Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mane tai sąžinė graužia, kai vaikus pro duris į mokyklą, o pati jaukiai namuose ...tada jiems ko nors skanesnio stengiuosi pagaminti, na kad ir jie matytų pliusų, kad mama namuose buvo  :D​ 

Nejaučiu jokio sąžinės graužimo  :mmm:  aš irgi dirbu, ir pavargstu, o va per jos mokyklą net išsimiegot negaliu :D tai be jokios graužaties krentu atgal į lovą :D 

Atsakyti

Kaip aš sakau, mamadienis yra MAMAI.

 

Priedas  Screenshot_20191117-230605__01.jpg   236,92KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Laba, mielosios  :4u: 

Kaip sunkiai jus pasivijau... Jaučiausi kaip lunatikuojantis zombis, trys naktys be miego, jau per daug net man  :oh: 

Balius ėjo ir praėjo, plastmasinis sijonas visai neerzino, antistatiku nedvokiau, bus dar naudojamas  :rolleyes: 

Berlynui reikia daugiau laiko. Nedaug spėjom pamatyti, nes reikėjo derintis prie didelio kolektyvo. Bet grįžti nesinori, gal kai pailsėsim ir nurims emocijos, pasikeis ir požiūris.

Atsakyti

Upjora, labai smagu, kad jusu veselia pavyko ( ji ir negalejo nepavykti), kad visi pilni ispudziu issiskirstet, kad lietuviai pasirode, jog moka linksmintis, o ne tik niurzgeti. :D 

Na, Pienes meile vaikams man visiskai neatrodo "čerezmernaja", t.y.  viska uzgozianti, uzmirstant save, brangiaja. Puiki mama, kurigi  is musu nenorime savo vaiku pradziuginti skanestais? Ar zaislais? Rubais?  Kas kuo galime/norime, tuo ir rodome meile ir rupesi. Viskas grazu ir saikinga pas Piene.

Taipogi ir frofesore turi pilna teise pasimegauti laisve, atokvepiu nuo motinystes. :D

Mes savo suaugusiam dirbanciam uzdirbanciam zadame prisideti nemaza suma prie pradinio buto inaso . Jau  daug št.   sukaupeme.  Ir kaupsime toliau.  Jei galime, tai padesime. Tai vadinasi  tikriausiai per didele meile....  Pamirsau parasyti, kad jis irgi kaupia intensyviai. :D 

Atsakyti

Kaip aš sakau, mamadienis yra MAMAI.

attachicon.gifScreenshot_20191117-230605__01.jpg

Puikiai susakyta.

Atsakyti

 Mano padageje lyg  giedrijasi po truputi, tfu *3 kart ir beldziu i medi.   Cia apie sveikatyte. Bijau ir pasidziaugti. Ko gero, prietaringa sioje srity esu. :)

Atsakyti

Labas rytas, 

Gal galima kavos su kačiukais?  :D  :aciuks: 

Bet, žinokit koks gėris yra mūsų lietuviškas ūkiškas muilas. Tokią bjaurią dėmę užsidėjau ant kašmyrinio megztinio. O, toks fainas megztinis, taip patiko. Itališkas babytės dėmių išėmėjas nesuveikė, galvoju šiandien nieko neprarasiu, bandau su ūkišku. Ir ką jūs sau galvojat. Išėmė  :clap: 

Prisiminiau, kad Lietuvoje yra ūkiško muilo drožlių skalbimui. Bet, girdėjau, kad jie labai skalbimo mašinas gadinas. Kažin ar teisybė? 

Labai džiugu dėl Upjoros. Klausykis, tai mamytė jau šimtu procentu patenkinta dukrą už anglo išleidusi  :hihihi:  :laugh: 

Mane tai sąžinė graužia, kai vaikus pro duris į mokyklą, o pati jaukiai namuose ...tada jiems ko nors skanesnio stengiuosi pagaminti, na kad ir jie matytų pliusų, kad mama namuose buvo  :D​ 

Fainiai  :wub: 

Aš kai namie būnu irgi stengiuosi ką nors skaniau pagaminti. Mano vienas iš šilčiausių vaikystės prisiminimų, ypač žiemą. Kai grįžus iš mokyklos ir pravėrus duris suprasdavau, kad yra mama namie. Nes, visada pakvipdavo gaminamu maistu ir šiluma. 

