o jeigu dar reikia gimimo data kur nors įvesti kai išsikleidžia skaičiukais gerokai reikia “pavaryti” žemyn :) 

Tai kiek tu laiko ta jauna gali buti?

Kaip nusiperkam batus,po 5 metu sakom-ai cia seni batai,turim suni,po 7-8-9 metu sakom kad senas suo,as einu su dukra,bernai i ja jau ziuri,o cia vis jaunos ir jaunos?Buk realiste gal😂.

Aš irgi taip sakau :) gi negali būti jauna iki kol suvaikėjimas ateina, o kad jis ateina, tai faktas gi turime pavydžių :) 

Atsakyti

, o jau lelyčių pinigėlius gal pataupom vynui 🙂 ir

 

 

:wub: praktiškumas visame kame  :angel2:

 

Mes su dukra kartu pirkomės Blythe lėlę. Dalinamėssss  :B

Atsakyti

Limca, o tu kai būni ant LT nusipirk Ringuvos su tulžim, yra ir ūkiškas muilas, ir skystas valiklis. mano mergina kai pienėm išsitepusi buvo, tai tik Ringuvos skystas su tulžim išėmė. užyliau ant dėmių, palaikiau gan ilgai, bet nu neliko anei dėmelės.

Yra jo ir UK pirkti.

Dėl to nesiginčiju, kad taip jautiesi :) panašiais jaučiuosi ir aš, bet pasas sako ką kitą :) o jeigu dar reikia gimimo data kur nors įvesti kai išsikleidžia skaičiukais gerokai reikia “pavaryti” žemyn :)

Pfffff. Tai tik skaičiai. O žmones, nepriklausomai nuo skaičių, kai kurie jau gimsta seni, o kai kurie išlieka jauni iki pat pabaigos.

Atsakyti

Oi kaip norėtųsi visko nuo pabaigos pirma vynas tada židinys paskui pyragas, o jau lelyčių pinigėlius gal pataupom vynui 🙂

ir aš nesakiau, kad Tu mama jauna aš tik sakiau, kad aš vyresne 🙃mano vaikai turėtų būti kokiu 25 metų, o Tavieji dar mažiukai, tai ir sprendžiu, kad esi gerokai jaunesne 😌Aišku širdyse, tai mes visos ir visam liksim jaunos :)

Kad jau dukrinuosi - tai gal leisk ir "mamai" pasinaudoti proga ir įgyvendinti savo svajonę, nupirkti lėlę  :D  ...matau labai jau praktiška dukra man pasitaikė  :rolleyes: 

Nesi tu už mane vyresnė ...bet visai faina, kai pagal vaikus skaičiuoja ir mano amžių. Sesuo jaunesnė, o jos vaikas jau studentas, aš vyresnė, bet mano vaikai dar neužauginti. Reikės sesers paklausti, kuriai iš mūsų daugiau metų  :hmm:  :D 

Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2019 11 20, 15:06)
<p>Ta proga, kad susitikimas iš Kauno neatvažiavo, parvežiau namo varles (vach vach) ir greita rankele su vaikais kepu kūčiukus.</p><p></p><p>Nu ne mamadienis ;)</p>


atvaziuok ir pas mane kept, aaaa? bigsmile.gif

QUOTE(Sistina @ 2019 11 20, 16:30)
o Tavieji dar mažiukai, tai ir sprendžiu, kad esi gerokai jaunesne 😌Aišku širdyse, tai mes visos ir visam liksim jaunos smile.gif </p>



oiii, jeigu pagal vaiku amziu, tai as irgi da jauna mama, ypac, kai tik su mazaisiais einam biggrin.gif
Nu sunus jau ne "mazasis", gerokai aukstesnis su savo 46 dydzio kanopa, bet mazge tai knopke dar biggrin.gif


Sveikos.
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2019 11 20, 18:04)
Tai tik skaičiai. O žmones, nepriklausomai nuo skaičių, kai kurie jau gimsta seni, o kai kurie išlieka jauni iki pat pabaigos.</p>



pritariu, saulele.
Atsakyti

Yra jo ir UK pirkti.

