Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Na, dukryte Sistina, teks pirma grįžti į Lietuvą, o tada jau pirksim ir lėlę, ir rožine spalva dažysim tau kambarį, ir kepsim ta proga skaniausią pasaulyje pyragą, ir jaukiai  besišnekučiuodamos jį ragausim ...stojus tylai klausysimės židinyje spragsinčių malkų, o maloniai po namus sklindanti šiluma suteiks visišką palaimą :wub:  ...na ir kadangi esi dukrytė jau pilnametė - tai apgaubus namus sutemoms įsipilsime ir po taurę vyno 😅

O šiaip tai prajuokinai dėl metų ...iš kur ištraukei, kad aš jauna 🙈 

Kad cia visos jau tik grazios?Apie jaunuma net kalbos nera.

Atsakyti

Ta proga, kad susitikimas iš Kauno neatvažiavo, parvežiau namo varles (vach vach) ir greita rankele su vaikais kepu kūčiukus.

Nu ne mamadienis ;)

Atsakyti

Oooo,kaip fainai.Mes visi Kaledas atskirai busim.As darbe,dukra su puszenciu Sveicarijoj,MB turbut pas broli LT.

Dabar galvoju,kaip cia tas dovanas pirkti?ar pirkti is viso?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 20 lapkričio 2019 - 15:10

Rykutė minimaliai dirba po truputį ☺️ šiandien liustrą papirkau išparduotuvėje.

 


Pridėta:

Atsakyti

Kad cia visos jau tik grazios?Apie jaunuma net kalbos nera.

Aš tai ir jauna, ir graži.  :B 

(Esam tokios, kokios norim būti, ar ne?).

Atsakyti

Aš tai ir jauna, ir graži.  :B

(Esam tokios, kokios norim būti, ar ne?).

Ženščina posle 40 let sama v prave riešat skolko jei liet i gnie u nejo talija. :B

Labos pupos.

Atsakyti

Aš tai ir jauna, ir graži.  :B

(Esam tokios, kokios norim būti, ar ne?).

Tai kiek tu laiko ta jauna gali buti?

Kaip nusiperkam batus,po 5 metu sakom-ai cia seni batai,turim suni,po 7-8-9 metu sakom kad senas suo,as einu su dukra,bernai i ja jau ziuri,o cia vis jaunos ir jaunos?Buk realiste gal😂.

Atsakyti

Aš pradedu jaustis brandi. Ir dar ilgaaaaaaai tokua būsiu.

Atsakyti

Tai kiek tu laiko ta jauna gali buti?

Kaip nusiperkam batus,po 5 metu sakom-ai cia seni batai,turim suni,po 7-8-9 metu sakom kad senas suo,as einu su dukra,bernai i ja jau ziuri,o cia vis jaunos ir jaunos?Buk realiste gal😂.

Tu mane su batų pora lygini ar kaip?  :D​ 

Atsakyti


Na, Pienes meile vaikams man visiskai neatrodo "čerezmernaja", t.y.  viska uzgozianti, uzmirstant save, brangiaja. Puiki mama, kurigi  is musu nenorime savo vaiku pradziuginti skanestais? Ar zaislais? Rubais?  Kas kuo galime/norime, tuo ir rodome meile ir rupesi. Viskas grazu ir saikinga pas Piene.

Taipogi ir frofesore turi pilna teise pasimegauti laisve, atokvepiu nuo motinystes. :D

bet nieks juk ir nesakė nieko blogo apie Pienės meilę vaikams :) aš tik pasakiau, kad kitaip nei ji, jokios graužaties absoliučiai nejaučiu, kad vaikas į mokyklą, o aš atgal į lovą :D  o kadangi nejaučiu, tai ir kompensuot nereikia :D pietus šiaip ar taip juk gaminu, ir tik tai, ką ji mėgsta, blogiausiu atveju į kavinę nueinam, jei jau baisiai gaminti tingiu, kas iš tikro ją net labiau džiugina nei naminiai pietūs :lol:  aplepinta ji ir šiaip daugiau nei reikia, betrūko dar, kad mano sąžinė prabustu :lol:

Atsakyti

Limca, o tu kai būni ant LT nusipirk Ringuvos su tulžim, yra ir ūkiškas muilas, ir skystas valiklis. mano mergina kai pienėm išsitepusi buvo, tai tik Ringuvos skystas su tulžim išėmė. užyliau ant dėmių, palaikiau gan ilgai, bet nu neliko anei dėmelės.

Atsakyti

Na, dukryte Sistina, teks pirma grįžti į Lietuvą, o tada jau pirksim ir lėlę, ir rožine spalva dažysim tau kambarį, ir kepsim ta proga skaniausią pasaulyje pyragą, ir jaukiai  besišnekučiuodamos jį ragausim ...stojus tylai klausysimės židinyje spragsinčių malkų, o maloniai po namus sklindanti šiluma suteiks visišką palaimą :wub:  ...na ir kadangi esi dukrytė jau pilnametė - tai apgaubus namus sutemoms įsipilsime ir po taurę vyno 😅

O šiaip tai prajuokinai dėl metų ...iš kur ištraukei, kad aš jauna 🙈 

Oi kaip norėtųsi visko nuo pabaigos pirma vynas tada židinys paskui pyragas, o jau lelyčių pinigėlius gal pataupom vynui 🙂

ir aš nesakiau, kad Tu mama jauna aš tik sakiau, kad aš vyresne 🙃mano vaikai turėtų būti kokiu 25 metų, o Tavieji dar mažiukai, tai ir sprendžiu, kad esi gerokai jaunesne 😌Aišku širdyse, tai mes visos ir visam liksim jaunos :) 

Atsakyti