Laba, mielosios  :4u:

Kaip sunkiai jus pasivijau... Jaučiausi kaip lunatikuojantis zombis, trys naktys be miego, jau per daug net man  :oh:

Balius ėjo ir praėjo, plastmasinis sijonas visai neerzino, antistatiku nedvokiau, bus dar naudojamas  :rolleyes:

Berlynui reikia daugiau laiko. Nedaug spėjom pamatyti, nes reikėjo derintis prie didelio kolektyvo. Bet grįžti nesinori, gal kai pailsėsim ir nurims emocijos, pasikeis ir požiūris.

Nu čia dabar. O fofkė kur?? 

Atsakyti

Labas rytas, 

 

Gal galima kavos su kačiukais?  :D  :aciuks:

 

Kavos su kačiukais? Jokių problemų!

 

Priedas  28543244447_c9e039a257_c.jpg   88,43KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  24102898687_d6885a3d18_c.jpg   133,7KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  43697547971_173a822f8d_c.jpg   84,58KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas, o aš šiandien “ant” autobuso po miestą važinėju 😊Biena valanda į vieną pusę kita į kitą ir galėsiu eiti namo nes būsiu jau padirbusi, gal vėl vaikiną su katinu ant pečių sutiksiu 😊

Upjoros vestuves jau nugirtos ir iki mėnulio ir atgal, dabar tik, kad šeimyninė  laime niekada nesibaigtų :) 

Festina, smagūs Tavo įspūdžiai! 

Savaite, taip ir toliau su sveikatyte, stiprėk. 
Kazi kaip Rykute? Tikiuosi ne darbe dar, o ilsisi :) 

Piene, taip jaukiai susiskaitė, kad net norėčiau, kad mane įsivaikintum na kas, kad esu vyresne už Tave :) 🙈. 

Limcamca, dažnai parsivežu lietuviško ūkinio muilo, bet jis man labai smirdi, bet gerai plauna :) 

Atsakyti

Labas, 

Piene, taip jaukiai susiskaitė, kad net norėčiau, kad mane įsivaikintum na kas, kad esu vyresne už Tave :) 🙈. 

Limcamca, dažnai parsivežu lietuviško ūkinio muilo, bet jis man labai smirdi, bet gerai plauna :)

Laba ;)

Fajni insisiūlymo dukrosna planai  :wub: 

Yra muilo su tulžim, jis normaliau kvepia. O pirčiai perku neūkinį rusišką muilą su degutu. Man jis toks  :wub:​  praktiškai sexy.

Atsakyti

savaitė, 20 Lap 2019 - 09:42, parašė: Mano padageje lyg giedrijasi po truputi, tfu *3 kart ir beldziu i medi. Cia apie sveikatyte. Bijau ir pasidziaugti. Ko gero, prietaringa sioje srity esu. :)
Oi,Savaite,saunu girdeti kad viskas gereja,linkiu kad ir toliau geretu🌼🌷🌻. Nu bet tai sazines neturejimas barzdoti brokyti,daugumoj barzdzociu geriau su barzda,negu ja nuskutus....


Pridėta:

  • Priedas  image.jpeg   118,08KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 20 lapkričio 2019 - 14:50

Na, dukryte Sistina, teks pirma grįžti į Lietuvą, o tada jau pirksim ir lėlę, ir rožine spalva dažysim tau kambarį, ir kepsim ta proga skaniausią pasaulyje pyragą, ir jaukiai  besišnekučiuodamos jį ragausim ...stojus tylai klausysimės židinyje spragsinčių malkų, o maloniai po namus sklindanti šiluma suteiks visišką palaimą :wub:  ...na ir kadangi esi dukrytė jau pilnametė - tai apgaubus namus sutemoms įsipilsime ir po taurę vyno 😅

O šiaip tai prajuokinai dėl metų ...iš kur ištraukei, kad aš jauna 🙈 

Atsakyti