Pfffff. Tai tik skaičiai. O žmones, nepriklausomai nuo skaičių, kai kurie jau gimsta seni, o kai kurie išlieka jauni iki pat pabaigos.

na cia daugiau apie vidine jaunyste  kalbi :)  nemaciau dar  nei vieno kudikio su giliom raukslem  ir norejau rasyti be dantu,  bet akurat jie ir gimsta be  dantu :)

Kad jau dukrinuosi - tai gal leisk ir "mamai" pasinaudoti proga ir įgyvendinti savo svajonę, nupirkti lėlę  :D  ...matau labai jau praktiška dukra man pasitaikė  :rolleyes:

Nesi tu už mane vyresnė ...bet visai faina, kai pagal vaikus skaičiuoja ir mano amžių. Sesuo jaunesnė, o jos vaikas jau studentas, aš vyresnė, bet mano vaikai dar neužauginti. Reikės sesers paklausti, kuriai iš mūsų daugiau metų  :hmm:  :D

niu mama,  o  gal vis tik imam berniuka-zaisliuka a:)  abiems manau patiks:)

net idomu pasidare :)    nors tiesa, vieni vaikus gimdo anksti, kiti velai, kai kas isvis  negimdo :) vienu zodziu buna ivairiai :)

atvaziuok ir pas mane kept, aaaa? bigsmile.gif



oiii, jeigu pagal vaiku amziu, tai as irgi da jauna mama, ypac, kai tik su mazaisiais einam biggrin.gif
Nu sunus jau ne "mazasis", gerokai aukstesnis su savo 46 dydzio kanopa, bet mazge tai knopke dar biggrin.gif


Sveikos.
Papildyta:


pritariu, saulele.

tai ir esi jauna  mama,  kas galetu, tai  paneigti :)

Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2019 11 20, 20:06)
mama,  o  gal vis tik imam berniuka-zaisliuka a:)  abiems manau patiks:)




pasiutus merga, ta Sistina biggrin.gif
Atsakyti

Jo, buvau pamirsusi muila su tulzimi. O, dabar jus man cia gerai priminet, taigi pas mus parduotuvese tikrai yra pirkti skysto lietuvisko skalbiklio. Liuks, liuks, liuks! 

Zinau dar ir Marselio muilas viska gerai plauna. 

 

Daznai pagalvoju, kad va dabar labai suprantu savo mociutes zodzius, kai ji sakydavo, kad sirdyje jauna. Nu labiausiai apgailetinai atrodo tai, kai zmogui neiseina susitaikyti su savo amziumi ir vis bando temptis iki jaunystes, kurios jau senai nebera. Nors, viskas yra s.. ir niekas palyginus su sveikata ir gyvybe. Kad tik visi sveiki ir gyvi butume. 

Atsakyti

Smagu žinoma kai tave pajaunina aplinkiniai ir gauni komplimentų 🥰 bet tai nėra nei siekiamybė, nei laimės daugiau gyvenimui dadeda 😁  

Atsakyti

Aš kol savo vyresnio sūnaus nematau prieš akis, tai lb jauna jaučiuosi 😅. Ale va atvažiuoja suaugęs raumeningas diedas su moterimi į svečius ir suvoki -wtf čia mano lėliukas????? Tas pats iš pilvo????😳😳🤣

Na taip ir nubloskia gyvenimo realybė 

Dar darbo ieškant jaučiasi amžius.

Atsakyti

pasiutus merga, ta Sistina biggrin.gif

:) oi tai busiu dabar jau tikraji savo veida  atskleidusi :) ir viskas per ta mama :) 

Jo, buvau pamirsusi muila su tulzimi. O, dabar jus man cia gerai priminet, taigi pas mus parduotuvese tikrai yra pirkti skysto lietuvisko skalbiklio. Liuks, liuks, liuks! 

Zinau dar ir Marselio muilas viska gerai plauna. 

Daznai pagalvoju, kad va dabar labai suprantu savo mociutes zodzius, kai ji sakydavo, kad sirdyje jauna. Nu labiausiai apgailetinai atrodo tai, kai zmogui neiseina susitaikyti su savo amziumi ir vis bando temptis iki jaunystes, kurios jau senai nebera. Nors, viskas yra s.. ir niekas palyginus su sveikata ir gyvybe. Kad tik visi sveiki ir gyvi butume. 

nesu girdejusi  apie Marselio muila.

del to ir sakoma, kad zmogaus siela nesensta,  kiekvienas  ta siela isivaizduoja  savaip.

Pamenu kai draugo mociute suzinojusi, kad mire kaimynas ripavo, kad vaje vaje koks jaunas numire, o kai paklauseme  kiek jam  metu, tai pasirodo 75 :)  tuo metu  mums buvo  labai 'juokinga' is to 'jauno kaimyno amziaus',  bet tada man buvo  gal  28  metai ir tikrai, tas 75 metu siandien  man atrodo  jaunesnis nei tada :)

Atsakyti

niu mama,  o  gal vis tik imam berniuka-zaisliuka a:)  abiems manau patiks:)

 Turbūt nebūčiau vaiko akyse gera mama, jeigu nesileisčiau perkalbama,  renkantis pramogas 😅 ...imam 😁

Atsakyti